Portrett av Eray Ervin Cömert
Spillerprofil · komplett datakort

Eray Cömert

Fullt navn: Eray Ervin Cömert

ForsvarTilgjengelig
Født4. februar 1998 · 28 årNasjonalitetSveitsHøyde183 cmVekt80 kg
182Kamper
10 208Minutter
7Mål
3Målgivende
0,09Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,1
1,691,68
Brudd / 90
01,7
–1,34
Blokkeringer / 90
01
–0,4
Vunne dueller
0100
–63,2 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Sevilla6.3Celta V6.2Elche7.6Athleti6.9Rayo Va5.3Real So6.5Sassuol7.2Fiorent6.3AS Roma6.7Bologna
  1. Rayo Vallecano6.9 vurdering
    14. mai 2026 · 90 min
  2. Real Sociedad5.3 vurdering
    17. mai 2026 · 70 min
  3. Sassuolo6.5 vurdering
    29. aug. 2026 · 67 min
  4. Fiorentina7.2 vurdering
    5. sep. 2026 · 90 min
  5. AS Roma6.3 vurdering
    14. sep. 2026 · 94 min
  6. Bologna6.7 vurdering
    19. sep. 2026 · 68 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,200,140,000,000,050,090,000,200,28MINUTTER4502018-191 2602019-202702020-211 0922021-221 6732022-231 9982023-241 7822024-251 3392025-263192026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 092 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,05 målpoeng / 90
    1 673 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,09 målpoeng / 90
    1 998 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    1 782 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,20 målpoeng / 90
    1 339 min · 2 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,28 målpoeng / 90
    319 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-195 kamper · 450 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
  • 2019-2014 kamper · 1 260 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2020-213 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2216 kamper · 1 092 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2323 kamper · 1 673 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,05/90
  • 2023-2425 kamper · 1 998 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2024-2525 kamper · 1 782 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2617 kamper · 1 339 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,20/90
  • 2026-274 kamper · 319 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,28/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Torino logoSerie AKlubb · Torino · 2026-276.68
Kamper
4
Minutter
319
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
91.03448275862068
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ATorino
    319 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ATorino
1,69

Brudd / 90

Serie ATorino
–

Blokkeringer / 90

Serie ATorino
–

Vunne dueller

Serie ATorino
–

Pasningspresisjon

Serie ATorino
91 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Torino · D

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
319
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
290
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91 %
Taklinger
6
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 17 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValencia
    1 339 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaValencia
1,68

Brudd / 90

La LigaValencia
1,34

Blokkeringer / 90

La LigaValencia
0,4

Vunne dueller

La LigaValencia
63,2 %

Pasningspresisjon

La LigaValencia
85 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Defender · nr. 24

Spilletid

Draktnummer
24
Kamper
17
Fra start
15
Minutter
1 339
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
17
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
8
Skudd på mål
3
Pasninger
798
Nøkkelpasninger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
25
Blokkeringer
6
Brudd
20
Dueller
87
Vunne dueller
55
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
13
Frispark begått
9
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2024-252 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaValencia · Valladolid
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • Ligue 1Nantes
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaValencia · Valladolid
1,41
Ligue 1Nantes
–

Brudd / 90

La LigaValencia · Valladolid
1,06
Ligue 1Nantes
–

Blokkeringer / 90

La LigaValencia · Valladolid
0,76
Ligue 1Nantes
–

Vunne dueller

La LigaValencia · Valladolid
57,8 %
Ligue 1Nantes
–

Pasningspresisjon

La LigaValencia · Valladolid
–
Ligue 1Nantes
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Defender
  • Klubb · Valladolid · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2023-242 turneringer · 25 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Nantes
    1 998 min · 100 %
  • La LigaValencia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Ligue 1Nantes
1,89
La LigaValencia
–

Brudd / 90

Ligue 1Nantes
1,62
La LigaValencia
–

Blokkeringer / 90

Ligue 1Nantes
0,81
La LigaValencia
–

Vunne dueller

Ligue 1Nantes
56,1 %
La LigaValencia
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Nantes
–
La LigaValencia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Nantes · Defender

Spilletid

Kamper
25
Fra start
23
Minutter
1 998
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
1 055
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
42
Blokkeringer
18
Brudd
36
Dueller
148
Vunne dueller
83
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
26
Frispark begått
26
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 23 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra La Liga.

