Portrett av Randal Kolo Muani
Spillerprofil · komplett datakort

Randal Kolo Muani

AngrepTilgjengelig
Født5. desember 1998 · 27 årNasjonalitetFrankrikeHøyde187 cmVekt73 kg
255Kamper
16 865Minutter
67Mål
30Målgivende
0,52Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Målpoeng / 90
01
0,290,34
Skudd / 90
02
1,621,06
Skudd på mål
0100
29,4 %40 %
Vellykkede driblinger
0100
–43,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9AC Mila6.2Sassuol7.3Atalant7.8Cagliar7.7Celta V6.5Lazio6.4Rennes6.3Lecce6.1Genoa6.4Napoli
  1. Celta Vigo7.7 vurdering
    15. okt. 2026 · 26 min
  2. Lazio6.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  3. Rennes6.4 vurdering
    22. okt. 2026 · 80 min
  4. Lecce6.3 vurdering
    25. okt. 2026 · 68 min
  5. Genoa6.1 vurdering
    28. okt. 2026 · 90 min
  6. Napoli6.4 vurdering
    1. nov. 2026 · 59 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,380,490,730,640,580,340,29MINUTTER1182018-193 0422020-212 9582021-223 6882022-231 9592023-241 8482024-252 1312025-269452026-27
  1. 2021-220,49 målpoeng / 90
    2 958 min · 12 mål · 4 målgivende
  2. 2022-230,73 målpoeng / 90
    3 688 min · 19 mål · 11 målgivende
  3. 2023-240,64 målpoeng / 90
    1 959 min · 9 mål · 5 målgivende
  4. 2024-250,58 målpoeng / 90
    1 848 min · 10 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,34 målpoeng / 90
    2 131 min · 5 mål · 3 målgivende
  6. 2026-270,29 målpoeng / 90
    945 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-196 kamper · 118 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-2137 kamper · 3 042 min · 9 mål · 4 målgivende · 0,38/90
  • 2021-2236 kamper · 2 958 min · 12 mål · 4 målgivende · 0,49/90
  • 2022-2346 kamper · 3 688 min · 19 mål · 11 målgivende · 0,73/90
  • 2023-2439 kamper · 1 959 min · 9 mål · 5 målgivende · 0,64/90
  • 2024-2534 kamper · 1 848 min · 10 mål · 2 målgivende · 0,58/90
  • 2025-2639 kamper · 2 131 min · 5 mål · 3 målgivende · 0,34/90
  • 2026-2712 kamper · 945 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,29/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

20 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Juventus logoSerie AKlubb · Juventus · 2026-276.41
Kamper
10
Minutter
839
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
76.04166666666667
Juventus logoEuropa LeagueKlubb · Juventus · 2026-276.70
Kamper
2
Minutter
106
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
72.72727272727273
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 12 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AJuventus
    839 min · 88,8 %
  • Europa LeagueJuventus
    106 min · 11,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie AJuventus
0,21
Europa LeagueJuventus
0,85

Skudd / 90

Serie AJuventus
1,5
Europa LeagueJuventus
2,55

Skudd på mål

Serie AJuventus
28,6 %
Europa LeagueJuventus
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie AJuventus
1,07
Europa LeagueJuventus
0

Vellykkede driblinger

Serie AJuventus
–
Europa LeagueJuventus
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Juventus · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
839
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
4
Pasninger
192
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
10

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
4
Vunne dueller
33

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Juventus · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
106
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
22
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 39 kamper · 5 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueTottenham
    1 682 min · 78,9 %
  • UEFA Champions LeagueTottenham
    449 min · 21,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Premier LeagueTottenham
0,11
UEFA Champions LeagueTottenham
1,2

Skudd / 90

Premier LeagueTottenham
0,8
UEFA Champions LeagueTottenham
2

Skudd på mål

Premier LeagueTottenham
26,7 %
UEFA Champions LeagueTottenham
60 %

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueTottenham
1,07
UEFA Champions LeagueTottenham
1,4

Vellykkede driblinger

Premier LeagueTottenham
42,4 %
UEFA Champions LeagueTottenham
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Tottenham · Attacker · nr. 39

Spilletid

Draktnummer
39
Kamper
30
Fra start
21
Minutter
1 682
Innbytter
9
Byttet ut
17
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
15
Skudd på mål
4
Pasninger
327
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
66
Vellykkede driblinger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
28
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
280
Vunne dueller
103
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
41
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Tottenham · Attacker · nr. 39

Spilletid

Draktnummer
39
Kamper
9
Fra start
5
Minutter
449
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
4
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
48
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · 34 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AJuventus
    1 164 min · 63 %
  • Ligue 1Paris Saint Germain
    350 min · 18,9 %
  • UEFA Champions LeagueJuventus · Paris Saint Germain
    334 min · 18,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie AJuventus
0,7
Ligue 1Paris Saint Germain
0,77
UEFA Champions LeagueJuventus · Paris Saint Germain
0

