Portrett av Nemanja Maksimović
Spillerprofil · komplett datakort

Nemanja Maksimović

MidtbaneTilgjengelig
Født26. januar 1995 · 31 årNasjonalitetSerbiaHøyde189 cmVekt69 kg
273Kamper
20 897Minutter
13Mål
3Målgivende
0,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
–0,45
Pasningspresisjon
0100
80 %–
Taklinger / 90
02,5
12,02
Vellykkede driblinger
0100
100 %100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Chelsea7.3HJK Hel7.2The New7.3Dinamo 7.7Vikingu8.0Vikingu8.2Fiorent6.9Fiorent6.5Rangers6.7Rangers
  1. Vikingur Reykjavik7.7 vurdering
    13. feb. 2025 · 90 min
  2. Vikingur Reykjavik8.0 vurdering
    20. feb. 2025 · 90 min
  3. Fiorentina8.2 vurdering
    6. mars 2025 · 76 min
  4. Fiorentina6.9 vurdering
    13. mars 2025 · 90 min
  5. Rangers6.5 vurdering
    22. juli 2025 · 90 min
  6. Rangers6.7 vurdering
    30. juli 2025 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,200,000,030,050,030,060,110,220,00MINUTTER9002016-175502017-183 2112018-193 4102019-202 7452020-212 9432021-223 2722023-241 6042024-251802025-26
  1. 2019-200,05 målpoeng / 90
    3 410 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,03 målpoeng / 90
    2 745 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,06 målpoeng / 90
    2 943 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2023-240,11 målpoeng / 90
    3 272 min · 4 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,22 målpoeng / 90
    1 604 min · 2 mål · 2 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1710 kamper · 900 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 2017-1815 kamper · 550 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2018-1936 kamper · 3 211 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,03/90
  • 2019-2042 kamper · 3 410 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 2020-2135 kamper · 2 745 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,03/90
  • 2021-2235 kamper · 2 943 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,06/90
  • 2022-2336 kamper · 2 066 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2437 kamper · 3 272 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 2024-2524 kamper · 1 604 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,22/90
  • 2025-262 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

14 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Panathinaikos logoChampions LeagueKlubb · Panathinaikos · 2025-266.60
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePanathinaikos
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeaguePanathinaikos
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeaguePanathinaikos
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePanathinaikos
80 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeaguePanathinaikos
1

Vunne dueller

UEFA Champions LeaguePanathinaikos
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder · nr. 20

Spilletid

Draktnummer
20
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
41
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
2
Blokkeringer
3
Brudd
2
Dueller
16
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-253 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
    802 min · –
  • UEFA Europa LeaguePanathinaikos
    802 min · –
  • La LigaGetafe
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
0,22
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,22
La LigaGetafe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
0,45
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
0,45
La LigaGetafe
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
–
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
–
La LigaGetafe
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
2,02
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
2,02
La LigaGetafe
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeaguePanathinaikos
62,9 %
UEFA Europa LeaguePanathinaikos
62,9 %
La LigaGetafe
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
802
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
429
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
6
Brudd
12
Dueller
62
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Panathinaikos · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
802
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,27

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
429
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Blokkeringer
6
Brudd
12
Dueller
62
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
5
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-241 turnering · 37 kamper · 4 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGetafe
    3 272 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGetafe
0,11

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGetafe
0,55

Pasningspresisjon

La LigaGetafe
–

Taklinger / 90

La LigaGetafe
1,79

Vunne dueller

La LigaGetafe
57,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Spilletid

Kamper
37
Fra start
37
Minutter
3 272
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
4
Målgivende
0
Skudd
28
Skudd på mål
15
Pasninger
1 023
Nøkkelpasninger
20
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
65
Blokkeringer
23
Brudd
46
Dueller
271
Vunne dueller
155
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
20
Gule kort
4
Røde kort
0
2022-231 turnering · 36 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGetafe
    2 066 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGetafe
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGetafe
0,48

Pasningspresisjon

La LigaGetafe
–

Taklinger / 90

La LigaGetafe
1,83

Vunne dueller

La LigaGetafe
54,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Spilletid

Kamper
36
Fra start
30
Minutter
2 066
Innbytter
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Skudd
16
Skudd på mål
7
Pasninger
553
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
42
Blokkeringer
14
Brudd
35
Dueller
179
Vunne dueller
98
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
25
Gule kort
3
Røde kort
0
2021-221 turnering · 35 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGetafe
    2 943 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGetafe
0,06

