Portrett av Samuel Omorodion Aghehowa
Spillerprofil · komplett datakort

Samuel Omorodion Aghehowa

Også registrert som Samu Omorodion

AngrepTilgjengelig
Født5. mai 2004 · 22 årNasjonalitetSpaniaHøyde193 cmVekt90 kg
59Kamper
3 453Minutter
19Mål
2Målgivende
0,55Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,420,58
Skudd / 90
03,1
2,512,51
Skudd på mål
0100
33,3 %46,2 %
Vellykkede driblinger
0100
–42,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.6Nice8.0Malmo F5.6Plzen6.3Rangers6.4Benfica6.3Maritim7.5Real Be6.6PSV Ein6.3GIL Vic6.3Estoril
  1. Benfica6.4 vurdering
    20. sep. 2026 · 5 min
  2. Maritimo6.3 vurdering
    11. okt. 2026 · 24 min
  3. Real Betis7.5 vurdering
    14. okt. 2026 · 31 min
  4. PSV Eindhoven6.6 vurdering
    20. okt. 2026 · 58 min
  5. GIL Vicente6.3 vurdering
    25. okt. 2026 · 30 min
  6. Estoril6.3 vurdering
    1. nov. 2026 · 67 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,490,700,580,42MINUTTER2 0032023-247682024-254672025-262152026-27
  1. 2023-240,49 målpoeng / 90
    2 003 min · 9 mål · 2 målgivende
  2. 2024-250,70 målpoeng / 90
    768 min · 6 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,58 målpoeng / 90
    467 min · 3 mål · 0 målgivende
  4. 2026-270,42 målpoeng / 90
    215 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-2436 kamper · 2 003 min · 9 mål · 2 målgivende · 0,49/90
  • 2024-259 kamper · 768 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,70/90
  • 2025-267 kamper · 467 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,58/90
  • 2026-276 kamper · 215 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,42/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
FC Porto logoPrimeira LigaKlubb · FC Porto · 2026-276.32
Kamper
4
Minutter
126
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76
FC Porto logoChampions LeagueKlubb · FC Porto · 2026-276.87
Kamper
2
Minutter
89
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
64
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 6 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaFC Porto
    126 min · 58,6 %Lite datagrunnlag
  • Champions LeagueFC Porto
    89 min · 41,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primeira LigaFC Porto
0
Champions LeagueFC Porto
1,01

Skudd / 90

Primeira LigaFC Porto
2,86
Champions LeagueFC Porto
2,02

Skudd på mål

Primeira LigaFC Porto
25 %
Champions LeagueFC Porto
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Primeira LigaFC Porto
0,71
Champions LeagueFC Porto
2,02

Vellykkede driblinger

Primeira LigaFC Porto
–
Champions LeagueFC Porto
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · FC Porto · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
126
Kaptein
Nei
Vurdering
6,32

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · FC Porto · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
89
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 7 kamper · 3 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Porto
    467 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
0,58

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
2,51

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Porto
46,2 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
0,19

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Porto
42,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Porto · Attacker · nr. 9

Spilletid

Draktnummer
9
Kamper
7
Fra start
6
Minutter
467
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
3
Målgivende
0
Skudd
13
Skudd på mål
6
Pasninger
86
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
6
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
1
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
60
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Porto
    768 min · –
  • La LigaAlaves · Atletico Madrid
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
0,7
La LigaAlaves · Atletico Madrid
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
1,76
La LigaAlaves · Atletico Madrid
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFC Porto
66,7 %
La LigaAlaves · Atletico Madrid
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
1,05
La LigaAlaves · Atletico Madrid
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFC Porto
44,4 %
La LigaAlaves · Atletico Madrid
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Porto · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
768
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
6
Målgivende
0
Skudd
15
Skudd på mål
10
Pasninger
148
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
92
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
13
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Alaves · Attacker
  • Klubb · Atletico Madrid · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 36 kamper · 9 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaAlaves · Granada CF
    2 003 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaAlaves · Granada CF
0,49

Skudd / 90

La LigaAlaves · Granada CF
4,94

Skudd på mål

La LigaAlaves · Granada CF
45,5 %

Nøkkelpasninger / 90

La LigaAlaves · Granada CF
1,44

Vellykkede driblinger

La LigaAlaves · Granada CF
38,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Alaves · Attacker
  • Klubb · Granada CF · Attacker

