Portrett av Rúben Diogo da Silva Neves
Spillerprofil · komplett datakort

Rúben Neves

Fullt navn: Rúben Diogo da Silva Neves

MidtbaneTilgjengelig
Født13. mars 1997 · 29 årNasjonalitetPortugalHøyde180 cmVekt78 kg
193Kamper
15 456Minutter
23Mål
10Målgivende
0,19Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Forrige sesong 2021-22
Nøkkelpasninger / 90
01,2
0,950,88
Pasningspresisjon
0100
48 %50 %
Taklinger / 90
02,9
2,352,3
Vellykkede driblinger
0100
67,9 %81,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Newcast7.2Leeds7.2Notting6.9Leicest8.9Crystal6.7Brighto7.0Aston V7.2Manches6.9Everton6.3Arsenal
  1. Crystal Palace8.9 vurdering
    25. apr. 2023 · 90 min
  2. Brighton6.7 vurdering
    29. apr. 2023 · 90 min
  3. Aston Villa7.0 vurdering
    6. mai 2023 · 90 min
  4. Manchester United7.2 vurdering
    13. mai 2023 · 90 min
  5. Everton6.9 vurdering
    20. mai 2023 · 88 min
  6. Arsenal6.3 vurdering
    28. mai 2023 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,210,160,200,200,21MINUTTER1032016-173 0092018-193 9812019-202 6802020-212 6632021-223 0202022-23
  1. 2016-170,00 målpoeng / 90
    103 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2018-190,21 målpoeng / 90
    3 009 min · 4 mål · 3 målgivende
  3. 2019-200,16 målpoeng / 90
    3 981 min · 4 mål · 3 målgivende
  4. 2020-210,20 målpoeng / 90
    2 680 min · 5 mål · 1 målgivende
  5. 2021-220,20 målpoeng / 90
    2 663 min · 4 mål · 2 målgivende
  6. 2022-230,21 målpoeng / 90
    3 020 min · 6 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-173 kamper · 103 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1935 kamper · 3 009 min · 4 mål · 3 målgivende · 0,21/90
  • 2019-2051 kamper · 3 981 min · 4 mål · 3 målgivende · 0,16/90
  • 2020-2136 kamper · 2 680 min · 5 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 2021-2233 kamper · 2 663 min · 4 mål · 2 målgivende · 0,20/90
  • 2022-2335 kamper · 3 020 min · 6 mål · 1 målgivende · 0,21/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Wolves logoPremier LeagueKlubb · Wolves · 2022-237.25
Kamper
35
Minutter
3020
Mål
6
Målgivende
1
Pasning %
48
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 35 kamper · 6 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    3 020 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueWolves
0,21

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueWolves
0,95

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
48 %

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,35

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
52,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Midfielder

Spilletid

Kamper
35
Fra start
33
Minutter
3 020
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
6
Målgivende
1
Skudd
47
Skudd på mål
16
Pasninger
2 034
Nøkkelpasninger
32
Driblinger
28
Vellykkede driblinger
19
Straffer scoret
3
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Taklinger
79
Blokkeringer
22
Brudd
50
Dueller
267
Vunne dueller
141
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
38
Gule kort
12
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 33 kamper · 4 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    2 663 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueWolves
0,2

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueWolves
0,88

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
50 %

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,3

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
47,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Midfielder

Spilletid

Kamper
33
Fra start
31
Minutter
2 663
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,09

Angrep

Mål
4
Målgivende
2
Skudd
32
Skudd på mål
16
Pasninger
1 929
Nøkkelpasninger
26
Driblinger
32
Vellykkede driblinger
26
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
68
Blokkeringer
5
Brudd
41
Dueller
262
Vunne dueller
125
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
25
Gule kort
9
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 36 kamper · 5 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    2 680 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueWolves
0,2

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueWolves
1,11

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
46 %

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,89

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
49,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Midfielder

Spilletid

Kamper
36
Fra start
31
Minutter
2 680
Innbytter
5
Byttet ut
10
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
5
Målgivende
1
Skudd
45
Skudd på mål
16
Pasninger
1 979
Nøkkelpasninger
33
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
3
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
86
Blokkeringer
11
Brudd
65
Dueller
280
Vunne dueller
138
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
46
Gule kort
8
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 51 kamper · 4 mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueWolves
    3 060 min · 76,9 %
  • UEFA Europa LeagueWolves
    921 min · 23,1 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Premier LeagueWolves
0,12
UEFA Europa LeagueWolves
0,29

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueWolves
0,85
UEFA Europa LeagueWolves
0,59

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
42 %
UEFA Europa LeagueWolves
79 %

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
1,82
UEFA Europa LeagueWolves
0,78

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
51,6 %
UEFA Europa LeagueWolves
52,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Midfielder

Spilletid

Kamper
38
Fra start
35
Minutter
3 060
Innbytter
3
Byttet ut
8
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
38
Skudd på mål
10
Pasninger
2 023
Nøkkelpasninger
29
Driblinger
26
Vellykkede driblinger
22
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
42 %
Taklinger
62
Blokkeringer
9
Brudd
56
Dueller
248
Vunne dueller
128
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
29
Gule kort
9
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Wolves · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
11
Minutter
921
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,14

