Portrett av Stole Dimitrievski
Spillerprofil · komplett datakort

Stole Dimitrievski

KeeperTilgjengelig
Født25. desember 1993 · 32 årNasjonalitetNord-MakedoniaHøyde188 cmVekt84 kg
268Kamper
20 142Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03,2
–2,6
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,5
–1,25
Pasningspresisjon
0100
59,1 %60 %
Kampvurdering
510
6,597,09

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Real Be6.3Deporti6.6Barcelo6.6Sevilla7.2Alaves5.7Real So7.5Racing 7.0Athleti5.6Villarr7.0Elche
  1. Alaves7.2 vurdering
    15. sep. 2026 · 90 min
  2. Real Sociedad5.7 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  3. Racing Santander7.5 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. Athletic Club7.0 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min
  5. Villarreal5.6 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. Elche7.0 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER9002018-192 7712021-226 6502022-236 6602023-243602024-251 8002025-261 0012026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    2 771 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    6 650 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    6 660 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    1 800 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    1 001 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-1910 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2231 kamper · 2 771 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2375 kamper · 6 650 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2475 kamper · 6 660 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2538 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2620 kamper · 1 800 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-2711 kamper · 1 001 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Valencia logoLa LigaKlubb · Valencia · 2026-276.59
Kamper
11
Minutter
1001
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
59.05292479108635
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 11 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValencia
    1 001 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaValencia
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaValencia
–

Pasningspresisjon

La LigaValencia
59,1 %

Kampvurdering

La LigaValencia
6,59

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
1 001
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
359
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2025-261 turnering · 20 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValencia
    1 800 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaValencia
2,6

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaValencia
1,25

Pasningspresisjon

La LigaValencia
60 %

Kampvurdering

La LigaValencia
7,09

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
20
Fra start
20
Minutter
1 800
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
655
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
12
Vunne dueller
11
Redninger
52
Baklengsmål
25

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano · Valencia
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaRayo Vallecano · Valencia
1,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaRayo Vallecano · Valencia
1,5

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano · Valencia
–

Kampvurdering

La LigaRayo Vallecano · Valencia
6,35

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Goalkeeper
  • Klubb · Valencia · Goalkeeper

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 75 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano · Valencia
    6 660 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaRayo Vallecano · Valencia
2,89

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaRayo Vallecano · Valencia
1,27

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano · Valencia
–

Kampvurdering

La LigaRayo Vallecano · Valencia
6,95

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Goalkeeper
  • Klubb · Valencia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
75
Fra start
74
Minutter
6 660
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
2 050
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
24
Vunne dueller
22
Redninger
214
Baklengsmål
94

Disiplin

Frispark vunnet
6
Gule kort
4
Røde kort
0
2022-231 turnering · 75 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano · Valencia
    6 650 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaRayo Vallecano · Valencia
2,57

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaRayo Vallecano · Valencia
1,33

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano · Valencia
–

Kampvurdering

La LigaRayo Vallecano · Valencia
6,77

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Goalkeeper
  • Klubb · Valencia · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
75
Fra start
75
Minutter
6 650
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Pasninger
1 832
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
30
Vunne dueller
26
Redninger
190
Baklengsmål
98

Disiplin

Frispark vunnet
6
Gule kort
8
Røde kort
0
2021-221 turnering · 31 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    2 771 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaRayo Vallecano
2,96

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaRayo Vallecano
1,17

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
–

Kampvurdering

La LigaRayo Vallecano
6,94

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
31
Fra start
30
Minutter
2 771
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
0
Pasninger
790
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
19
Vunne dueller
17
Redninger
91
Baklengsmål
36

Disiplin

Frispark vunnet
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaRayo Vallecano
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

La LigaRayo Vallecano
6

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

La LigaRayo Vallecano
3,5

Pasningspresisjon

La LigaRayo Vallecano
–

Kampvurdering

La LigaRayo Vallecano
6,68

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Rayo Vallecano · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Pasninger
525
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
13
Vunne dueller
12
Redninger
60
Baklengsmål
35

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Rayo Vallecano → Valenciaman 1. juli 2024Fri overgang
  2. →Gimnastic → Rayo Vallecanotor 31. januar 2019Ikke oppgitt
  3. →Gimnastic → Rayo Vallecanofre 31. august 2018Lån
  4. →Granada CF → Gimnastictir 16. august 2016Fri overgang
  5. →Udinese → Cadiztir 3. januar 2012Lån
  6. →FK Rabotnicki → Udinesesøn 1. januar 2012€ 600K
Kamplogg

