Portrett av Yvon Landry Mvogo Nganoma
Spillerprofil · komplett datakort

Yvon Mvogo

Fullt navn: Yvon Landry Mvogo Nganoma

KeeperTilgjengelig
Født6. juni 1994 · 32 årNasjonalitetSveitsHøyde190 cmVekt88 kg
145Kamper
11 702Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03
–2,42
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,6
–1,26
Pasningspresisjon
0100
73,1 %77 %
Kampvurdering
510
7,017,01

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Metz6.9Le Havr7.2Nice5.7Estac T7.9Lens6.0Toulous6.7Le Mans7.0Paris F7.5Monaco8.1Angers
  1. Lens7.9 vurdering
    5. sep. 2026 · 90 min
  2. Toulouse6.0 vurdering
    12. sep. 2026 · 90 min
  3. Le Mans6.7 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  4. Paris FC7.0 vurdering
    10. okt. 2026 · 90 min
  5. Monaco7.5 vurdering
    18. okt. 2026 · 90 min
  6. Angers8.1 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,000,000,000,000,00MINUTTER9302016-17902017-181 0342018-192062019-209002020-211802021-221 8132022-233 0602023-242 7902025-266992026-27
  1. 2020-210,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    1 813 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    3 060 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    2 790 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2026-270,00 målpoeng / 90
    699 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1710 kamper · 930 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-181 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1912 kamper · 1 034 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-203 kamper · 206 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-2110 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-222 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2022-2321 kamper · 1 813 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2434 kamper · 3 060 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2631 kamper · 2 790 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-278 kamper · 699 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Lorient logoLigue 1Klubb · Lorient · 2026-277.01
Kamper
8
Minutter
699
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
73.05194805194805
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lorient
    699 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Lorient
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Lorient
–

Pasningspresisjon

Ligue 1Lorient
73,1 %

Kampvurdering

Ligue 1Lorient
7,01

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lorient · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
699
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
308
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 31 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lorient
    2 790 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Lorient
2,42

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Lorient
1,26

Pasningspresisjon

Ligue 1Lorient
77 %

Kampvurdering

Ligue 1Lorient
7,01

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lorient · Goalkeeper · nr. 38

Spilletid

Draktnummer
38
Kamper
31
Fra start
31
Minutter
2 790
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
1 122
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
14
Redninger
75
Baklengsmål
39

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 34 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lorient
    3 060 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Lorient
4,24

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Lorient
1,97

Pasningspresisjon

Ligue 1Lorient
–

Kampvurdering

Ligue 1Lorient
7,19

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lorient · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
34
Fra start
34
Minutter
3 060
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
986
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
11
Vunne dueller
9
Redninger
144
Baklengsmål
67

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 21 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Lorient
    1 813 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Ligue 1Lorient
3,47

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Ligue 1Lorient
1,44

Pasningspresisjon

Ligue 1Lorient
–

Kampvurdering

Ligue 1Lorient
6,65

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Lorient · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
21
Fra start
21
Minutter
1 813
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Mål
0
Pasninger
533
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
2
Dueller
9
Vunne dueller
9
Redninger
70
Baklengsmål
29

Disiplin

Frispark vunnet
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
    180 min · 100 %
  • UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
2,5
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
1
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeaguePSV Eindhoven
7,00
UEFA Champions LeaguePSV Eindhoven
–
UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Pasninger
54
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
5
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,2

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
1,4

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeaguePSV Eindhoven
6,28

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · PSV Eindhoven · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,28

Angrep

Mål
0
Pasninger
199
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
4
Vunne dueller
3
Redninger
12
Baklengsmål
14

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-202 turneringer · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaRB Leipzig
    180 min · 87,4 %
  • UEFA Champions LeagueRB Leipzig
    26 min · 12,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

BundesligaRB Leipzig
1
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
6,92

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaRB Leipzig
1,5
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
6,92

Pasningspresisjon

BundesligaRB Leipzig
–
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
75 %

Kampvurdering

BundesligaRB Leipzig
6,25
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
6,80

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
32
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Pasninger
71
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Vunne dueller
1
Redninger
2
Baklengsmål
3

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
26
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
6
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Redninger
2
Baklengsmål
2

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRB Leipzig
    900 min · 87 %
  • BundesligaRB Leipzig
    134 min · 13 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueRB Leipzig
1,3
BundesligaRB Leipzig
1,34

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueRB Leipzig
0,8
BundesligaRB Leipzig
1,34

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRB Leipzig
59 %
BundesligaRB Leipzig
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueRB Leipzig
6,63
BundesligaRB Leipzig
6,45

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
59 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
13
Baklengsmål
8

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
20
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
27
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
2
Baklengsmål
2

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-183 turneringer · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Bundesliga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaRB Leipzig
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueRB Leipzig
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueRB Leipzig
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

BundesligaRB Leipzig
3
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
–
UEFA Europa LeagueRB Leipzig
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

BundesligaRB Leipzig
1
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
–
UEFA Europa LeagueRB Leipzig
–

Pasningspresisjon

BundesligaRB Leipzig
–
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
–
UEFA Europa LeagueRB Leipzig
–

Kampvurdering

BundesligaRB Leipzig
6,20
UEFA Champions LeagueRB Leipzig
–
UEFA Europa LeagueRB Leipzig
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
33
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Pasninger
36
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
3
Baklengsmål
1

