Portrett av Dor Peretz
Spillerprofil · komplett datakort

Dor Peretz

Også registrert som Eilel Peretz

MidtbaneTilgjengelig
Født17. mai 1995 · 31 årNasjonalitetIsraelHøyde184 cmVekt72 kg
109Kamper
6 085Minutter
14Mål
4Målgivende
0,27Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01
0,330,32
Pasningspresisjon
0100
82 %–
Taklinger / 90
01
0,50,73
Vellykkede driblinger
0100
50 %42,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Bodø/Gl6.6FC Port6.7PAOK6.5Dinamo 6.5FC Midt6.2Aston V6.3Lyon6.6VfB Stu6.3SC Frei6.3Bologna
  1. FC Midtjylland6.5 vurdering
    23. okt. 2025 · 87 min
  2. Aston Villa6.2 vurdering
    6. nov. 2025 · 78 min
  3. Lyon6.3 vurdering
    27. nov. 2025 · 74 min
  4. VfB Stuttgart6.6 vurdering
    11. des. 2025 · 45 min
  5. SC Freiburg6.3 vurdering
    22. jan. 2026 · 63 min
  6. Bologna6.3 vurdering
    29. jan. 2026 · 79 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,220,000,000,400,160,000,530,410,00MINUTTER5872016-174012017-184392018-192832019-209092020-215722021-22332022-231 2002023-241 1112024-255432025-26
  1. 2020-210,40 målpoeng / 90
    909 min · 1 mål · 3 målgivende
  2. 2021-220,16 målpoeng / 90
    572 min · 0 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    33 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,53 målpoeng / 90
    1 200 min · 7 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,41 målpoeng / 90
    1 111 min · 5 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    543 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-178 kamper · 587 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-189 kamper · 401 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,22/90
  • 2018-195 kamper · 439 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-204 kamper · 283 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2111 kamper · 909 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,40/90
  • 2021-2218 kamper · 572 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,16/90
  • 2022-231 kamper · 33 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2413 kamper · 1 200 min · 7 mål · 0 målgivende · 0,53/90
  • 2024-2514 kamper · 1 111 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,41/90
  • 2025-2610 kamper · 543 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Maccabi Tel Aviv logoEuropa LeagueKlubb · Maccabi Tel Aviv · 2025-266.43
Kamper
10
Minutter
543
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
82
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 10 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    543 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,33

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
82 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,5

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
58,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Attacker · nr. 42

Spilletid

Draktnummer
42
Kamper
10
Fra start
8
Minutter
543
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
4
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
3
Blokkeringer
2
Dueller
43
Vunne dueller
25
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 14 kamper · 5 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    931 min · 83,8 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    180 min · 16,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,48
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,39
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,87
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
64,1 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
11
Minutter
931
Innbytter
1
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,79

Angrep

Mål
5
Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
215
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Brudd
3
Dueller
64
Vunne dueller
41
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 13 kamper · 7 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    1 200 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,38

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
0,75

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
55,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
13
Fra start
13
Minutter
1 200
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
7
Skudd
13
Skudd på mål
10
Pasninger
271
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
13
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
69
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
    33 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
2,73

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueMaccabi Tel Aviv
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
33
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Blokkeringer
1
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 18 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AVenezia
    572 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie AVenezia
0,16

Nøkkelpasninger / 90

Serie AVenezia
0,63

Pasningspresisjon

Serie AVenezia
–

Taklinger / 90

Serie AVenezia
4,25

Vunne dueller

Serie AVenezia
50,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Venezia · Midfielder

Spilletid

Kamper
18
Fra start
4
Minutter
572
Innbytter
14
Byttet ut
4
På benken
30
Kaptein
Nei
Vurdering
6,56

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Pasninger
227
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
27
Blokkeringer
4
Brudd
8
Dueller
87
Vunne dueller
44
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    645 min · 71 %
  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    264 min · 29 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,56
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,12
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
1,67
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
46,8 %
UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
645
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
12
Skudd på mål
4
Pasninger
281
Nøkkelpasninger
8
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
12
Brudd
5
Dueller
79
Vunne dueller
37
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
15
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
264
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
    180 min · 63,6 %
  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    103 min · 36,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueMaccabi Tel Aviv
–
UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
103
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    439 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
439
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    401 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
4
Minutter
401
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
9
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
    587 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0,15

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
100 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueMaccabi Tel Aviv
0 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Maccabi Tel Aviv · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
7
Minutter
587
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
6
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Venezia → Maccabi Tel Avivtir 16. august 2022Fri overgang
  2. →Maccabi Tel Aviv → Veneziator 1. juli 2021Fri overgang
  3. →Maccabi Tel Aviv → Maccabi Tel Avivons 28. juni 2017Ikke oppgitt
  4. →Maccabi Tel Aviv → Hapoel Haifator 26. januar 2017Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