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGetafe
0,58

Pasningspresisjon

La LigaGetafe
–

Taklinger / 90

La LigaGetafe
1,71

Vunne dueller

La LigaGetafe
55,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Spilletid

Kamper
35
Fra start
34
Minutter
2 943
Innbytter
1
Byttet ut
8
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
22
Skudd på mål
5
Pasninger
834
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
56
Blokkeringer
13
Brudd
71
Dueller
228
Vunne dueller
126
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
13
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 35 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGetafe
    2 745 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGetafe
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGetafe
0,62

Pasningspresisjon

La LigaGetafe
–

Taklinger / 90

La LigaGetafe
1,64

Vunne dueller

La LigaGetafe
46,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Spilletid

Kamper
35
Fra start
34
Minutter
2 745
Innbytter
1
Byttet ut
19
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Mål
1
Skudd
12
Skudd på mål
5
Pasninger
761
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
50
Blokkeringer
9
Brudd
57
Dueller
264
Vunne dueller
122
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
26
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 42 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaGetafe
    2 898 min · 85 %
  • UEFA Europa LeagueGetafe
    512 min · 15 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaGetafe
–
UEFA Europa LeagueGetafe
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGetafe
0,43
UEFA Europa LeagueGetafe
0,35

Pasningspresisjon

La LigaGetafe
–
UEFA Europa LeagueGetafe
76 %

Taklinger / 90

La LigaGetafe
1,52
UEFA Europa LeagueGetafe
1,23

Vunne dueller

La LigaGetafe
51,2 %
UEFA Europa LeagueGetafe
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Spilletid

Kamper
35
Fra start
33
Minutter
2 898
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
2
Skudd
28
Skudd på mål
11
Pasninger
726
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
16
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
49
Blokkeringer
7
Brudd
56
Dueller
283
Vunne dueller
145
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
22
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
512
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
0
Pasninger
87
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
13

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 36 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaGetafe
    3 211 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaGetafe
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaGetafe
0,34

Pasningspresisjon

La LigaGetafe
–

Taklinger / 90

La LigaGetafe
2,16

Vunne dueller

La LigaGetafe
51,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Getafe · Midfielder

Spilletid

Kamper
36
Fra start
36
Minutter
3 211
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Skudd
24
Skudd på mål
7
Pasninger
769
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
77
Blokkeringer
15
Brudd
71
Dueller
350
Vunne dueller
181
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
19
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 15 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValencia
    550 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

La LigaValencia
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaValencia
1,47

Pasningspresisjon

La LigaValencia
–

Taklinger / 90

La LigaValencia
3,44

Vunne dueller

La LigaValencia
51,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Midfielder

Spilletid

Kamper
15
Fra start
6
Minutter
550
Innbytter
9
Byttet ut
2
På benken
25
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
252
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
21
Blokkeringer
6
Brudd
16
Dueller
81
Vunne dueller
42
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 10 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Astana
    630 min · 70 %
  • UEFA Champions LeagueFC Astana
    270 min · 30 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
0,57
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Astana
75 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Astana
–
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Astana
44,9 %
UEFA Champions LeagueFC Astana
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
2
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
135
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Brudd
12
Dueller
49
Vunne dueller
22

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Astana · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Panathinaikos → Shabab Al Ahli Dubaisøn 17. august 2025Permanent overgang
  2. →Getafe → Panathinaikosman 1. juli 2024Fri overgang
  3. →Valencia → Getafeman 16. juli 2018Ikke oppgitt
  4. →FC Astana → Valencialør 1. juli 2017Fri overgang
  5. →NK Domzale → FC Astanator 1. januar 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

