Portrett av Christian Andreas Fassnacht
Spillerprofil · komplett datakort

Christian Fassnacht

Fullt navn: Christian Andreas Fassnacht

AngrepTilgjengelig
Født11. november 1993 · 32 årNasjonalitetSveitsHøyde185 cmVekt78 kg
54Kamper
3 792Minutter
11Mål
2Målgivende
0,31Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2023-24Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0,23–
Skudd / 90
02
1,6–
Skudd på mål
0100
28,6 %–
Vellykkede driblinger
0100
50 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Villarr6.9Villarr7.3FK Liep6.3Panathi6.5FCSB7.5Ludogor5.9PAOK6.2Aston V6.5Lyon6.5VfB Stu
  1. FCSB6.5 vurdering
    2. okt. 2025 · 21 min
  2. Ludogorets7.5 vurdering
    23. okt. 2025 · 55 min
  3. PAOK5.9 vurdering
    6. nov. 2025 · 74 min
  4. Aston Villa6.2 vurdering
    27. nov. 2025 · 70 min
  5. Lyon6.5 vurdering
    22. jan. 2026 · 19 min
  6. VfB Stuttgart6.5 vurdering
    29. jan. 2026 · 78 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,370,170,310,460,131,000,23MINUTTER4862017-185402018-195902019-209752020-217172021-22902022-233942025-26
  1. 2018-190,17 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2019-200,31 målpoeng / 90
    590 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 2020-210,46 målpoeng / 90
    975 min · 4 mål · 1 målgivende
  4. 2021-220,13 målpoeng / 90
    717 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 2022-231,00 målpoeng / 90
    90 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,23 målpoeng / 90
    394 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-189 kamper · 486 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,37/90
  • 2018-198 kamper · 540 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 2019-208 kamper · 590 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,31/90
  • 2020-2112 kamper · 975 min · 4 mål · 1 målgivende · 0,46/90
  • 2021-229 kamper · 717 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2022-231 kamper · 90 min · 1 mål · 0 målgivende · 1,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-267 kamper · 394 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,23/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
BSC Young Boys logoEuropa LeagueKlubb · BSC Young Boys · 2025-266.49
Kamper
7
Minutter
394
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
73
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 7 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    394 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,23

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,6

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
28,6 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,23

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Attacker · nr. 16

Spilletid

Draktnummer
16
Kamper
7
Fra start
4
Minutter
394
Innbytter
3
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,49

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
2
Pasninger
97
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
6
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
35
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
4

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
2

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueBSC Young Boys
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
44
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Taklinger
1
Brudd
2
Dueller
12
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    717 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,51

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
30 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,75

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
47,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
717
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
1
Skudd
20
Skudd på mål
6
Pasninger
233
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Brudd
18
Dueller
93
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 12 kamper · 4 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    803 min · 82,4 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    172 min · 17,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,56
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,68
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,52

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
60 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
100 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,68
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,05

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
64 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
100 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
803
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,21

Angrep

Mål
4
Målgivende
1
Skudd
15
Skudd på mål
9
Pasninger
236
Nøkkelpasninger
15
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
16
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
1
Brudd
10
Dueller
106
Vunne dueller
48
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
12
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
172
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
33
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
11
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 8 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    519 min · 88 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    71 min · 12 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
2,43
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
8,87

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
42,9 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,69
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,54

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
70 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
519
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Mål
2
Skudd
14
Skudd på mål
6
Pasninger
98
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73 %
Taklinger
14
Blokkeringer
1
Brudd
8

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
71
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
7
Skudd på mål
0
Pasninger
12
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Blokkeringer
0
Brudd
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 8 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0,17

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
2,17

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
30,8 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
1,17

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
540
Innbytter
1
Byttet ut
7
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
13
Skudd på mål
4
Pasninger
129
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
10
Blokkeringer
0
Brudd
6
Dueller
64
Vunne dueller
30

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    288 min · 59,3 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    198 min · 40,7 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
–
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
3,13
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
20 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,31
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
0

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
75 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
288
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
1
Skudd
10
Skudd på mål
2
Pasninger
51
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Brudd
3
Dueller
48
Vunne dueller
19

