Portrett av Alexander Hartmann Bah
Spillerprofil · komplett datakort

Alexander Bah

Fullt navn: Alexander Hartmann Bah

ForsvarTilgjengelig
Født9. desember 1997 · 28 årNasjonalitetDanmarkHøyde183 cmVekt76 kg
60Kamper
4 358Minutter
6Mål
6Målgivende
0,25Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01,8
1,47–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Barcelo7.3Juventu7.0Academi7.5Casa Pi6.8Maritim6.7FC Port7.0Guimara7.3Celtic6.8Omonia 6.9Alverca
  1. Maritimo6.8 vurdering
    6. sep. 2026 · 17 min
  2. FC Porto6.7 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  3. Guimaraes7.0 vurdering
    11. okt. 2026 · 73 min
  4. Celtic7.3 vurdering
    15. okt. 2026 · 80 min
  5. Omonia Nicosia6.8 vurdering
    22. okt. 2026 · 90 min
  6. Alverca6.9 vurdering
    1. nov. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,350,260,000,360,44MINUTTER5862020-211 2702021-226922022-236982023-245002024-256122026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    586 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,35 målpoeng / 90
    1 270 min · 3 mål · 2 målgivende
  3. 2022-230,26 målpoeng / 90
    692 min · 0 mål · 2 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    698 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,36 målpoeng / 90
    500 min · 1 mål · 1 målgivende
  6. 2026-270,44 målpoeng / 90
    612 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-217 kamper · 586 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-2215 kamper · 1 270 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,35/90
  • 2022-2310 kamper · 692 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,26/90
  • 2023-249 kamper · 698 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-257 kamper · 500 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,36/90
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-278 kamper · 612 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,44/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

12 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Benfica logoPrimeira LigaKlubb · Benfica · 2026-277.00
Kamper
6
Minutter
442
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
83.26693227091633
Benfica logoEuropa LeagueKlubb · Benfica · 2026-277.01
Kamper
2
Minutter
170
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
86.88524590163935
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 8 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaBenfica
    442 min · 72,2 %
  • Europa LeagueBenfica
    170 min · 27,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Primeira LigaBenfica
0,81
Europa LeagueBenfica
3,18

Brudd / 90

Primeira LigaBenfica
–
Europa LeagueBenfica
–

Blokkeringer / 90

Primeira LigaBenfica
–
Europa LeagueBenfica
–

Vunne dueller

Primeira LigaBenfica
–
Europa LeagueBenfica
–

Pasningspresisjon

Primeira LigaBenfica
83,3 %
Europa LeagueBenfica
86,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · Benfica · D

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
442
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
251
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
4
Vunne dueller
18

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Benfica · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
170
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
122
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,9 %
Taklinger
6
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Defender · nr. 6

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 7 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    500 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
2,7

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
2,16

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,36

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
63,9 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
6
Minutter
500
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
245
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
2
Brudd
12
Dueller
61
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBenfica
    505 min · 72,3 %
  • UEFA Champions LeagueBenfica
    193 min · 27,7 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
2,5
UEFA Champions LeagueBenfica
3,73

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
1,07
UEFA Champions LeagueBenfica
1,4

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBenfica
0,89
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBenfica
54,9 %
UEFA Champions LeagueBenfica
75 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBenfica
–
UEFA Champions LeagueBenfica
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Benfica · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
505
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
297
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
5
Brudd
6
Dueller
71
Vunne dueller
39
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
6
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
193
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
3
Dueller
16
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 10 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueBenfica
    692 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
1,95

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
2,47

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueBenfica
0,39

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueBenfica
58,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueBenfica
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Benfica · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
692
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,13

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
2
Pasninger
466
Nøkkelpasninger
13
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
15
Blokkeringer
3
Brudd
19
Dueller
72
Vunne dueller
42
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
9
Frispark begått
10
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 15 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    930 min · 73,2 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    180 min · 14,2 %
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    160 min · 12,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,35
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,84
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,48
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
52,9 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
930
Innbytter
0
Byttet ut
3
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
2
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
429
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
15
Vellykkede driblinger
8
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
14
Blokkeringer
5
Brudd
19
Dueller
119
Vunne dueller
63
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
14
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
160
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 7 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha · Sonderjyske
    586 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha · Sonderjyske
3,69

