Portrett av Mattia Zanotti
Spillerprofil · komplett datakort

Mattia Zanotti

MidtbaneTilgjengelig
Født11. januar 2003 · 23 årNasjonalitetItaliaHøyde173 cmVekt71 kg
46Kamper
1 436Minutter
0Mål
7Målgivende
0,44Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,9
2,4–
Pasningspresisjon
0100
73,3 %100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Hellas 6.0Fenerba6.7Fenerba7.3HJK Hel7.3Gent7.3Legia W7.3Pafos7.2Celje6.6Celje7.0Getafe
  1. Gent7.3 vurdering
    28. nov. 2024 · 90 min
  2. Legia Warszawa7.3 vurdering
    12. des. 2024 · 90 min
  3. Pafos7.3 vurdering
    19. des. 2024 · 90 min
  4. Celje7.2 vurdering
    6. mars 2025 · 90 min
  5. Celje6.6 vurdering
    13. mars 2025 · 120 min
  6. Getafe7.0 vurdering
    22. okt. 2026 · 75 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,410,001,20MINUTTER82021-22262022-231 3202024-2572025-26752026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    8 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,00 målpoeng / 90
    26 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2024-250,41 målpoeng / 90
    1 320 min · 0 mål · 6 målgivende
  4. 2025-260,00 målpoeng / 90
    7 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-271,20 målpoeng / 90
    75 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-221 kamper · 8 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2327 kamper · 26 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-2516 kamper · 1 320 min · 0 mål · 6 målgivende · 0,41/90
  • 2025-261 kamper · 7 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 75 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,20/90 · Lite datagrunnlag
Landslagskarriere

Italia

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
FC Lugano logoConference LeagueKlubb · FC Lugano · 2026-277.00
Kamper
1
Minutter
75
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
73.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueFC Lugano
    75 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueFC Lugano
–

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueFC Lugano
2,4

Pasningspresisjon

Conference LeagueFC Lugano
73,3 %

Taklinger / 90

Conference LeagueFC Lugano
–

Vunne dueller

Conference LeagueFC Lugano
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
75
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Målgivende
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,3 %
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
    7 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
100 %

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Defender · nr. 46

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
46
Kamper
1
Fra start
0
Minutter
7
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Dueller
1
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-254 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 4 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
    570 min · –
  • UEFA Europa LeagueFC Lugano
    570 min · –
  • UEFA Champions LeagueFC Lugano
    180 min · –
  • Serie AInter
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–
UEFA Champions LeagueFC Lugano
–
Serie AInter
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
1,26
UEFA Europa LeagueFC Lugano
1,26
UEFA Champions LeagueFC Lugano
1
Serie AInter
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
–
UEFA Europa LeagueFC Lugano
–
UEFA Champions LeagueFC Lugano
–
Serie AInter
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
1,58
UEFA Europa LeagueFC Lugano
1,58
UEFA Champions LeagueFC Lugano
1,5
Serie AInter
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano
51,2 %
UEFA Europa LeagueFC Lugano
51,2 %
UEFA Champions LeagueFC Lugano
46,2 %
Serie AInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
570
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Målgivende
3
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
233
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
80
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
12
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
570
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Målgivende
3
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
233
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
6
Dueller
80
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
12
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FC Lugano · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,35

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
26
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
7
Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2022-232 turneringer · 27 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    26 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueInter
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Nøkkelpasninger / 90

Serie AInter
3,46
UEFA Champions LeagueInter
–

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Taklinger / 90

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Vunne dueller

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
27
Fra start
13
Minutter
26
Innbytter
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
7
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AInter
    8 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueInter
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Nøkkelpasninger / 90

Serie AInter
11,25
UEFA Champions LeagueInter
–

Pasningspresisjon

Serie AInter
–
UEFA Champions LeagueInter
–

Taklinger / 90

Serie AInter
11,25
UEFA Champions LeagueInter
–

Vunne dueller

Serie AInter
50 %
UEFA Champions LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
8
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
10
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
2
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Inter · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Inter → FC Luganolør 13. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →Inter → FC ST. Gallenman 3. juli 2023Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

46 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · FC Lugano–GetafeConference League · 2026-27757.01
Klubb7. august · FC Lugano–CeljeConference League · 2025-267–
Klubb13. mars · FC Lugano–CeljeConference League · 2024-251206.61
Klubb6. mars · FC Lugano–CeljeConference League · 2024-25907.2
Klubb19. desember · FC Lugano–PafosConference League · 2024-25907.32
Klubb12. desember · FC Lugano–Legia WarszawaConference League · 2024-25907.3
Klubb28. november · FC Lugano–GentConference League · 2024-25907.3
Klubb7. november · FC Lugano–TSC Backa TopolaConference League · 2024-25––
Klubb3. oktober · FC Lugano–HJK HelsinkiConference League · 2024-25907.3
Klubb30. juli · FC Lugano–FenerbahçeChampions League · 2024-25906.7
Klubb23. juli · FC Lugano–FenerbahçeChampions League · 2024-25906.0
Klubb13. mai · Inter–SassuoloSerie A · 2022-23––
Klubb10. mai · Inter–AC MilanChampions League · 2022-23––
Klubb6. mai · Inter–AS RomaSerie A · 2022-23––
Klubb3. mai · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2022-23256.2
Klubb23. april · Inter–EmpoliSerie A · 2022-23––
Klubb15. april · Inter–MonzaSerie A · 2022-23––
Klubb11. april · Inter–BenficaChampions League · 2022-23––
Klubb7. april · Inter–SalernitanaSerie A · 2022-23––
Klubb1. april · Inter–FiorentinaSerie A · 2022-23––
Klubb19. mars · Inter–JuventusSerie A · 2022-23––
Klubb10. mars · Inter–SpeziaSerie A · 2022-23––
Klubb5. mars · Inter–LecceSerie A · 2022-231–
Klubb26. februar · Inter–BolognaSerie A · 2022-23––
Klubb18. februar · Inter–UdineseSerie A · 2022-23––
Klubb13. februar · Inter–SampdoriaSerie A · 2022-23––
Klubb5. februar · Inter–AC MilanSerie A · 2022-23––
Klubb28. januar · Inter–CremoneseSerie A · 2022-23––
Klubb23. januar · Inter–EmpoliSerie A · 2022-23––
Klubb14. januar · Inter–Hellas VeronaSerie A · 2022-23––
Klubb7. januar · Inter–MonzaSerie A · 2022-23––
Klubb4. januar · Inter–NapoliSerie A · 2022-23––
Klubb13. november · Inter–AtalantaSerie A · 2022-23––
Klubb9. november · Inter–BolognaSerie A · 2022-23––
Klubb22. oktober · Inter–FiorentinaSerie A · 2022-23––
Klubb16. oktober · Inter–SalernitanaSerie A · 2022-23––
Klubb4. oktober · Inter–BarcelonaChampions League · 2022-23––
Klubb1. oktober · Inter–AS RomaSerie A · 2022-23––
Klubb18. september · Inter–UdineseSerie A · 2022-23––
Klubb30. august · Inter–CremoneseSerie A · 2022-23––
Klubb13. august · Inter–LecceSerie A · 2022-23––
Klubb17. desember · Inter–SalernitanaSerie A · 2021-22––
Klubb12. desember · Inter–CagliariSerie A · 2021-2286.7
Klubb7. desember · Inter–Real MadridChampions League · 2021-22––
Klubb4. desember · Inter–AS RomaSerie A · 2021-22––
Klubb1. desember · Inter–SpeziaSerie A · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Mattia Zanotti: statistikk, kamper og karriere | Coro