Portrett av Kerim-Sam Alajbegović
Spillerprofil · komplett datakort

Kerim-Sam Alajbegović

MidtbaneTilgjengelig
Født21. september 2007 · 19 årNasjonalitetBosnia-HercegovinaHøyde178 cmVekt65 kg
29Kamper
952Minutter
3Mål
2Målgivende
0,47Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02,5
1,072,01
Pasningspresisjon
0100
84,5 %85,6 %
Taklinger / 90
01,3
0,711,01
Vellykkede driblinger
0100
–73,9 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Aston V6.3Parma6.7AC Mila6.7Sassuol6.7Atalant7.7Cagliar6.4Celta V6.0Lazio6.2Genoa8.2Napoli
  1. Atalanta6.7 vurdering
    20. sep. 2026 · 45 min
  2. Cagliari7.7 vurdering
    11. okt. 2026 · 44 min
  3. Celta Vigo6.4 vurdering
    15. okt. 2026 · 64 min
  4. Lazio6.0 vurdering
    18. okt. 2026 · 46 min
  5. Genoa6.2 vurdering
    28. okt. 2026 · 46 min
  6. Napoli8.2 vurdering
    1. nov. 2026 · 72 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,600,36MINUTTER4472025-265052026-27
  1. 2025-260,60 målpoeng / 90
    447 min · 2 mål · 1 målgivende
  2. 2026-270,36 målpoeng / 90
    505 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2611 kamper · 447 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,60/90
  • 2026-2710 kamper · 505 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,36/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Juventus logoSerie AKlubb · Juventus · 2026-276.88
Kamper
8
Minutter
440
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
86.50306748466258
Juventus logoEuropa LeagueKlubb · Juventus · 2026-276.43
Kamper
2
Minutter
65
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
76.47058823529412
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 10 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Serie A.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Serie AJuventus
    440 min · 87,1 %
  • Europa LeagueJuventus
    65 min · 12,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Serie AJuventus
0,41
Europa LeagueJuventus
0

Nøkkelpasninger / 90

Serie AJuventus
1,02
Europa LeagueJuventus
1,38

Pasningspresisjon

Serie AJuventus
86,5 %
Europa LeagueJuventus
76,5 %

Taklinger / 90

Serie AJuventus
0,61
Europa LeagueJuventus
1,38

Vunne dueller

Serie AJuventus
–
Europa LeagueJuventus
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Juventus · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
440
Kaptein
Nei
Vurdering
6,88

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
16
Skudd på mål
7
Pasninger
163
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,5 %
Taklinger
3
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Juventus · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
65
Kaptein
Nei
Vurdering
6,43

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
34
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 11 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
    395 min · 88,4 %
  • UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
    52 min · 11,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
0,68
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
1,14
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
8,65

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
82 %
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
92 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
1,14
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRed Bull Salzburg
55,9 %
UEFA Champions LeagueRed Bull Salzburg
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Midfielder · nr. 27

Spilletid

Draktnummer
27
Kamper
7
Fra start
4
Minutter
395
Innbytter
3
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,33

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
13
Skudd på mål
5
Pasninger
161
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
5
Dueller
59
Vunne dueller
33
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
7
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Red Bull Salzburg · Attacker · nr. 27

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
27
Kamper
4
Fra start
0
Minutter
52
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92 %
Dueller
12
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • BundesligaBayer Leverkusen
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–

Pasningspresisjon

BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–

Taklinger / 90

BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–

Vunne dueller

BundesligaBayer Leverkusen
–
UEFA Champions LeagueBayer Leverkusen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bayer Leverkusen · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Bayer Leverkusen → Red Bull Salzburgtor 3. juli 2025Permanent overgang
  2. →Bayer Leverkusen → Red Bull Salzburgons 2. juli 2025Permanent overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb

29 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · Juventus–NapoliSerie A · 2026-27728.21
28. oktober · Juventus–GenoaSerie A · 2026-27466.2
25. oktober · Juventus–LecceSerie A · 2026-270–
22. oktober · Juventus–RennesEuropa League · 2026-271–
18. oktober · Juventus–LazioSerie A · 2026-27466.0
15. oktober · Juventus–Celta VigoEuropa League · 2026-27646.4
11. oktober · Juventus–CagliariSerie A · 2026-27447.71
20. september · Juventus–AtalantaSerie A · 2026-27456.7
13. september · Juventus–SassuoloSerie A · 2026-27876.7
6. september · Juventus–AC MilanSerie A · 2026-27646.7
29. august · Juventus–ParmaSerie A · 2026-27366.3
23. august · Juventus–FrosinoneSerie A · 2026-27––
29. januar · Red Bull Salzburg–Aston VillaEuropa League · 2025-26737.31
22. januar · Red Bull Salzburg–FC Basel 1893Europa League · 2025-26899.62
11. desember · Red Bull Salzburg–SC FreiburgEuropa League · 2025-26146.5
27. november · Red Bull Salzburg–BolognaEuropa League · 2025-26316.5
23. oktober · Red Bull Salzburg–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26907.2
2. oktober · Red Bull Salzburg–LyonEuropa League · 2025-26326.9
25. september · Red Bull Salzburg–FC PortoEuropa League · 2025-26667.3
12. august · Red Bull Salzburg–Club Brugge KVChampions League · 2025-2696.5
6. august · Red Bull Salzburg–Club Brugge KVChampions League · 2025-26267.2
30. juli · Red Bull Salzburg–BrannChampions League · 2025-2696.5
23. juli · Red Bull Salzburg–BrannChampions League · 2025-2686.3
5. april · Bayer Leverkusen–1. FC HeidenheimBundesliga · 2024-25––
28. mars · Bayer Leverkusen–VfL BochumBundesliga · 2024-25––
2. februar · Bayer Leverkusen–1899 HoffenheimBundesliga · 2024-25––
29. januar · Bayer Leverkusen–Sparta PrahaChampions League · 2024-25––
7. desember · Bayer Leverkusen–FC St. PauliBundesliga · 2024-25––
9. november · Bayer Leverkusen–VfL BochumBundesliga · 2024-25––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 9 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Kerim-Sam Alajbegović: statistikk, kamper og karriere | Coro