66 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
29. januar · Maccabi Tel Aviv–BolognaEuropa League · 2025-26796.3
22. januar · Maccabi Tel Aviv–SC FreiburgEuropa League · 2025-26636.3
11. desember · Maccabi Tel Aviv–VfB StuttgartEuropa League · 2025-26456.6
27. november · Maccabi Tel Aviv–LyonEuropa League · 2025-26746.3
6. november · Maccabi Tel Aviv–Aston VillaEuropa League · 2025-26786.2
23. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2025-26876.5
2. oktober · Maccabi Tel Aviv–Dinamo ZagrebEuropa League · 2025-26276.5
24. september · Maccabi Tel Aviv–PAOKEuropa League · 2025-26906.7
30. januar · Maccabi Tel Aviv–FC PortoEuropa League · 2024-25216.6
23. januar · Maccabi Tel Aviv–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25907.21
12. desember · Maccabi Tel Aviv–Rīgas FSEuropa League · 2024-25907.2
28. november · Maccabi Tel Aviv–BeşiktaşEuropa League · 2024-25677.31
7. november · Maccabi Tel Aviv–AjaxEuropa League · 2024-25906.6
24. oktober · Maccabi Tel Aviv–Real SociedadEuropa League · 2024-25716.3
3. oktober · Maccabi Tel Aviv–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25906.3
26. september · Maccabi Tel Aviv–SC BragaEuropa League · 2024-25906.7
14. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-241206.2
7. mars · Maccabi Tel Aviv–Olympiakos PiraeusConference League · 2023-24907.31
14. desember · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24907.3
30. november · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24906.6
25. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24908.52
9. november · Maccabi Tel Aviv–Zorya LuhanskConference League · 2023-24908.62
5. oktober · Maccabi Tel Aviv–GentConference League · 2023-24906.3
21. september · Maccabi Tel Aviv–BreidablikConference League · 2023-24906.3
25. august · Maccabi Tel Aviv–NiceConference League · 2022-23336.7
22. mai · Venezia–CagliariSerie A · 2021-22896.3
14. mai · Venezia–AS RomaSerie A · 2021-22257.0
8. mai · Venezia–BolognaSerie A · 2021-22117.0
5. mai · Venezia–SalernitanaSerie A · 2021-22637.0
1. mai · Venezia–JuventusSerie A · 2021-22266.31
23. april · Venezia–AtalantaSerie A · 2021-22156.9
16. april · Venezia–FiorentinaSerie A · 2021-2296.3
20. mars · Venezia–SampdoriaSerie A · 2021-22––
14. mars · Venezia–LazioSerie A · 2021-22––
27. februar · Venezia–Hellas VeronaSerie A · 2021-22––
20. februar · Venezia–GenoaSerie A · 2021-22––
12. februar · Venezia–TorinoSerie A · 2021-22126.6
6. februar · Venezia–NapoliSerie A · 2021-22––
22. januar · Venezia–InterSerie A · 2021-22246.7
16. januar · Venezia–EmpoliSerie A · 2021-22––
9. januar · Venezia–AC MilanSerie A · 2021-22––
22. desember · Venezia–LazioSerie A · 2021-22––
19. desember · Venezia–SampdoriaSerie A · 2021-22––
11. desember · Venezia–JuventusSerie A · 2021-22116.7
5. desember · Venezia–Hellas VeronaSerie A · 2021-22––
30. november · Venezia–AtalantaSerie A · 2021-22326.2
27. november · Venezia–InterSerie A · 2021-22––
21. november · Venezia–BolognaSerie A · 2021-22106.9
7. november · Venezia–AS RomaSerie A · 2021-22––
31. oktober · Venezia–GenoaSerie A · 2021-22136.7
26. oktober · Venezia–SalernitanaSerie A · 2021-22––
23. oktober · Venezia–SassuoloSerie A · 2021-22456.3
18. oktober · Venezia–FiorentinaSerie A · 2021-22––
1. oktober · Venezia–CagliariSerie A · 2021-22––
27. september · Venezia–TorinoSerie A · 2021-22––
22. september · Venezia–AC MilanSerie A · 2021-22536.0
19. september · Venezia–SpeziaSerie A · 2021-22356.9
27. august · Venezia–UdineseSerie A · 2021-22336.3
22. august · Venezia–NapoliSerie A · 2021-22736.2
25. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21907.0
18. februar · Maccabi Tel Aviv–Shakhtar DonetskEuropa League · 2020-21907.2
10. desember · Maccabi Tel Aviv–SivassporEuropa League · 2020-21907.01
3. desember · Maccabi Tel Aviv–QarabagEuropa League · 2020-21846.9
26. november · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2020-21906.91
5. november · Maccabi Tel Aviv–VillarrealEuropa League · 2020-21216.2
29. oktober · Maccabi Tel Aviv–SivassporEuropa League · 2020-21897.31
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Dor Peretz: statistikk, kamper og karriere | Coro