Registrert spilletid

  • La LigaValencia
    1 673 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

La LigaValencia
1,88

Brudd / 90

La LigaValencia
1,56

Blokkeringer / 90

La LigaValencia
0,43

Vunne dueller

La LigaValencia
57,2 %

Pasningspresisjon

La LigaValencia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Defender

Spilletid

Kamper
23
Fra start
19
Minutter
1 673
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
16
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
1
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
943
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
35
Blokkeringer
8
Brudd
29
Dueller
159
Vunne dueller
91
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
22
Gule kort
5
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2021-222 turneringer · 16 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
    685 min · 62,7 %
  • La LigaValencia
    407 min · 37,3 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,39
La LigaValencia
1,11

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
0,92
La LigaValencia
0,44

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
–
La LigaValencia
0,44

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
53,8 %
La LigaValencia
36,8 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Basel 1893
46 %
La LigaValencia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
685
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
204
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
46 %
Taklinger
3
Brudd
7
Dueller
26
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Valencia · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
407
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
200
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
2
Brudd
2
Dueller
19
Vunne dueller
7
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 14 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    900 min · 71,4 %
  • UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
    360 min · 28,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
2,1
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
0,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
1,2
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
1,75

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
0,5
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
0,25

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
25 %
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
84 %
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
85 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
12
Skudd på mål
2
Pasninger
463
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
21
Blokkeringer
5
Brudd
12
Dueller
8
Vunne dueller
2

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
12
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
94
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
7

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
    360 min · 80 %
  • UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
    90 min · 20 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Basel 1893
–
UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueFC Sion
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Sion
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Sion
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Sion
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Sion
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Sion
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Sion · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFC Basel 1893
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Basel 1893 · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Valencia → Comert Erayman 29. juni 2026Fri overgang
  2. →Valladolid → Valenciatir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  3. →Valladolid → Valenciasøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  4. →Valencia → Valladolidons 10. juli 2024Lån
  5. →Nantes → Valenciaman 1. juli 2024Ikke oppgitt
  6. →Valencia → Nanteslør 26. august 2023Lån
  7. →FC Basel 1893 → Valenciatir 25. januar 2022€ 800K
  8. →FC Sion → FC Basel 1893søn 1. juli 2018Ikke oppgitt
  9. →FC Basel 1893 → FC Siontor 6. juli 2017Lån
  10. →FC Basel 1893 → FC Luganofre 3. mars 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