72 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
30. juli · Panathinaikos–RangersChampions League · 2025-26906.7
22. juli · Panathinaikos–RangersChampions League · 2025-26906.5
13. mars · Panathinaikos–FiorentinaConference League · 2024-25906.9
6. mars · Panathinaikos–FiorentinaConference League · 2024-25768.211
20. februar · Panathinaikos–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25908.0
13. februar · Panathinaikos–Vikingur ReykjavikConference League · 2024-25907.7
19. desember · Panathinaikos–Dinamo MinskConference League · 2024-25907.3
12. desember · Panathinaikos–The New SaintsConference League · 2024-25907.2
28. november · Panathinaikos–HJK HelsinkiConference League · 2024-25697.3
7. november · Panathinaikos–Djurgardens IFConference League · 2024-25––
24. oktober · Panathinaikos–ChelseaConference League · 2024-25906.7
3. oktober · Panathinaikos–Borac Banja LukaConference League · 2024-25787.2
29. august · Panathinaikos–LensConference League · 2024-25297.3
22. august · Panathinaikos–LensConference League · 2024-25106.3
26. mai · Getafe–MallorcaLa Liga · 2023-24907.2
18. mai · Getafe–AlavesLa Liga · 2023-24907.2
15. mai · Getafe–Atletico MadridLa Liga · 2023-24906.6
12. mai · Getafe–CadizLa Liga · 2023-24816.3
3. mai · Getafe–Athletic ClubLa Liga · 2023-24896.3
27. april · Getafe–AlmeriaLa Liga · 2023-24906.3
21. april · Getafe–Real SociedadLa Liga · 2023-24906.5
13. april · Getafe–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24907.2
30. mars · Getafe–SevillaLa Liga · 2023-24906.9
16. mars · Getafe–GironaLa Liga · 2023-24906.7
9. mars · Getafe–ValenciaLa Liga · 2023-24847.0
2. mars · Getafe–Las PalmasLa Liga · 2023-24907.31
24. februar · Getafe–BarcelonaLa Liga · 2023-24676.7
16. februar · Getafe–VillarrealLa Liga · 2023-24907.91
11. februar · Getafe–Celta VigoLa Liga · 2023-24877.3
1. februar · Getafe–Real MadridLa Liga · 2023-24886.3
29. januar · Getafe–Granada CFLa Liga · 2023-24906.6
21. januar · Getafe–OsasunaLa Liga · 2023-24907.21
2. januar · Getafe–Rayo VallecanoLa Liga · 2023-24906.7
19. desember · Getafe–Atletico MadridLa Liga · 2023-24817.3
16. desember · Getafe–SevillaLa Liga · 2023-24907.2
8. desember · Getafe–ValenciaLa Liga · 2023-24907.2
1. desember · Getafe–Las PalmasLa Liga · 2023-24907.3
25. november · Getafe–AlmeriaLa Liga · 2023-24906.9
11. november · Getafe–Granada CFLa Liga · 2023-24907.2
6. november · Getafe–CadizLa Liga · 2023-24907.0
28. oktober · Getafe–MallorcaLa Liga · 2023-24906.6
21. oktober · Getafe–Real BetisLa Liga · 2023-24907.0
8. oktober · Getafe–Celta VigoLa Liga · 2023-24906.9
30. september · Getafe–VillarrealLa Liga · 2023-24907.5
27. september · Getafe–Athletic ClubLa Liga · 2023-24856.9
24. september · Getafe–Real SociedadLa Liga · 2023-24906.6
17. september · Getafe–OsasunaLa Liga · 2023-24907.51
2. september · Getafe–Real MadridLa Liga · 2023-24906.9
28. august · Getafe–AlavesLa Liga · 2023-24907.2
20. august · Getafe–GironaLa Liga · 2023-24906.9
13. august · Getafe–BarcelonaLa Liga · 2023-24906.9
4. juni · Getafe–ValladolidLa Liga · 2022-23906.9
28. mai · Getafe–OsasunaLa Liga · 2022-23887.3
24. mai · Getafe–Real BetisLa Liga · 2022-23907.3
20. mai · Getafe–ElcheLa Liga · 2022-23907.0
13. mai · Getafe–Real MadridLa Liga · 2022-23906.6
3. mai · Getafe–Celta VigoLa Liga · 2022-23907.2
30. april · Getafe–EspanyolLa Liga · 2022-23906.7
26. april · Getafe–AlmeriaLa Liga · 2022-23656.0
23. april · Getafe–MallorcaLa Liga · 2022-23686.5
16. april · Getafe–BarcelonaLa Liga · 2022-23767.0
8. april · Getafe–Real SociedadLa Liga · 2022-23726.6
1. april · Getafe–Athletic ClubLa Liga · 2022-23727.3
19. mars · Getafe–SevillaLa Liga · 2022-23706.7
10. mars · Getafe–CadizLa Liga · 2022-23896.2
4. mars · Getafe–GironaLa Liga · 2022-23906.6
27. februar · Getafe–VillarrealLa Liga · 2022-23756.6
20. februar · Getafe–ValenciaLa Liga · 2022-23457.0
12. februar · Getafe–Rayo VallecanoLa Liga · 2022-23––
4. februar · Getafe–Atletico MadridLa Liga · 2022-23––
28. januar · Getafe–Real BetisLa Liga · 2022-23––
22. januar · Getafe–BarcelonaLa Liga · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 16 tilgjengelige sesonger, 25 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Nemanja Maksimović: statistikk, kamper og karriere | Coro