Skudd / 90

Serie AJuventus
1,47
Ligue 1Paris Saint Germain
3,6
UEFA Champions LeagueJuventus · Paris Saint Germain
2,16

Skudd på mål

Serie AJuventus
73,7 %
Ligue 1Paris Saint Germain
50 %
UEFA Champions LeagueJuventus · Paris Saint Germain
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie AJuventus
1,31
Ligue 1Paris Saint Germain
1,29
UEFA Champions LeagueJuventus · Paris Saint Germain
–

Vellykkede driblinger

Serie AJuventus
42,9 %
Ligue 1Paris Saint Germain
50 %
UEFA Champions LeagueJuventus · Paris Saint Germain
20 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Juventus · Attacker

Spilletid

Kamper
17
Fra start
15
Minutter
1 164
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
8
Målgivende
1
Skudd
19
Skudd på mål
14
Pasninger
206
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
42
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
4
Dueller
160
Vunne dueller
59
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
27
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Paris Saint Germain · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
7
Minutter
350
Innbytter
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
14
Skudd på mål
7
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
1
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Dueller
56
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
7
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Juventus · Attacker
  • Klubb · Paris Saint Germain · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
334
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,65

Angrep

Målgivende
0
Skudd
8
Skudd på mål
4
Pasninger
28
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
20
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-244 turneringer · 39 kamper · 9 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Paris Saint Germain
    1 264 min · 64,5 %
  • UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
    473 min · 24,1 %
  • BundesligaEintracht Frankfurt
    154 min · 7,9 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa Conference LeagueEintracht Frankfurt
    68 min · 3,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Paris Saint Germain
0,78
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
–
BundesligaEintracht Frankfurt
–
UEFA Europa Conference LeagueEintracht Frankfurt
–

Skudd / 90

Ligue 1Paris Saint Germain
1,21
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
0,95
BundesligaEintracht Frankfurt
1,75
UEFA Europa Conference LeagueEintracht Frankfurt
2,65

Skudd på mål

Ligue 1Paris Saint Germain
76,5 %
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
40 %
BundesligaEintracht Frankfurt
33,3 %
UEFA Europa Conference LeagueEintracht Frankfurt
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Paris Saint Germain
1,85
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
1,52
BundesligaEintracht Frankfurt
–
UEFA Europa Conference LeagueEintracht Frankfurt
3,97

Vellykkede driblinger

Ligue 1Paris Saint Germain
41,2 %
UEFA Champions LeagueParis Saint Germain
36,8 %
BundesligaEintracht Frankfurt
28,6 %
UEFA Europa Conference LeagueEintracht Frankfurt
75 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Paris Saint Germain · Attacker

Spilletid

Kamper
26
Fra start
13
Minutter
1 264
Innbytter
13
Byttet ut
9
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
6
Målgivende
5
Skudd
17
Skudd på mål
13
Pasninger
349
Nøkkelpasninger
26
Driblinger
68
Vellykkede driblinger
28
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
4
Dueller
196
Vunne dueller
79
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
26
Frispark begått
34
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Paris Saint Germain · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
473
Innbytter
4
Byttet ut
6
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
113
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
66
Vunne dueller
28
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
9
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Eintracht Frankfurt · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
154
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
26
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
38
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Eintracht Frankfurt · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
68
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
11
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 46 kamper · 19 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaEintracht Frankfurt
    2 646 min · 71,7 %
  • UEFA Champions LeagueEintracht Frankfurt · Paris Saint Germain
    1 042 min · 28,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
0,88
UEFA Champions LeagueEintracht Frankfurt · Paris Saint Germain
–

Skudd / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
2,11
UEFA Champions LeagueEintracht Frankfurt · Paris Saint Germain
2,07

Skudd på mål

BundesligaEintracht Frankfurt
51,6 %
UEFA Champions LeagueEintracht Frankfurt · Paris Saint Germain
58,3 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaEintracht Frankfurt
1,39
UEFA Champions LeagueEintracht Frankfurt · Paris Saint Germain
0,52

Vellykkede driblinger

BundesligaEintracht Frankfurt
51,1 %
UEFA Champions LeagueEintracht Frankfurt · Paris Saint Germain
42,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Eintracht Frankfurt · Attacker

Spilletid

Kamper
32
Fra start
31
Minutter
2 646
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
15
Målgivende
11
Skudd
62
Skudd på mål
32
Pasninger
619
Nøkkelpasninger
41
Driblinger
139
Vellykkede driblinger
71
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
2
Brudd
3
Dueller
485
Vunne dueller
216
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
71
Frispark begått
50
Gule kort
6
Røde kort
1
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Eintracht Frankfurt · Attacker
  • Klubb · Paris Saint Germain · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 042
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
4
Skudd
24
Skudd på mål
14
Pasninger
176
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
28
Vellykkede driblinger
12
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
4
Brudd
4
Dueller
160
Vunne dueller
54
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
22
Gule kort
2
Røde kort
2
2021-221 turnering · 36 kamper · 12 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    2 958 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,49