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · RB Leipzig · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-172 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
    540 min · 58,1 %
  • UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
    390 min · 41,9 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
1,83
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
0,67
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
48 %
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueBSC Young Boys
6,67
UEFA Champions LeagueBSC Young Boys
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
86
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
48 %
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
3
Redninger
11
Baklengsmål
4

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · BSC Young Boys · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →RB Leipzig → Lorientons 13. juli 2022Ikke oppgitt
  2. →PSV Eindhoven → RB Leipzigfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →RB Leipzig → PSV Eindhoventir 25. august 2020Lån
  4. →BSC Young Boys → RB Leipziglør 1. juli 2017€ 5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

63 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
25. oktober · Lorient–AngersLigue 1 · 2026-27908.1
18. oktober · Lorient–MonacoLigue 1 · 2026-27907.5
10. oktober · Lorient–Paris FCLigue 1 · 2026-27907.0
19. september · Lorient–Le MansLigue 1 · 2026-27906.7
12. september · Lorient–ToulouseLigue 1 · 2026-27906.0
5. september · Lorient–LensLigue 1 · 2026-27907.9
29. august · Lorient–Estac TroyesLigue 1 · 2026-27905.7
22. august · Lorient–NiceLigue 1 · 2026-27697.2
17. mai · Lorient–Le HavreLigue 1 · 2025-26906.9
10. mai · Lorient–MetzLigue 1 · 2025-26907.9
2. mai · Lorient–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26906.5
26. april · Lorient–StrasbourgLigue 1 · 2025-26906.3
18. april · Lorient–MarseilleLigue 1 · 2025-26907.7
12. april · Lorient–LyonLigue 1 · 2025-26906.7
5. april · Lorient–Paris FCLigue 1 · 2025-26907.2
21. mars · Lorient–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.0
14. mars · Lorient–LensLigue 1 · 2025-26908.0
8. mars · Lorient–LilleLigue 1 · 2025-26906.7
1. mars · Lorient–AuxerreLigue 1 · 2025-26906.7
22. februar · Lorient–NiceLigue 1 · 2025-26906.6
15. februar · Lorient–AngersLigue 1 · 2025-26907.3
7. februar · Lorient–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26907.0
31. januar · Lorient–NantesLigue 1 · 2025-26906.2
24. januar · Lorient–RennesLigue 1 · 2025-26908.7
16. januar · Lorient–MonacoLigue 1 · 2025-26908.0
4. januar · Lorient–MetzLigue 1 · 2025-26906.3
14. desember · Lorient–StrasbourgLigue 1 · 2025-26907.9
7. desember · Lorient–LyonLigue 1 · 2025-26908.3
30. november · Lorient–NiceLigue 1 · 2025-26907.9
23. november · Lorient–NantesLigue 1 · 2025-26906.2
9. november · Lorient–ToulouseLigue 1 · 2025-26906.7
2. november · Lorient–LensLigue 1 · 2025-26906.6
29. oktober · Lorient–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26908.2
26. oktober · Lorient–AngersLigue 1 · 2025-26906.2
19. oktober · Lorient–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26906.2
3. oktober · Lorient–Paris FCLigue 1 · 2025-26906.3
27. september · Lorient–MonacoLigue 1 · 2025-26906.6
21. september · Lorient–Le HavreLigue 1 · 2025-26906.5
12. september · Lorient–MarseilleLigue 1 · 2025-26905.9
19. mai · Lorient–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.9
12. mai · Lorient–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.3
3. mai · Lorient–LensLigue 1 · 2023-24907.2
28. april · Lorient–ToulouseLigue 1 · 2023-24906.7
24. april · Lorient–Paris Saint GermainLigue 1 · 2023-24906.2
19. april · Lorient–NiceLigue 1 · 2023-24907.7
7. april · Lorient–MontpellierLigue 1 · 2023-24907.0
31. mars · Lorient–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.0
17. mars · Lorient–MonacoLigue 1 · 2023-24907.3
9. mars · Lorient–LyonLigue 1 · 2023-24907.2
3. mars · Lorient–RennesLigue 1 · 2023-24907.3
24. februar · Lorient–NantesLigue 1 · 2023-24907.6
18. februar · Lorient–StrasbourgLigue 1 · 2023-24907.2
11. februar · Lorient–ReimsLigue 1 · 2023-24908.2
4. februar · Lorient–MetzLigue 1 · 2023-24906.9
28. januar · Lorient–Le HavreLigue 1 · 2023-24906.3
14. januar · Lorient–LilleLigue 1 · 2023-24907.2
20. desember · Lorient–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2023-24906.2
17. desember · Lorient–StrasbourgLigue 1 · 2023-24907.6
10. desember · Lorient–MarseilleLigue 1 · 2023-24906.3
3. desember · Lorient–ToulouseLigue 1 · 2023-24907.5
26. november · Lorient–MetzLigue 1 · 2023-24906.6
12. november · Lorient–Clermont FootLigue 1 · 2023-24907.7
4. november · Lorient–LensLigue 1 · 2023-24909.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 17 tilgjengelige sesonger, 30 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Yvon Mvogo: statistikk, kamper og karriere | Coro