Portrett av Diogo Meireles da Costa
Spillerprofil · komplett datakort

Diogo Costa

Fullt navn: Diogo Meireles da Costa

KeeperTilgjengelig
Født19. september 1999 · 27 årNasjonalitetPortugalHøyde186 cmVekt82 kg
69Kamper
5 608Minutter
0Mål
1Målgivende
0,02Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
02,8
–2,33
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01
–0,83
Pasningspresisjon
0100
82 %74 %
Kampvurdering
510
7,047,05

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Academi6.7Moreire8.3Manches6.9Casa Pi6.9Benfica7.0Maritim6.7Real Be6.5PSV Ein7.0GIL Vic6.6Estoril
  1. Benfica6.9 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  2. Maritimo7.0 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  3. Real Betis6.7 vurdering
    14. okt. 2026 · 90 min
  4. PSV Eindhoven6.5 vurdering
    20. okt. 2026 · 90 min
  5. GIL Vicente7.0 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min
  6. Estoril6.6 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,130,000,000,000,00MINUTTER902020-219002021-227202022-237502023-249002024-251 0802025-261 1682026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,13 målpoeng / 90
    720 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2023-240,00 målpoeng / 90
    750 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    1 080 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    1 168 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2020-211 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2210 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-238 kamper · 720 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,13/90
  • 2023-248 kamper · 750 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2510 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2612 kamper · 1 080 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-2713 kamper · 1 168 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
FC Porto logoPrimeira LigaKlubb · FC Porto · 2026-277.00
Kamper
10
Minutter
898
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82
FC Porto logoChampions LeagueKlubb · FC Porto · 2026-277.16
Kamper
3
Minutter
270
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82.17054263565892
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 13 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaFC Porto
    898 min · 76,9 %
  • Champions LeagueFC Porto
    270 min · 23,1 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

Primeira LigaFC Porto
–
Champions LeagueFC Porto
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Primeira LigaFC Porto
–
Champions LeagueFC Porto
–

Pasningspresisjon

Primeira LigaFC Porto
82 %
Champions LeagueFC Porto
82,2 %

Kampvurdering

Primeira LigaFC Porto
7,00
Champions LeagueFC Porto
7,16

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
898
Kaptein
Ja
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
300
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
7,16

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
129
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,2 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 12 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Porto
    1 080 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
2,33

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Porto
0,83

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Porto
74 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Porto
7,05

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper · nr. 99

Spilletid

Draktnummer
99
Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 080
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
410
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
28
Baklengsmål
10

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Porto
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueFC Porto
2,3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueFC Porto
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Porto
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueFC Porto
6,89

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
386
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
23
Baklengsmål
15

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Porto
    750 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
2,4

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFC Porto
1,08

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFC Porto
6,95

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
750
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
0
Pasninger
337
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
20
Baklengsmål
9

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Porto
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
3,88

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFC Porto
1

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFC Porto
7,58

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,58

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
334
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
31
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Porto
    540 min · 60 %
  • UEFA Europa LeagueFC Porto
    360 min · 40 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
3
UEFA Europa LeagueFC Porto
3

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFC Porto
1,83
UEFA Europa LeagueFC Porto
1,25

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Porto
–
UEFA Europa LeagueFC Porto
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFC Porto
6,63
UEFA Europa LeagueFC Porto
7,03

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Pasninger
254
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
18
Baklengsmål
11

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Pasninger
188
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
4
Redninger
12
Baklengsmål
5

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Porto
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
1

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFC Porto
0

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Porto
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFC Porto
7,00

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Pasninger
40
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFC Porto
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueFC Porto
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueFC Porto
–
UEFA Europa LeagueFC Porto
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueFC Porto
–
UEFA Europa LeagueFC Porto
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Porto
–
UEFA Europa LeagueFC Porto
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueFC Porto
–
UEFA Europa LeagueFC Porto
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Porto · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb

52 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · FC Porto–EstorilPrimeira Liga · 2026-27906.6
25. oktober · FC Porto–GIL VicentePrimeira Liga · 2026-27907.0
20. oktober · FC Porto–PSV EindhovenChampions League · 2026-27906.5
14. oktober · FC Porto–Real BetisChampions League · 2026-27906.7
11. oktober · FC Porto–MaritimoPrimeira Liga · 2026-27907.0
20. september · FC Porto–BenficaPrimeira Liga · 2026-27906.9
13. september · FC Porto–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-27906.9
8. september · FC Porto–Manchester CityChampions League · 2026-27908.3
6. september · FC Porto–MoreirensePrimeira Liga · 2026-27906.7
30. august · FC Porto–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27907.3
23. august · FC Porto–AroucaPrimeira Liga · 2026-27867.0
15. august · FC Porto–Rio AvePrimeira Liga · 2026-27927.5
9. august · FC Porto–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27907.2
16. april · FC Porto–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26907.7
9. april · FC Porto–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26907.3
19. mars · FC Porto–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26908.5
12. mars · FC Porto–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26907.7
29. januar · FC Porto–RangersEuropa League · 2025-26906.3
22. januar · FC Porto–PlzenEuropa League · 2025-26906.2
11. desember · FC Porto–Malmo FFEuropa League · 2025-26907.2
27. november · FC Porto–NiceEuropa League · 2025-26907.3
6. november · FC Porto–UtrechtEuropa League · 2025-26906.3
23. oktober · FC Porto–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26906.2
2. oktober · FC Porto–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26906.7
25. september · FC Porto–Red Bull SalzburgEuropa League · 2025-26907.2
20. februar · FC Porto–AS RomaEuropa League · 2024-25906.2
13. februar · FC Porto–AS RomaEuropa League · 2024-25906.9
30. januar · FC Porto–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25907.2
23. januar · FC Porto–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25906.3
12. desember · FC Porto–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25907.2
28. november · FC Porto–AnderlechtEuropa League · 2024-25906.7
7. november · FC Porto–LazioEuropa League · 2024-25906.6
24. oktober · FC Porto–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25907.3
3. oktober · FC Porto–Manchester UnitedEuropa League · 2024-25907.2
25. september · FC Porto–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25907.0
12. mars · FC Porto–ArsenalChampions League · 2023-241207.0
21. februar · FC Porto–ArsenalChampions League · 2023-24906.6
13. desember · FC Porto–Shakhtar DonetskChampions League · 2023-24906.6
28. november · FC Porto–BarcelonaChampions League · 2023-24907.3
7. november · FC Porto–AntwerpChampions League · 2023-24907.2
25. oktober · FC Porto–AntwerpChampions League · 2023-24906.6
4. oktober · FC Porto–BarcelonaChampions League · 2023-24906.6
19. september · FC Porto–Shakhtar DonetskChampions League · 2023-24907.2
14. mars · FC Porto–InterChampions League · 2022-23908.0
22. februar · FC Porto–InterChampions League · 2022-23906.9
1. november · FC Porto–Atletico MadridChampions League · 2022-23907.3
26. oktober · FC Porto–Club Brugge KVChampions League · 2022-23908.3
12. oktober · FC Porto–Bayer LeverkusenChampions League · 2022-23908.91
4. oktober · FC Porto–Bayer LeverkusenChampions League · 2022-23908.9
13. september · FC Porto–Club Brugge KVChampions League · 2022-23906.2
7. september · FC Porto–Atletico MadridChampions League · 2022-23906.3
17. mars · FC Porto–LyonEuropa League · 2021-22907.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 20 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Diogo Costa: statistikk, kamper og karriere | Coro