Portrett av Borna Barišić
Spillerprofil · komplett datakort

Borna Barišić

ForsvarTilgjengelig
Født10. november 1992 · 33 årNasjonalitetKroatiaHøyde186 cmVekt80 kg
72Kamper
4 810Minutter
5Mål
12Målgivende
0,32Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Forrige sesong 2023-24
Taklinger / 90
02,1
–1,75
Brudd / 90
01,7
1,231,4
Blokkeringer / 90
01
–0,12
Vunne dueller
0100
80 %56,5 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3PSV Ein6.9PSV Ein7.6Real Be6.9Aris6.9Sparta 7.3Aris6.5Real Be7.3FC ST. 7.9FC ST. 6.3Valenci
  1. Sparta Praha6.9 vurdering
    9. nov. 2023 · 90 min
  2. Aris7.3 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  3. Real Betis6.5 vurdering
    14. des. 2023 · 90 min
  4. FC ST. Gallen7.3 vurdering
    22. aug. 2024 · 90 min
  5. FC ST. Gallen7.9 vurdering
    29. aug. 2024 · 120 min
  6. Valencia6.3 vurdering
    9. feb. 2025 · 10 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,510,450,630,000,120,41MINUTTER3502018-197932019-208522020-211 0902021-227712023-242202024-25
  1. 2018-190,51 målpoeng / 90
    350 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2019-200,45 målpoeng / 90
    793 min · 0 mål · 4 målgivende
  3. 2020-210,63 målpoeng / 90
    852 min · 3 mål · 3 målgivende
  4. 2021-220,00 målpoeng / 90
    1 090 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2023-240,12 målpoeng / 90
    771 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 2024-250,41 målpoeng / 90
    220 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-188 kamper · 0 min · 2 mål · 1 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-194 kamper · 350 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,51/90
  • 2019-209 kamper · 793 min · 0 mål · 4 målgivende · 0,45/90
  • 2020-2110 kamper · 852 min · 3 mål · 3 målgivende · 0,63/90
  • 2021-2216 kamper · 1 090 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-238 kamper · 644 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-249 kamper · 771 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,12/90
  • 2024-256 kamper · 220 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,41/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

3 turneringer
Trabzonspor logoEuropa LeagueKlubb · Trabzonspor · 2024-25–
Kamper
3
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Trabzonspor logoConference LeagueKlubb · Trabzonspor · 2024-257.55
Kamper
2
Minutter
210
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
41
Leganes logoLa LigaKlubb · Leganes · 2024-256.20
Kamper
1
Minutter
10
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-253 turneringer · 6 kamper · – mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 3 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
    210 min · –
  • La LigaLeganes
    10 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueTrabzonspor
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–
La LigaLeganes
–
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
1,29
La LigaLeganes
–
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
–
La LigaLeganes
–
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
80 %
La LigaLeganes
–
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueTrabzonspor
41 %
La LigaLeganes
–
UEFA Europa LeagueTrabzonspor
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Trabzonspor · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,55

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
41 %
Brudd
3
Dueller
5
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Leganes · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
10
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Trabzonspor · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 9 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRangers
    450 min · 58,4 %
  • UEFA Champions LeagueRangers
    321 min · 41,6 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
2
UEFA Champions LeagueRangers
1,4

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1
UEFA Champions LeagueRangers
1,96

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–
UEFA Champions LeagueRangers
0,28

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
59,5 %
UEFA Champions LeagueRangers
51,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
–
UEFA Champions LeagueRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
184
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
5
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
5
Dueller
42
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
8
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
321
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
114
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
27
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 8 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueRangers
    644 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
1,4

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueRangers
0,7

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueRangers
0,98

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRangers
51,4 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRangers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
644
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,51

Angrep

Pasninger
329
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
7
Brudd
5
Dueller
35
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
3
Gule kort
2
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 16 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRangers
    1 090 min · –
  • UEFA Champions LeagueRangers
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,98
UEFA Champions LeagueRangers
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,65
UEFA Champions LeagueRangers
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,17
UEFA Champions LeagueRangers
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
62,5 %
UEFA Champions LeagueRangers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
–
UEFA Champions LeagueRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 090
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,81

Angrep

Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
422
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
24
Blokkeringer
2
Brudd
20
Dueller
80
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
9
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2020-211 turnering · 10 kamper · 3 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    852 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,06

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,16

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,21

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
47,2 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
852
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,17

Angrep

Mål
3
Målgivende
3
Skudd
5
Skudd på mål
4
Pasninger
368
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
3
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
2
Brudd
11
Dueller
53
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
9
Gule kort
2
Røde kort
0
2019-201 turnering · 9 kamper · – mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    793 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,13

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
1,82

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
50 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
68 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
793
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,12

Angrep

Målgivende
4
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
208
Nøkkelpasninger
18
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
10
Blokkeringer
0
Brudd
16
Dueller
6
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
11
Gule kort
2
Røde kort
0
2018-191 turnering · 4 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Osijek · Rangers
    350 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Osijek · Rangers
1,03

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Osijek · Rangers
2,57

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueNK Osijek · Rangers
0

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Osijek · Rangers
90 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Osijek · Rangers
65 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Osijek · Defender
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
350
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
2
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Taklinger
4
Blokkeringer
0
Brudd
10
Dueller
20
Vunne dueller
18

