Portrett av Kevin José Rodríguez Cortez
Spillerprofil · komplett datakort

Kevin Rodríguez

Fullt navn: Kevin José Rodríguez Cortez

AngrepTilgjengelig
Født4. mars 2000 · 26 årNasjonalitetEcuadorHøyde190 cmVekt83 kg
34Kamper
1 521Minutter
0Mål
3Målgivende
0,18Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
00
Skudd / 90
019,7
16,362
Skudd på mål
0100
50 %0 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Ajax6.9Ajax5.9PSV Ein6.9Newcast6.3Inter6.9Atletic6.9Galatas6.3Marseil6.6Hapoel 7.0SK Beve
  1. Inter6.3 vurdering
    21. okt. 2025 · 29 min
  2. Atletico Madrid6.9 vurdering
    4. nov. 2025 · 74 min
  3. Galatasaray6.9 vurdering
    25. nov. 2025 · 32 min
  4. Marseille6.3 vurdering
    9. des. 2025 · 82 min
  5. Hapoel Beer Sheva6.6 vurdering
    22. okt. 2026 · 11 min
  6. SK Beveren7.0 vurdering
    31. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,210,240,000,00MINUTTER2372023-248502024-253782025-26452026112026-27
  1. 2023-240,00 målpoeng / 90
    237 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,21 målpoeng / 90
    850 min · 0 mål · 2 målgivende
  3. 2025-260,24 målpoeng / 90
    378 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 20260,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    11 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-246 kamper · 237 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-2520 kamper · 850 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,21/90
  • 2025-266 kamper · 378 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,24/90
  • 20261 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-271 kamper · 11 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Union St. Gilloise logoEuropa LeagueKlubb · Union St. Gilloise · 2026-276.64
Kamper
1
Minutter
11
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
100
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueUnion St. Gilloise
    11 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueUnion St. Gilloise
0

Skudd / 90

Europa LeagueUnion St. Gilloise
16,36

Skudd på mål

Europa LeagueUnion St. Gilloise
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueUnion St. Gilloise
0

Vellykkede driblinger

Europa LeagueUnion St. Gilloise
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,64

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
8
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Taklinger
0
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Jupiler Pro League.

Registrert spilletid

  • Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
0

Skudd / 90

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
2

Skudd på mål

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
0 %

Nøkkelpasninger / 90

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
4

Vellykkede driblinger

Jupiler Pro LeagueUnion St. Gilloise
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Jupiler Pro League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
12
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,3 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    378 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
0,24

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
2,14

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
55,6 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
0,71

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
42,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker · nr. 13

Spilletid

Draktnummer
13
Kamper
6
Fra start
4
Minutter
378
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
5
Pasninger
80
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
21
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Dueller
90
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 20 kamper · – mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
    425 min · 50 %
  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    425 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
2,75
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,75

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
53,8 %
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
53,8 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
1,27
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,27

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueUnion St. Gilloise
33,3 %
UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
425
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Målgivende
1
Skudd
13
Skudd på mål
7
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Dueller
98
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Spilletid

Kamper
10
Fra start
6
Minutter
425
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Målgivende
1
Skudd
13
Skudd på mål
7
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Blokkeringer
1
Dueller
98
Vunne dueller
35
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
9
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
    237 min · 100 %
  • UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
–
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
2,28
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
33,3 %
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
1,14
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueUnion St. Gilloise
16,7 %
UEFA Europa Conference LeagueUnion St. Gilloise
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
237
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
53
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
42
Vunne dueller
16
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Union St. Gilloise · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Independiente del Valle → Union St. Gilloisefre 1. september 2023Ikke oppgitt
  2. →Imbabura → Independiente del Valletir 3. januar 2023Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

24 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · Union St. Gilloise–SK BeverenJupiler Pro League · 2026457.0
22. oktober · Union St. Gilloise–Hapoel Beer ShevaEuropa League · 2026-27116.6
9. desember · Union St. Gilloise–MarseilleChampions League · 2025-26826.3
25. november · Union St. Gilloise–GalatasarayChampions League · 2025-26326.9
4. november · Union St. Gilloise–Atletico MadridChampions League · 2025-26746.9
21. oktober · Union St. Gilloise–InterChampions League · 2025-26296.3
1. oktober · Union St. Gilloise–NewcastleChampions League · 2025-26736.9
16. september · Union St. Gilloise–PSV EindhovenChampions League · 2025-26885.91
20. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25476.9
13. februar · Union St. Gilloise–AjaxEuropa League · 2024-25276.9
30. januar · Union St. Gilloise–RangersEuropa League · 2024-25216.2
23. januar · Union St. Gilloise–SC BragaEuropa League · 2024-25456.91
12. desember · Union St. Gilloise–NiceEuropa League · 2024-25346.9
28. november · Union St. Gilloise–TwenteEuropa League · 2024-25156.5
7. november · Union St. Gilloise–AS RomaEuropa League · 2024-25216.2
24. oktober · Union St. Gilloise–FC MidtjyllandEuropa League · 2024-25647.3
3. oktober · Union St. Gilloise–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25906.9
26. september · Union St. Gilloise–FenerbahçeEuropa League · 2024-25616.3
14. desember · Union St. Gilloise–LiverpoolEuropa League · 2023-24126.6
30. november · Union St. Gilloise–ToulouseEuropa League · 2023-24666.7
9. november · Union St. Gilloise–Lask LinzEuropa League · 2023-24456.5
26. oktober · Union St. Gilloise–Lask LinzEuropa League · 2023-24646.9
5. oktober · Union St. Gilloise–LiverpoolEuropa League · 2023-24236.5
21. september · Union St. Gilloise–ToulouseEuropa League · 2023-24286.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 12 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kevin Rodríguez: statistikk, kamper og karriere | Coro