Spilletid

Kamper
36
Fra start
27
Minutter
2 003
Innbytter
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
9
Målgivende
2
Skudd
110
Skudd på mål
50
Pasninger
628
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
108
Vellykkede driblinger
42
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Blokkeringer
4
Brudd
2
Dueller
608
Vunne dueller
232
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
60
Frispark begått
60
Gule kort
6
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Atletico Madrid → FC Portofre 23. august 2024€ 20M
  2. →Alaves → Atletico Madridman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  3. →Atletico Madrid → Alaveslør 26. august 2023Lån
  4. →Granada CF → Atletico Madridman 21. august 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

59 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · FC Porto–EstorilPrimeira Liga · 2026-27676.3
25. oktober · FC Porto–GIL VicentePrimeira Liga · 2026-27306.3
20. oktober · FC Porto–PSV EindhovenChampions League · 2026-27586.6
14. oktober · FC Porto–Real BetisChampions League · 2026-27317.51
11. oktober · FC Porto–MaritimoPrimeira Liga · 2026-27246.3
20. september · FC Porto–BenficaPrimeira Liga · 2026-2756.4
29. januar · FC Porto–RangersEuropa League · 2025-26686.3
22. januar · FC Porto–PlzenEuropa League · 2025-26905.6
11. desember · FC Porto–Malmo FFEuropa League · 2025-26588.02
27. november · FC Porto–NiceEuropa League · 2025-26737.61
6. november · FC Porto–UtrechtEuropa League · 2025-26116.7
23. oktober · FC Porto–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.5
2. oktober · FC Porto–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26––
25. september · FC Porto–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26776.3
20. februar · FC Porto–AS RomaEuropa League · 2024-25906.61
13. februar · FC Porto–AS RomaEuropa League · 2024-25856.7
23. januar · FC Porto–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25806.2
12. desember · FC Porto–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.21
28. november · FC Porto–AnderlechtEuropa League · 2024-25906.2
7. november · FC Porto–LazioEuropa League · 2024-25766.3
24. oktober · FC Porto–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25897.31
3. oktober · FC Porto–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25788.32
25. september · FC Porto–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25907.21
26. mai · Alaves–Las PalmasLa Liga · 2023-24136.7
18. mai · Alaves–GetafeLa Liga · 2023-24497.0
14. mai · Alaves–Real MadridLa Liga · 2023-24786.2
5. mai · Alaves–ValenciaLa Liga · 2023-24186.7
27. april · Alaves–Celta VigoLa Liga · 2023-2486.3
21. april · Alaves–Atletico MadridLa Liga · 2023-24––
14. april · Alaves–Granada CFLa Liga · 2023-24646.5
31. mars · Alaves–Real SociedadLa Liga · 2023-24756.3
16. mars · Alaves–Athletic ClubLa Liga · 2023-24696.3
10. mars · Alaves–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24717.0
4. mars · Alaves–OsasunaLa Liga · 2023-24746.3
24. februar · Alaves–MallorcaLa Liga · 2023-24726.9
18. februar · Alaves–Real BetisLa Liga · 2023-24897.0
10. februar · Alaves–VillarrealLa Liga · 2023-24907.71
3. februar · Alaves–BarcelonaLa Liga · 2023-24887.51
26. januar · Alaves–AlmeriaLa Liga · 2023-24898.62
19. januar · Alaves–CadizLa Liga · 2023-24156.5
12. januar · Alaves–SevillaLa Liga · 2023-24186.61
2. januar · Alaves–Real SociedadLa Liga · 2023-24706.5
21. desember · Alaves–Real MadridLa Liga · 2023-24786.6
18. desember · Alaves–GironaLa Liga · 2023-24736.3
9. desember · Alaves–Las PalmasLa Liga · 2023-24905.7
3. desember · Alaves–MallorcaLa Liga · 2023-24836.6
24. november · Alaves–Granada CFLa Liga · 2023-24746.91
12. november · Alaves–BarcelonaLa Liga · 2023-24796.91
5. november · Alaves–AlmeriaLa Liga · 2023-24226.6
29. oktober · Alaves–Atletico MadridLa Liga · 2023-24736.3
22. oktober · Alaves–VillarrealLa Liga · 2023-24887.01
8. oktober · Alaves–Real BetisLa Liga · 2023-24136.5
1. oktober · Alaves–OsasunaLa Liga · 2023-24356.5
28. september · Alaves–Celta VigoLa Liga · 2023-24908.31
22. september · Alaves–Athletic ClubLa Liga · 2023-24235.9
15. september · Alaves–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24226.3
2. september · Alaves–ValenciaLa Liga · 2023-24156.2
28. august · Alaves–GetafeLa Liga · 2023-24146.2
14. august · Granada CF–Atletico MadridLa Liga · 2023-24817.51
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Samuel Omorodion Aghehowa: statistikk, kamper og karriere | Coro