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 8 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueNK Osijek
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueNK Osijek
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueNK Osijek
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueNK Osijek
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueNK Osijek
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueNK Osijek
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · NK Osijek · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kamper
8
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2
Målgivende
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

9 registrert
  1. →Trabzonspor → NK Osijekons 14. januar 2026Fri overgang
  2. →Trabzonspor → NK Osijeklør 30. august 2025Fri overgang
  3. →Leganes → Trabzonsportir 1. juli 2025Tilbake fra lån
  4. →Trabzonspor → Leganesman 3. februar 2025Lån
  5. →Rangers → Trabzonsportir 25. juni 2024Fri overgang
  6. →NK Osijek → Rangersman 6. august 2018Ikke oppgitt
  7. →Dinamo Zagreb → NK Osijekfre 1. juli 2016Ikke oppgitt
  8. →Dinamo Zagreb → NK Lokomotiva Zagrebons 19. august 2015Lån
  9. →NK Osijek → Dinamo Zagrebons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

59 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
9. februar · Leganes–ValenciaLa Liga · 2024-25106.3
29. august · Trabzonspor–FC ST. GallenConference League · 2024-251207.91
22. august · Trabzonspor–FC ST. GallenConference League · 2024-25907.3
14. mars · Rangers–BenficaEuropa League · 2023-24––
7. mars · Rangers–BenficaEuropa League · 2023-24––
14. desember · Rangers–Real BetisEuropa League · 2023-24906.5
30. november · Rangers–ArisEuropa League · 2023-24907.3
9. november · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2023-24906.9
5. oktober · Rangers–ArisEuropa League · 2023-24906.9
21. september · Rangers–Real BetisEuropa League · 2023-24907.6
30. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2023-24516.9
22. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2023-24906.3
15. august · Rangers–Servette FCChampions League · 2023-24907.51
9. august · Rangers–Servette FCChampions League · 2023-24906.9
1. november · Rangers–AjaxChampions League · 2022-23906.3
26. oktober · Rangers–NapoliChampions League · 2022-23146.5
12. oktober · Rangers–LiverpoolChampions League · 2022-23905.9
4. oktober · Rangers–LiverpoolChampions League · 2022-23906.7
14. september · Rangers–NapoliChampions League · 2022-23906.7
7. september · Rangers–AjaxChampions League · 2022-23906.9
24. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2022-23906.6
16. august · Rangers–PSV EindhovenChampions League · 2022-23906.6
18. mai · Rangers–Eintracht FrankfurtEuropa League · 2021-221176.6
5. mai · Rangers–RB LeipzigEuropa League · 2021-22906.5
28. april · Rangers–RB LeipzigEuropa League · 2021-22906.9
14. april · Rangers–SC BragaEuropa League · 2021-22907.3
7. april · Rangers–SC BragaEuropa League · 2021-22286.9
17. mars · Rangers–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-2296.2
10. mars · Rangers–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22––
24. februar · Rangers–Borussia DortmundEuropa League · 2021-22456.5
17. februar · Rangers–Borussia DortmundEuropa League · 2021-22906.3
9. desember · Rangers–LyonEuropa League · 2021-22907.0
25. november · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2021-22907.5
4. november · Rangers–BrondbyEuropa League · 2021-22816.6
21. oktober · Rangers–BrondbyEuropa League · 2021-22906.9
30. september · Rangers–Sparta PrahaEuropa League · 2021-22907.6
16. september · Rangers–LyonEuropa League · 2021-22906.9
18. mars · Rangers–Slavia PrahaEuropa League · 2020-21906.3
11. mars · Rangers–Slavia PrahaEuropa League · 2020-21907.0
25. februar · Rangers–AntwerpEuropa League · 2020-21907.21
18. februar · Rangers–AntwerpEuropa League · 2020-21908.72
10. desember · Rangers–Lech PoznanEuropa League · 2020-21907.6
3. desember · Rangers–Standard LiegeEuropa League · 2020-21897.01
26. november · Rangers–BenficaEuropa League · 2020-21906.31
5. november · Rangers–BenficaEuropa League · 2020-21907.0
29. oktober · Rangers–Lech PoznanEuropa League · 2020-21907.61
22. oktober · Rangers–Standard LiegeEuropa League · 2020-21436.9
6. august · Rangers–Bayer LeverkusenEuropa League · 2019-20907.2
12. mars · Rangers–Bayer LeverkusenEuropa League · 2019-20906.8
26. februar · Rangers–SC BragaEuropa League · 2019-20906.8
20. februar · Rangers–SC BragaEuropa League · 2019-20736.5
12. desember · Rangers–BSC Young BoysEuropa League · 2019-20907.2
28. november · Rangers–FeyenoordEuropa League · 2019-20907.11
7. november · Rangers–FC PortoEuropa League · 2019-20906.8
24. oktober · Rangers–FC PortoEuropa League · 2019-20907.21
3. oktober · Rangers–BSC Young BoysEuropa League · 2019-20907.31
19. september · Rangers–FeyenoordEuropa League · 2019-20908.01
13. desember · Rangers–Rapid ViennaEuropa League · 2018-19907.0
20. september · Rangers–VillarrealEuropa League · 2018-19857.01
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Borna Barišić: statistikk, kamper og karriere | Coro