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
22
Skudd på mål
6
Pasninger
375
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
8
Blokkeringer
1
Brudd
18
Dueller
17
Vunne dueller
9

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 35 kamper · 4 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWolves
    3 009 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Premier LeagueWolves
0,21

Nøkkelpasninger / 90

Premier LeagueWolves
0,75

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
45 %

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
2,24

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
44,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Midfielder

Spilletid

Kamper
35
Fra start
34
Minutter
3 009
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
4
Målgivende
3
Skudd
44
Skudd på mål
16
Pasninger
1 940
Nøkkelpasninger
25
Driblinger
24
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
2
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
75
Blokkeringer
18
Brudd
73
Dueller
299
Vunne dueller
132
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
18
Frispark begått
37
Gule kort
8
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Porto
    103 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
0,87

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Porto
91 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Porto
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Brudd
4
Dueller
12
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Wolves → Al-Hilal Saudi FClør 1. juli 2023€ 55M
  2. →FC Porto → Wolveslør 8. juli 2017€ 17M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

55 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. mai · Wolves–ArsenalPremier League · 2022-23456.3
20. mai · Wolves–EvertonPremier League · 2022-23886.9
13. mai · Wolves–Manchester UnitedPremier League · 2022-23907.2
6. mai · Wolves–Aston VillaPremier League · 2022-23907.01
29. april · Wolves–BrightonPremier League · 2022-23906.7
25. april · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2022-23908.91
22. april · Wolves–LeicesterPremier League · 2022-23456.9
1. april · Wolves–Nottingham ForestPremier League · 2022-23907.2
18. mars · Wolves–LeedsPremier League · 2022-23767.2
12. mars · Wolves–NewcastlePremier League · 2022-23696.9
4. mars · Wolves–TottenhamPremier League · 2022-23907.3
1. mars · Wolves–LiverpoolPremier League · 2022-23907.0
24. februar · Wolves–FulhamPremier League · 2022-23907.2
18. februar · Wolves–BournemouthPremier League · 2022-23907.9
11. februar · Wolves–SouthamptonPremier League · 2022-23906.9
4. februar · Wolves–LiverpoolPremier League · 2022-23908.31
22. januar · Wolves–Manchester CityPremier League · 2022-23906.5
14. januar · Wolves–West HamPremier League · 2022-23908.0
4. januar · Wolves–Aston VillaPremier League · 2022-23907.0
31. desember · Wolves–Manchester UnitedPremier League · 2022-23906.6
26. desember · Wolves–EvertonPremier League · 2022-23907.0
12. november · Wolves–ArsenalPremier League · 2022-23906.6
5. november · Wolves–BrightonPremier League · 2022-23907.21
29. oktober · Wolves–BrentfordPremier League · 2022-23907.61
23. oktober · Wolves–LeicesterPremier League · 2022-23906.6
18. oktober · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2022-23907.3
15. oktober · Wolves–Nottingham ForestPremier League · 2022-23907.31
1. oktober · Wolves–West HamPremier League · 2022-23906.9
17. september · Wolves–Manchester CityPremier League · 2022-23907.3
3. september · Wolves–SouthamptonPremier League · 2022-23907.0
31. august · Wolves–BournemouthPremier League · 2022-23907.7
28. august · Wolves–NewcastlePremier League · 2022-23908.21
20. august · Wolves–TottenhamPremier League · 2022-23907.7
13. august · Wolves–FulhamPremier League · 2022-23907.2
6. august · Wolves–LeedsPremier League · 2022-23907.9
22. mai · Wolves–LiverpoolPremier League · 2021-22906.3
15. mai · Wolves–NorwichPremier League · 2021-22907.0
11. mai · Wolves–Manchester CityPremier League · 2021-22906.7
7. mai · Wolves–ChelseaPremier League · 2021-22776.7
30. april · Wolves–BrightonPremier League · 2021-22456.5
18. mars · Wolves–LeedsPremier League · 2021-22256.2
13. mars · Wolves–EvertonPremier League · 2021-22907.61
10. mars · Wolves–WatfordPremier League · 2021-22908.51
5. mars · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2021-22907.5
27. februar · Wolves–West HamPremier League · 2021-22907.3
24. februar · Wolves–ArsenalPremier League · 2021-22906.6
20. februar · Wolves–LeicesterPremier League · 2021-22907.21
13. februar · Wolves–TottenhamPremier League · 2021-22907.3
10. februar · Wolves–ArsenalPremier League · 2021-22907.5
22. januar · Wolves–BrentfordPremier League · 2021-22908.21
3. januar · Wolves–Manchester UnitedPremier League · 2021-22906.9
19. desember · Wolves–ChelseaPremier League · 2021-22906.3
15. desember · Wolves–BrightonPremier League · 2021-22906.91
11. desember · Wolves–Manchester CityPremier League · 2021-22826.2
4. desember · Wolves–LiverpoolPremier League · 2021-22907.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 18 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Rúben Neves: statistikk, kamper og karriere | Coro