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
1,46

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
56,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
1,22

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Attacker

Spilletid

Kamper
36
Fra start
34
Minutter
2 958
Innbytter
2
Byttet ut
13
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Mål
12
Målgivende
4
Skudd
48
Skudd på mål
27
Pasninger
508
Nøkkelpasninger
40
Driblinger
120
Vellykkede driblinger
60
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
28
Blokkeringer
3
Brudd
6
Dueller
539
Vunne dueller
226
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
72
Frispark begått
59
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 37 kamper · 9 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    3 042 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,38

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
1,57

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
52,8 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
1,18

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
47,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Attacker

Spilletid

Kamper
37
Fra start
35
Minutter
3 042
Innbytter
2
Byttet ut
16
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
9
Målgivende
4
Skudd
53
Skudd på mål
28
Pasninger
637
Nøkkelpasninger
40
Driblinger
123
Vellykkede driblinger
58
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
25
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
605
Vunne dueller
246
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
80
Frispark begått
70
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    118 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
–

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
2,29

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
118
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,17

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
26
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Dueller
28
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
–

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
–

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
–

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
–

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

14 registrert
  1. →Tottenham → Paris Saint Germainlør 30. mai 2026Tilbake fra lån
  2. →Paris Saint Germain → Tottenham Hotspurman 1. september 2025Lån
  3. →Paris Saint Germain → Tottenhamman 1. september 2025Lån
  4. →PSG → Tottenhamman 1. september 2025Lån
  5. →Juventus FC → Paris Saint Germaintir 15. juli 2025Tilbake fra lån
  6. →Juventus → Paris Saint Germaintir 15. juli 2025Tilbake fra lån
  7. →Juventus → Paris Saint Germainsøn 13. juli 2025Tilbake fra lån
  8. →Juventus → Paris Saint Germaintir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  9. →Paris Saint Germain → Juventus FCtor 23. januar 2025Lån
  10. →Paris Saint Germain → Juventustor 23. januar 2025Lån
  11. →Eintracht Frankfurt → Paris Saint Germainfre 1. september 2023€ 95M
  12. →Nantes → Eintracht Frankfurtfre 1. juli 2022Fri overgang
  13. →Boulogne → Nantesons 1. juli 2020Ikke oppgitt
  14. →Nantes → Boulognefre 23. august 2019Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

