Portrett av Osman Bukari
Spillerprofil · komplett datakort

Osman Bukari

AngrepTilgjengelig
Født13. desember 1998 · 27 årNasjonalitetGhanaHøyde170 cmVekt66 kg
60Kamper
2 782Minutter
7Mål
9Målgivende
0,52Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2023-24
Målpoeng / 90
01
00,74
Skudd / 90
01,6
01,29
Skudd på mål
0100
–28,6 %
Vellykkede driblinger
0100
–52,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Ferencv7.9Trabzon6.5Monaco6.9Manches8.2BSC You6.6RB Leip6.6RB Leip7.2BSC You7.2Manches6.5OFK Beo
  1. BSC Young Boys8.2 vurdering
    4. okt. 2023 · 90 min
  2. RB Leipzig6.6 vurdering
    25. okt. 2023 · 45 min
  3. RB Leipzig6.6 vurdering
    7. nov. 2023 · 90 min
  4. BSC Young Boys7.2 vurdering
    28. nov. 2023 · 90 min
  5. Manchester City7.2 vurdering
    13. des. 2023 · 90 min
  6. OFK Beograd6.5 vurdering
    24. okt. 2026 · 11 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,540,850,740,00MINUTTER642018-195722020-211 0072021-226392022-234872023-24112026
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    64 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,00 målpoeng / 90
    572 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,54 målpoeng / 90
    1 007 min · 2 mål · 4 målgivende
  4. 2022-230,85 målpoeng / 90
    639 min · 3 mål · 3 målgivende
  5. 2023-240,74 målpoeng / 90
    487 min · 2 mål · 2 målgivende
  6. 20260,00 målpoeng / 90
    11 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-195 kamper · 64 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-217 kamper · 572 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2224 kamper · 1 007 min · 2 mål · 4 målgivende · 0,54/90
  • 2022-239 kamper · 639 min · 3 mål · 3 målgivende · 0,85/90
  • 2023-246 kamper · 487 min · 2 mål · 2 målgivende · 0,74/90
  • 20261 kamper · 11 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FK Crvena Zvezda logoSuper LigaKlubb · FK Crvena Zvezda · 20266.54
Kamper
1
Minutter
11
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Super Liga.

Registrert spilletid

  • Super LigaFK Crvena Zvezda
    11 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
0

Skudd / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
0

Skudd på mål

Super LigaFK Crvena Zvezda
–

Nøkkelpasninger / 90

Super LigaFK Crvena Zvezda
0

Vellykkede driblinger

Super LigaFK Crvena Zvezda
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Super Liga
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,54

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 2 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
    487 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
0,74

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
1,29

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
28,6 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
2,03

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
52,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
487
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
108
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
68
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
11
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 9 kamper · 3 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
    350 min · 54,8 %
  • UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
    289 min · 45,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
0,51
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
1,25

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
1,29
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
0,93

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
40 %
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
1,8
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
1,87

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueFK Crvena Zvezda
71,4 %
UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
28,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
350
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
14
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
2
Dueller
31
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
289
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
3
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
16
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 24 kamper · 2 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Nantes
    1 007 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Nantes
0,54

Skudd / 90

Ligue 1Nantes
1,61

Skudd på mål

Ligue 1Nantes
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Nantes
1,61

Vellykkede driblinger

Ligue 1Nantes
45,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Attacker

Spilletid

Kamper
24
Fra start
10
Minutter
1 007
Innbytter
14
Byttet ut
10
På benken
23
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
2
Målgivende
4
Skudd
18
Skudd på mål
9
Pasninger
279
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
46
Vellykkede driblinger
21
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
18
Brudd
8
Dueller
139
Vunne dueller
54
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
14
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueGent
    482 min · 84,3 %
  • UEFA Champions LeagueGent
    90 min · 15,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueGent
–
UEFA Champions LeagueGent
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueGent
1,68
UEFA Champions LeagueGent
2

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueGent
66,7 %
UEFA Champions LeagueGent
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueGent
0,75
UEFA Champions LeagueGent
1

