Portrett av Nicolas Brice Moumi Ngamaleu
Spillerprofil · komplett datakort

Nicolas Brice Moumi Ngamaleu

Også registrert som Nicolas Moumie Ngamaleu

MidtbaneTilgjengelig
Født9. juli 1994 · 32 årNasjonalitetKamerunHøyde181 cmVekt75 kg
56Kamper
3 847Minutter
6Mål
10Målgivende
0,37Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2022-23Forrige sesong 2021-22
Nøkkelpasninger / 90
01,9
0,531,51
Taklinger / 90
02,9
1,852,39
Vellykkede driblinger
0100
39,1 %61,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Atalant6.3Villarr7.5Villarr6.7Atalant7.2Manches6.5FK Liep6.9FK Liep7.3KuPS6.2Anderle7.2Anderle
  1. Manchester United7.2 vurdering
    8. des. 2021 · 90 min
  2. FK Liepaja6.5 vurdering
    21. juli 2022 · 76 min
  3. FK Liepaja6.9 vurdering
    28. juli 2022 · 79 min
  4. KuPS7.3 vurdering
    4. aug. 2022 · 64 min
  5. Anderlecht6.2 vurdering
    18. aug. 2022 · 66 min
  6. Anderlecht7.2 vurdering
    25. aug. 2022 · 56 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,750,490,000,120,530,00MINUTTER8382017-183702018-195062019-207772020-211 0152021-223412022-23
  1. 2017-180,75 målpoeng / 90
    838 min · 3 mål · 4 målgivende
  2. 2018-190,49 målpoeng / 90
    370 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2019-200,00 målpoeng / 90
    506 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2020-210,12 målpoeng / 90
    777 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2021-220,53 målpoeng / 90
    1 015 min · 2 mål · 4 målgivende
  6. 2022-230,00 målpoeng / 90
    341 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-1812 kamper · 838 min · 3 mål · 4 målgivende · 0,75/90
  • 2018-198 kamper · 370 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,49/90
  • 2019-207 kamper · 506 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2111 kamper · 777 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,12/90
  • 2021-2212 kamper · 1 015 min · 2 mål · 4 målgivende · 0,53/90
  • 2022-235 kamper · 341 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
BSC Young Boys logoConference LeagueKlubb · BSC Young Boys · 2022-236.80
Kamper
5
Minutter
341
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2022-231 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    341 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
0,53

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
1,85

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
48,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
341
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
185
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
23
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Brudd
2
Dueller
60
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 12 kamper · 2 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    1 015 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,53

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,51

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,39

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
56,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
12
Fra start
12
Minutter
1 015
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Mål
2
Målgivende
4
Skudd
16
Skudd på mål
5
Pasninger
381
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
81
Vellykkede driblinger
50
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
27
Brudd
17
Dueller
191
Vunne dueller
108
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
13
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    621 min · 79,9 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    156 min · 20,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,72
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,3
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,58

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
44,2 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
621
Innbytter
1
Byttet ut
8
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
183
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
34
Vellykkede driblinger
18
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
8
Dueller
104
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
156
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Pasninger
23
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
10
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    326 min · 64,4 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    180 min · 35,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,1
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
63 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
60 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,66
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
326
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Taklinger
6
Blokkeringer
0
Brudd
9

Disiplin

Frispark vunnet
10
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
28
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
10
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
2
Blokkeringer
0
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    370 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,49

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,73

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
75 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,73

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
41,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
370
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
3
Pasninger
83
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
12
Vellykkede driblinger
7
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
4
Dueller
82
Vunne dueller
34

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
12
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 12 kamper · 3 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys · SCR Altach
    838 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys · SCR Altach
0,75

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys · SCR Altach
1,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys · SCR Altach
61 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys · SCR Altach
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys · SCR Altach
49,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker
  • Klubb · SCR Altach · Attacker

Spilletid

Kamper
12
Fra start
9
Minutter
838
Innbytter
3
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,02

Angrep

Mål
3
Målgivende
4
Skudd
34
Skudd på mål
8
Pasninger
156
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Brudd
10
Dueller
186
Vunne dueller
92

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
24
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →BSC Young Boys → Dynamotor 8. september 2022€ 2M
  2. →SCR Altach → BSC Young Boyslør 26. august 2017€ 2.5M
  3. →Cotonsport → SCR Altachman 1. august 2016Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

50 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
25. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23567.2
18. august · BSC Young Boys–AnderlechtConference League · 2022-23666.2
11. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23––
4. august · BSC Young Boys–KuPSConference League · 2022-23647.3
28. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23796.9
21. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23766.5
8. desember · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22907.2
23. november · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22906.71
2. november · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22827.5
20. oktober · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22906.3
29. september · BSC Young Boys–AtalantaChampions League · 2021-22906.6
14. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22908.31
24. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-22907.21
18. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-22906.91
10. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22909.211
3. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22717.2
28. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22586.3
21. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22847.5
18. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21––
11. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21456.5
25. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21696.6
18. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21586.3
10. desember · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21827.2
3. desember · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21765.9
26. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21876.9
5. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21––
29. oktober · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21746.6
22. oktober · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21656.9
16. september · BSC Young Boys–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21666.6
12. desember · BSC Young Boys–RangersEuropa League · 2019-20616.1
28. november · BSC Young Boys–FC PortoEuropa League · 2019-20906.0
7. november · BSC Young Boys–FeyenoordEuropa League · 2019-20686.8
24. oktober · BSC Young Boys–FeyenoordEuropa League · 2019-20906.7
3. oktober · BSC Young Boys–RangersEuropa League · 2019-20176.8
27. august · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2019-20907.2
21. august · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2019-20907.1
12. desember · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19857.61
27. november · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-1976.6
7. november · BSC Young Boys–ValenciaChampions League · 2018-19456.0
23. oktober · BSC Young Boys–ValenciaChampions League · 2018-19166.7
2. oktober · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19206.7
19. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-19256.6
28. august · BSC Young Boys–Dinamo ZagrebChampions League · 2018-19896.5
22. august · BSC Young Boys–Dinamo ZagrebChampions League · 2018-19817.31
7. desember · BSC Young Boys–Skenderbeu KorceEuropa League · 2017-18906.5
23. november · BSC Young Boys–FK PartizanEuropa League · 2017-18907.01
2. november · BSC Young Boys–Dynamo KyivEuropa League · 2017-18176.9
19. oktober · BSC Young Boys–Dynamo KyivEuropa League · 2017-18857.41
28. september · BSC Young Boys–Skenderbeu KorceEuropa League · 2017-18907.41
14. september · BSC Young Boys–FK PartizanEuropa League · 2017-18226.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Nicolas Brice Moumi Ngamaleu: statistikk, kamper og karriere | Coro