90 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Juventus–NapoliSerie A · 2026-27596.4
28. oktober · Juventus–GenoaSerie A · 2026-27906.1
25. oktober · Juventus–LecceSerie A · 2026-27686.3
22. oktober · Juventus–RennesEuropa League · 2026-27806.4
18. oktober · Juventus–LazioSerie A · 2026-27906.5
15. oktober · Juventus–Celta VigoEuropa League · 2026-27267.71
11. oktober · Juventus–CagliariSerie A · 2026-27907.81
20. september · Juventus–AtalantaSerie A · 2026-27897.3
13. september · Juventus–SassuoloSerie A · 2026-27946.21
6. september · Juventus–AC MilanSerie A · 2026-27905.9
29. august · Juventus–ParmaSerie A · 2026-27936.2
23. august · Juventus–FrosinoneSerie A · 2026-27765.2
24. mai · Tottenham–EvertonPremier League · 2025-26176.6
19. mai · Tottenham–ChelseaPremier League · 2025-26696.0
11. mai · Tottenham–LeedsPremier League · 2025-26906.7
3. mai · Tottenham–Aston VillaPremier League · 2025-26677.2
25. april · Tottenham–WolvesPremier League · 2025-26456.7
18. april · Tottenham–BrightonPremier League · 2025-26576.3
12. april · Tottenham–SunderlandPremier League · 2025-26906.3
22. mars · Tottenham–Nottingham ForestPremier League · 2025-26236.2
18. mars · Tottenham–Atletico MadridChampions League · 2025-26907.51
15. mars · Tottenham–LiverpoolPremier League · 2025-26156.91
10. mars · Tottenham–Atletico MadridChampions League · 2025-26456.3
5. mars · Tottenham–Crystal PalacePremier League · 2025-26436.2
1. mars · Tottenham–FulhamPremier League · 2025-26586.2
22. februar · Tottenham–ArsenalPremier League · 2025-26687.51
10. februar · Tottenham–NewcastlePremier League · 2025-26206.9
7. februar · Tottenham–Manchester UnitedPremier League · 2025-26106.3
1. februar · Tottenham–Manchester CityPremier League · 2025-26686.3
28. januar · Tottenham–Eintracht FrankfurtChampions League · 2025-26846.71
24. januar · Tottenham–BurnleyPremier League · 2025-26––
20. januar · Tottenham–Borussia DortmundChampions League · 2025-26206.5
17. januar · Tottenham–West HamPremier League · 2025-26906.3
7. januar · Tottenham–BournemouthPremier League · 2025-26675.9
4. januar · Tottenham–SunderlandPremier League · 2025-26716.9
1. januar · Tottenham–BrentfordPremier League · 2025-26236.3
28. desember · Tottenham–Crystal PalacePremier League · 2025-26636.6
20. desember · Tottenham–LiverpoolPremier League · 2025-26806.5
14. desember · Tottenham–Nottingham ForestPremier League · 2025-26806.5
9. desember · Tottenham–Slavia PrahaChampions League · 2025-26226.7
6. desember · Tottenham–BrentfordPremier League · 2025-26746.2
2. desember · Tottenham–NewcastlePremier League · 2025-26776.9
29. november · Tottenham–FulhamPremier League · 2025-26906.2
26. november · Tottenham–Paris Saint GermainChampions League · 2025-26839.921
23. november · Tottenham–ArsenalPremier League · 2025-26246.2
8. november · Tottenham–Manchester UnitedPremier League · 2025-26456.3
4. november · Tottenham–FC KøbenhavnChampions League · 2025-26727.31
1. november · Tottenham–ChelseaPremier League · 2025-26736.9
26. oktober · Tottenham–EvertonPremier League · 2025-26626.2
22. oktober · Tottenham–MonacoChampions League · 2025-26206.6
19. oktober · Tottenham–Aston VillaPremier League · 2025-26116.2
16. september · Tottenham–VillarrealChampions League · 2025-26136.3
13. september · Tottenham–West HamPremier League · 2025-26––
25. mai · Juventus–VeneziaSerie A · 2024-25767.21
18. mai · Juventus–UdineseSerie A · 2024-25736.5
10. mai · Juventus–LazioSerie A · 2024-25767.31
4. mai · Juventus–BolognaSerie A · 2024-25876.2
27. april · Juventus–MonzaSerie A · 2024-25907.71
23. april · Juventus–ParmaSerie A · 2024-25907.2
12. april · Juventus–LecceSerie A · 2024-25236.5
6. april · Juventus–AS RomaSerie A · 2024-25226.3
29. mars · Juventus–GenoaSerie A · 2024-25––
16. mars · Juventus–FiorentinaSerie A · 2024-25906.7
9. mars · Juventus–AtalantaSerie A · 2024-25756.7
3. mars · Juventus–Hellas VeronaSerie A · 2024-25826.9
23. februar · Juventus–CagliariSerie A · 2024-25286.6
19. februar · Juventus–PSV EindhovenChampions League · 2024-25905.5
16. februar · Juventus–InterSerie A · 2024-25907.51
11. februar · Juventus–PSV EindhovenChampions League · 2024-25776.0
7. februar · Juventus–ComoSerie A · 2024-25908.22
2. februar · Juventus–EmpoliSerie A · 2024-25908.02
25. januar · Juventus–NapoliSerie A · 2024-25826.91
10. desember · Paris Saint Germain–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25––
6. desember · Paris Saint Germain–AuxerreLigue 1 · 2024-25287.0
30. november · Paris Saint Germain–NantesLigue 1 · 2024-25––
26. november · Paris Saint Germain–Bayern MünchenChampions League · 2024-25––
22. november · Paris Saint Germain–ToulouseLigue 1 · 2024-2597.21
9. november · Paris Saint Germain–AngersLigue 1 · 2024-25246.3
6. november · Paris Saint Germain–Atletico MadridChampions League · 2024-25176.6
2. november · Paris Saint Germain–LensLigue 1 · 2024-25––
27. oktober · Paris Saint Germain–MarseilleLigue 1 · 2024-25––
22. oktober · Paris Saint Germain–PSV EindhovenChampions League · 2024-2596.6
6. oktober · Paris Saint Germain–NiceLigue 1 · 2024-25456.6
1. oktober · Paris Saint Germain–ArsenalChampions League · 2024-25266.3
27. september · Paris Saint Germain–RennesLigue 1 · 2024-25216.5
21. september · Paris Saint Germain–ReimsLigue 1 · 2024-25907.0
18. september · Paris Saint Germain–GironaChampions League · 2024-25517.2
14. september · Paris Saint Germain–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2024-25196.5
1. september · Paris Saint Germain–LilleLigue 1 · 2024-25167.21
23. august · Paris Saint Germain–MontpellierLigue 1 · 2024-25286.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 26 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Randal Kolo Muani: statistikk, kamper og karriere | Coro