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
198
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Brudd
0
Dueller
5
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Norwich → BSC Young Boysons 15. januar 2025Permanent overgang
  2. →BSC Young Boys → Norwichtir 25. juli 2023Ikke oppgitt
  3. →FC Thun → BSC Young Boyslør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  4. →FC Winterthur → FC Thunfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  5. →FC Winterthur → FC Winterthurtor 1. januar 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

51 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. januar · BSC Young Boys–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26786.5
22. januar · BSC Young Boys–LyonEuropa League · 2025-26196.5
27. november · BSC Young Boys–Aston VillaEuropa League · 2025-26706.2
6. november · BSC Young Boys–PAOKEuropa League · 2025-26745.9
23. oktober · BSC Young Boys–LudogoretsEuropa League · 2025-26557.51
2. oktober · BSC Young Boys–FCSBEuropa League · 2025-26216.5
25. september · BSC Young Boys–PanathinaikosEuropa League · 2025-26776.3
28. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23––
21. juli · BSC Young Boys–FK LiepajaConference League · 2022-23907.31
2. november · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22906.9
20. oktober · BSC Young Boys–VillarrealChampions League · 2021-22896.2
14. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2021-22906.5
24. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-22907.21
18. august · BSC Young Boys–Ferencvarosi TCChampions League · 2021-22867.2
10. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22906.6
3. august · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujChampions League · 2021-22566.3
28. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22907.7
21. juli · BSC Young Boys–Slovan BratislavaChampions League · 2021-22356.3
18. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21717.3
11. mars · BSC Young Boys–AjaxEuropa League · 2020-21846.5
25. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21877.61
18. februar · BSC Young Boys–Bayer LeverkusenEuropa League · 2020-21807.61
3. desember · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21906.6
26. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21747.0
5. november · BSC Young Boys–CSKA SofiaEuropa League · 2020-21907.91
29. oktober · BSC Young Boys–CFR 1907 ClujEuropa League · 2020-21907.71
22. oktober · BSC Young Boys–AS RomaEuropa League · 2020-21656.7
16. september · BSC Young Boys–FC MidtjyllandChampions League · 2020-21827.2
12. desember · BSC Young Boys–RangersEuropa League · 2019-20907.2
28. november · BSC Young Boys–FC PortoEuropa League · 2019-20907.71
7. november · BSC Young Boys–FeyenoordEuropa League · 2019-20907.3
24. oktober · BSC Young Boys–FeyenoordEuropa League · 2019-20867.2
3. oktober · BSC Young Boys–RangersEuropa League · 2019-20907.01
19. september · BSC Young Boys–FC PortoEuropa League · 2019-20736.3
27. august · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2019-20386.5
21. august · BSC Young Boys–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2019-20337.5
12. desember · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19806.7
27. november · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-19246.7
7. november · BSC Young Boys–ValenciaChampions League · 2018-19616.91
23. oktober · BSC Young Boys–ValenciaChampions League · 2018-19856.7
2. oktober · BSC Young Boys–JuventusChampions League · 2018-19716.6
19. september · BSC Young Boys–Manchester UnitedChampions League · 2018-19656.4
28. august · BSC Young Boys–Dinamo ZagrebChampions League · 2018-19846.3
22. august · BSC Young Boys–Dinamo ZagrebChampions League · 2018-19707.2
23. november · BSC Young Boys–FK PartizanEuropa League · 2017-1876.5
2. november · BSC Young Boys–Dynamo KyivEuropa League · 2017-18816.8
19. oktober · BSC Young Boys–Dynamo KyivEuropa League · 2017-18906.5
28. september · BSC Young Boys–Skenderbeu KorceEuropa League · 2017-18206.5
14. september · BSC Young Boys–FK PartizanEuropa League · 2017-18907.11
23. august · BSC Young Boys–CSKA MoscowChampions League · 2017-18176.5
15. august · BSC Young Boys–CSKA MoscowChampions League · 2017-18176.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 13 tilgjengelige sesonger, 17 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.