81 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Torino–FrosinoneSerie A · 2026-270–
27. oktober · Torino–ComoSerie A · 2026-270–
23. oktober · Torino–MonzaSerie A · 2026-270–
19. oktober · Torino–ParmaSerie A · 2026-270–
12. oktober · Torino–UdineseSerie A · 2026-270–
19. september · Torino–BolognaSerie A · 2026-27686.7
14. september · Torino–AS RomaSerie A · 2026-27946.3
5. september · Torino–FiorentinaSerie A · 2026-27907.21
29. august · Torino–SassuoloSerie A · 2026-27676.5
17. mai · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2025-26705.31
14. mai · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26906.9
10. mai · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2025-26907.6
2. mai · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2025-26––
11. april · Valencia–ElcheLa Liga · 2025-26756.2
5. april · Valencia–Celta VigoLa Liga · 2025-26906.3
21. mars · Valencia–SevillaLa Liga · 2025-26907.3
14. mars · Valencia–OviedoLa Liga · 2025-26906.9
8. mars · Valencia–AlavesLa Liga · 2025-26906.91
1. mars · Valencia–OsasunaLa Liga · 2025-26907.3
22. februar · Valencia–VillarrealLa Liga · 2025-26906.3
15. februar · Valencia–LevanteLa Liga · 2025-26887.2
8. februar · Valencia–Real MadridLa Liga · 2025-26906.7
1. februar · Valencia–Real BetisLa Liga · 2025-26906.6
24. januar · Valencia–EspanyolLa Liga · 2025-26907.51
18. januar · Valencia–GetafeLa Liga · 2025-26––
10. januar · Valencia–ElcheLa Liga · 2025-26––
13. desember · Valencia–Atletico MadridLa Liga · 2025-26716.5
7. desember · Valencia–SevillaLa Liga · 2025-26––
1. desember · Valencia–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26––
9. november · Valencia–Real BetisLa Liga · 2025-26––
1. november · Valencia–Real MadridLa Liga · 2025-26356.9
25. oktober · Valencia–VillarrealLa Liga · 2025-26––
20. oktober · Valencia–AlavesLa Liga · 2025-26106.7
4. oktober · Valencia–GironaLa Liga · 2025-26––
30. september · Valencia–OviedoLa Liga · 2025-26––
23. september · Valencia–EspanyolLa Liga · 2025-26––
20. september · Valencia–Athletic ClubLa Liga · 2025-26––
14. september · Valencia–BarcelonaLa Liga · 2025-26––
29. august · Valencia–GetafeLa Liga · 2025-26––
24. august · Valencia–OsasunaLa Liga · 2025-26––
16. august · Valencia–Real SociedadLa Liga · 2025-26––
24. mai · Valladolid–LeganesLa Liga · 2024-25906.6
18. mai · Valladolid–AlavesLa Liga · 2024-25––
13. mai · Valladolid–GironaLa Liga · 2024-25905.9
10. mai · Valladolid–MallorcaLa Liga · 2024-25826.5
3. mai · Valladolid–BarcelonaLa Liga · 2024-25906.9
24. april · Valladolid–Real BetisLa Liga · 2024-25906.2
20. april · Valladolid–OsasunaLa Liga · 2024-25––
14. april · Valladolid–Atletico MadridLa Liga · 2024-25––
6. april · Valladolid–GetafeLa Liga · 2024-25606.0
29. mars · Valladolid–Real SociedadLa Liga · 2024-25––
15. mars · Valladolid–Celta VigoLa Liga · 2024-25906.9
28. februar · Valladolid–Las PalmasLa Liga · 2024-25907.0
23. februar · Valladolid–Athletic ClubLa Liga · 2024-25256.3
16. februar · Valladolid–SevillaLa Liga · 2024-25––
11. januar · Valladolid–Real BetisLa Liga · 2024-25106.7
20. desember · Valladolid–GironaLa Liga · 2024-25906.3
7. desember · Valladolid–Las PalmasLa Liga · 2024-25856.7
30. november · Valladolid–Atletico MadridLa Liga · 2024-25906.0
22. november · Valladolid–GetafeLa Liga · 2024-25––
10. november · Valladolid–Athletic ClubLa Liga · 2024-2586.2
2. november · Valladolid–OsasunaLa Liga · 2024-25587.3
26. oktober · Valladolid–VillarrealLa Liga · 2024-25886.3
18. oktober · Valladolid–AlavesLa Liga · 2024-25906.7
5. oktober · Valladolid–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25456.9
27. september · Valladolid–MallorcaLa Liga · 2024-25906.9
24. september · Valladolid–SevillaLa Liga · 2024-25906.3
21. september · Valladolid–Real SociedadLa Liga · 2024-25126.6
15. september · Valladolid–Celta VigoLa Liga · 2024-25646.2
31. august · Valladolid–BarcelonaLa Liga · 2024-25905.7
28. august · Valladolid–LeganesLa Liga · 2024-25––
25. august · Valladolid–Real MadridLa Liga · 2024-25906.9
19. august · Valladolid–EspanyolLa Liga · 2024-25826.6
19. mai · Nantes–MonacoLigue 1 · 2023-24906.3
12. mai · Nantes–LilleLigue 1 · 2023-24766.5
4. mai · Nantes–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.9
26. april · Nantes–MontpellierLigue 1 · 2023-24156.6
20. april · Nantes–RennesLigue 1 · 2023-24––
7. april · Nantes–LyonLigue 1 · 2023-24416.5
31. mars · Nantes–NiceLigue 1 · 2023-24906.7
16. mars · Nantes–StrasbourgLigue 1 · 2023-24908.01
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 17 tilgjengelige sesonger, 26 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Eray Cömert: statistikk, kamper og karriere | Coro