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueGent
61,5 %
UEFA Champions LeagueGent
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Gent · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
482
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Skudd
9
Skudd på mål
6
Pasninger
125
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
65
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Gent · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
25
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
6
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueAS Trencin
    64 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueAS Trencin
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · AS Trencin · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
64
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Widzew Łódź → FK Crvena Zvezdaons 15. juli 2026Lån
  2. →Austin → Widzew Łódźons 31. desember 2025Permanent overgang
  3. →Austin → Widzew Łódźtir 30. desember 2025Permanent overgang
  4. →FK Crvena Zvezda → Austintor 18. juli 2024€ 7M
  5. →Nantes → Gentfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  6. →Gent → FK Crvena Zvezdafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  7. →Gent → Nantestor 12. august 2021Lån
  8. →AS Trencin → Gentfre 4. september 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

55 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · FK Crvena Zvezda–MacvaSuper Liga · 20260–
24. oktober · FK Crvena Zvezda–OFK BeogradSuper Liga · 2026116.5
13. desember · FK Crvena Zvezda–Manchester CityChampions League · 2023-24907.21
28. november · FK Crvena Zvezda–BSC Young BoysChampions League · 2023-24907.2
7. november · FK Crvena Zvezda–RB LeipzigChampions League · 2023-24906.6
25. oktober · FK Crvena Zvezda–RB LeipzigChampions League · 2023-24456.6
4. oktober · FK Crvena Zvezda–BSC Young BoysChampions League · 2023-24908.211
19. september · FK Crvena Zvezda–Manchester CityChampions League · 2023-24836.91
3. november · FK Crvena Zvezda–MonacoEuropa League · 2022-23716.5
27. oktober · FK Crvena Zvezda–TrabzonsporEuropa League · 2022-23907.92
13. oktober · FK Crvena Zvezda–Ferencvarosi TCEuropa League · 2022-23296.6
15. september · FK Crvena Zvezda–TrabzonsporEuropa League · 2022-23706.5
8. september · FK Crvena Zvezda–MonacoEuropa League · 2022-23907.2
23. august · FK Crvena Zvezda–Maccabi HaifaChampions League · 2022-23846.5
17. august · FK Crvena Zvezda–Maccabi HaifaChampions League · 2022-23606.91
21. mai · Nantes–Saint EtienneLigue 1 · 2021-22196.5
14. mai · Nantes–LyonLigue 1 · 2021-22186.6
11. mai · Nantes–RennesLigue 1 · 2021-22677.01
30. april · Nantes–LensLigue 1 · 2021-22206.0
24. april · Nantes–BordeauxLigue 1 · 2021-22107.21
20. april · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2021-22456.5
17. april · Nantes–AngersLigue 1 · 2021-22106.2
10. april · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22––
3. april · Nantes–Clermont FootLigue 1 · 2021-22––
19. mars · Nantes–LilleLigue 1 · 2021-22625.3
12. mars · Nantes–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22356.2
6. mars · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2021-22287.31
27. februar · Nantes–MetzLigue 1 · 2021-22627.0
19. februar · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22677.21
13. februar · Nantes–ReimsLigue 1 · 2021-22––
6. februar · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2021-22––
23. januar · Nantes–LorientLigue 1 · 2021-22706.91
14. januar · Nantes–NiceLigue 1 · 2021-22806.5
9. januar · Nantes–MonacoLigue 1 · 2021-22186.6
10. desember · Nantes–LensLigue 1 · 2021-22––
5. desember · Nantes–LorientLigue 1 · 2021-2296.91
1. desember · Nantes–MarseilleLigue 1 · 2021-22––
27. november · Nantes–LilleLigue 1 · 2021-22––
20. november · Nantes–Paris Saint GermainLigue 1 · 2021-22326.2
17. oktober · Nantes–BordeauxLigue 1 · 2021-22546.9
3. oktober · Nantes–Estac TroyesLigue 1 · 2021-22656.5
26. september · Nantes–ReimsLigue 1 · 2021-22116.6
22. september · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2021-22––
19. september · Nantes–AngersLigue 1 · 2021-22666.3
12. september · Nantes–NiceLigue 1 · 2021-22796.9
27. august · Nantes–LyonLigue 1 · 2021-22707.2
22. august · Nantes–RennesLigue 1 · 2021-22236.7
15. august · Nantes–MetzLigue 1 · 2021-22––
10. desember · Gent–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21565.9
3. desember · Gent–Slovan LiberecEuropa League · 2020-21906.9
26. november · Gent–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21666.9
5. november · Gent–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21907.5
29. oktober · Gent–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21906.2
22. oktober · Gent–Slovan LiberecEuropa League · 2020-21906.7
29. september · Gent–Dynamo KyivChampions League · 2020-21906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Osman Bukari: statistikk, kamper og karriere | Coro