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha · Sonderjyske
1,84

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha · Sonderjyske
0,31

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha · Sonderjyske
60,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha · Sonderjyske
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender
  • Klubb · Sonderjyske · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
586
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Mål
0
Skudd
12
Pasninger
398
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
24
Blokkeringer
2
Brudd
12
Dueller
142
Vunne dueller
86
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
24
Frispark begått
20
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Slavia Praha → Benficafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  2. →Sonderjyske → Slavia Prahatir 5. januar 2021Ikke oppgitt
  3. →HB Koge → Sonderjysketir 7. august 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

55 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Benfica–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27906.9
22. oktober · Benfica–Omonia NicosiaEuropa League · 2026-27906.8
15. oktober · Benfica–CelticEuropa League · 2026-27807.31
11. oktober · Benfica–GuimaraesPrimeira Liga · 2026-27737.0
20. september · Benfica–FC PortoPrimeira Liga · 2026-27906.71
6. september · Benfica–MaritimoPrimeira Liga · 2026-27176.8
16. august · Benfica–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-27907.51
9. august · Benfica–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27827.0
25. februar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26––
17. februar · Benfica–Real MadridChampions League · 2025-26––
29. januar · Benfica–JuventusChampions League · 2024-25907.31
21. januar · Benfica–BarcelonaChampions League · 2024-25196.2
11. desember · Benfica–BolognaChampions League · 2024-25907.5
27. november · Benfica–MonacoChampions League · 2024-25907.0
23. oktober · Benfica–FeyenoordChampions League · 2024-25886.9
2. oktober · Benfica–Atletico MadridChampions League · 2024-25868.21
19. september · Benfica–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25377.2
18. april · Benfica–MarseilleEuropa League · 2023-241207.5
11. april · Benfica–MarseilleEuropa League · 2023-24907.5
14. mars · Benfica–RangersEuropa League · 2023-24907.9
7. mars · Benfica–RangersEuropa League · 2023-24847.3
22. februar · Benfica–ToulouseEuropa League · 2023-24906.7
15. februar · Benfica–ToulouseEuropa League · 2023-24316.6
24. oktober · Benfica–Real SociedadChampions League · 2023-24817.2
3. oktober · Benfica–InterChampions League · 2023-24226.9
20. september · Benfica–Red Bull SalzburgChampions League · 2023-24907.2
7. mars · Benfica–Club Brugge KVChampions League · 2022-23637.0
15. februar · Benfica–Club Brugge KVChampions League · 2022-23907.2
2. november · Benfica–Maccabi HaifaChampions League · 2022-23908.52
25. oktober · Benfica–JuventusChampions League · 2022-23816.9
11. oktober · Benfica–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23637.2
5. oktober · Benfica–Paris Saint GermainChampions League · 2022-23906.6
14. september · Benfica–JuventusChampions League · 2022-23907.5
6. september · Benfica–Maccabi HaifaChampions League · 2022-23906.9
23. august · Benfica–Dynamo KyivChampions League · 2022-23––
17. august · Benfica–Dynamo KyivChampions League · 2022-23216.9
9. august · Benfica–FC MidtjyllandChampions League · 2022-23146.7
2. august · Benfica–FC MidtjyllandChampions League · 2022-23––
14. april · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.6
7. april · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.3
17. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22907.31
10. mars · Slavia Praha–Lask LinzConference League · 2021-22907.21
24. februar · Slavia Praha–FenerbahçeConference League · 2021-22456.6
9. desember · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22746.3
25. november · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22897.61
4. november · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22907.3
21. oktober · Slavia Praha–Maccabi HaifaConference League · 2021-22906.9
30. september · Slavia Praha–FeyenoordConference League · 2021-22906.2
16. september · Slavia Praha–Union BerlinConference League · 2021-22907.61
15. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21456.2
8. april · Slavia Praha–ArsenalEuropa League · 2020-21906.2
18. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21906.7
11. mars · Slavia Praha–RangersEuropa League · 2020-21906.6
25. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21907.6
18. februar · Slavia Praha–LeicesterEuropa League · 2020-21907.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alexander Bah: statistikk, kamper og karriere | Coro