Siste kamper – klubb

80 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Valencia–ElcheLa Liga · 2026-27907.0
24. oktober · Valencia–VillarrealLa Liga · 2026-27905.6
17. oktober · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2026-27907.0
11. oktober · Valencia–Racing SantanderLa Liga · 2026-27907.5
20. september · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2026-27905.7
15. september · Valencia–AlavesLa Liga · 2026-27907.2
11. september · Valencia–SevillaLa Liga · 2026-27906.6
6. september · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2026-27906.6
30. august · Valencia–Deportivo La CorunaLa Liga · 2026-27936.3
25. august · Valencia–Real BetisLa Liga · 2026-27956.2
22. august · Valencia–Celta VigoLa Liga · 2026-27936.7
23. mai · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2025-26906.9
17. mai · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2025-26906.0
14. mai · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26906.9
10. mai · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2025-26908.3
2. mai · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2025-26906.6
25. april · Valencia–GironaLa Liga · 2025-26907.3
21. april · Valencia–MallorcaLa Liga · 2025-26908.9
11. april · Valencia–ElcheLa Liga · 2025-26907.0
5. april · Valencia–Celta VigoLa Liga · 2025-26906.2
21. mars · Valencia–SevillaLa Liga · 2025-26907.0
14. mars · Valencia–OviedoLa Liga · 2025-26907.7
8. mars · Valencia–AlavesLa Liga · 2025-26906.9
1. mars · Valencia–OsasunaLa Liga · 2025-26907.0
22. februar · Valencia–VillarrealLa Liga · 2025-26907.2
15. februar · Valencia–LevanteLa Liga · 2025-26907.9
8. februar · Valencia–Real MadridLa Liga · 2025-26906.9
1. februar · Valencia–Real BetisLa Liga · 2025-26905.6
24. januar · Valencia–EspanyolLa Liga · 2025-26907.3
18. januar · Valencia–GetafeLa Liga · 2025-26907.9
10. januar · Valencia–ElcheLa Liga · 2025-26906.3
13. desember · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2025-26––
7. desember · Valencia–SevillaLa Liga · 2025-26––
1. desember · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26––
21. november · Valencia–LevanteLa Liga · 2025-26––
9. november · Valencia–Real BetisLa Liga · 2025-26––
1. november · Valencia–Real MadridLa Liga · 2025-26––
25. oktober · Valencia–VillarrealLa Liga · 2025-26––
20. oktober · Valencia–AlavesLa Liga · 2025-26––
4. oktober · Valencia–GironaLa Liga · 2025-26––
30. september · Valencia–OviedoLa Liga · 2025-26––
23. september · Valencia–EspanyolLa Liga · 2025-26––
20. september · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2025-26––
14. september · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
29. august · Valencia–GetafeLa Liga · 2025-26––
24. august · Valencia–OsasunaLa Liga · 2025-26––
23. mai · Valencia–Real BetisLa Liga · 2024-25––
18. mai · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2024-25––
14. mai · Valencia–AlavesLa Liga · 2024-25––
10. mai · Valencia–GetafeLa Liga · 2024-25––
3. mai · Valencia–Las PalmasLa Liga · 2024-25––
22. april · Valencia–EspanyolLa Liga · 2024-25––
19. april · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25––
11. april · Valencia–SevillaLa Liga · 2024-25––
5. april · Valencia–Real MadridLa Liga · 2024-25––
30. mars · Valencia–MallorcaLa Liga · 2024-25––
15. mars · Valencia–GironaLa Liga · 2024-25––
8. mars · Valencia–ValladolidLa Liga · 2024-25––
2. mars · Valencia–OsasunaLa Liga · 2024-25––
22. februar · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2024-25––
15. februar · Valencia–VillarrealLa Liga · 2024-25––
9. februar · Valencia–LeganesLa Liga · 2024-25––
2. februar · Valencia–Celta VigoLa Liga · 2024-25––
26. januar · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2024-25––
19. januar · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2024-25––
11. januar · Valencia–SevillaLa Liga · 2024-25––
3. januar · Valencia–Real MadridLa Liga · 2024-25906.6
22. desember · Valencia–AlavesLa Liga · 2024-25906.3
18. desember · Valencia–EspanyolLa Liga · 2024-25906.3
13. desember · Valencia–ValladolidLa Liga · 2024-25906.5
7. desember · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25––
29. november · Valencia–MallorcaLa Liga · 2024-25––
23. november · Valencia–Real BetisLa Liga · 2024-25––
27. oktober · Valencia–GetafeLa Liga · 2024-25––
21. oktober · Valencia–Las PalmasLa Liga · 2024-25––
4. oktober · Valencia–LeganesLa Liga · 2024-25––
28. september · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2024-25––
24. september · Valencia–OsasunaLa Liga · 2024-25––
21. september · Valencia–GironaLa Liga · 2024-25––
15. september · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2024-25––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.