Portrett av Nikola Katić
Spillerprofil · komplett datakort

Nikola Katić

ForsvarTilgjengelig
Født10. oktober 1996 · 30 årNasjonalitetKroatiaHøyde194 cmVekt90 kg
33Kamper
2 866Minutter
2Mål
0Målgivende
0,06Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
02,6
2,11,75
Brudd / 90
01
–0,75
Blokkeringer / 90
01,8
–1,5
Vunne dueller
0100
–70,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.0Guimara6.9Guimara7.2FC Augs6.2Bayern 7.2Union B6.2SV Elve6.6SC Frei6.3FSV Mai6.41. FC K6.7RB Leip
  1. Union Berlin7.2 vurdering
    11. sep. 2026 · 90 min
  2. SV Elversberg6.2 vurdering
    20. sep. 2026 · 90 min
  3. SC Freiburg6.6 vurdering
    11. okt. 2026 · 90 min
  4. FSV Mainz 056.3 vurdering
    17. okt. 2026 · 71 min
  5. 1. FC Köln6.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 90 min
  6. RB Leipzig6.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,110,130,000,000,00MINUTTER8102018-197202019-202892022-233602024-256872026-27
  1. 2018-190,11 målpoeng / 90
    810 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,13 målpoeng / 90
    720 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2022-230,00 målpoeng / 90
    289 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    687 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-199 kamper · 810 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,11/90
  • 2019-208 kamper · 720 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,13/90
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 289 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-278 kamper · 687 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Schalke 04 logoBundesligaKlubb · FC Schalke 04 · 2026-276.61
Kamper
8
Minutter
687
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
79.38144329896907
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaFC Schalke 04
    687 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

BundesligaFC Schalke 04
2,1

Brudd / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Blokkeringer / 90

BundesligaFC Schalke 04
–

Vunne dueller

BundesligaFC Schalke 04
–

Pasningspresisjon

BundesligaFC Schalke 04
79,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · FC Schalke 04 · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
687
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
291
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,4 %
Taklinger
16
Vunne dueller
64

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
1,75

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
0,75

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
1,5

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
70,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueFC Zurich
58 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · FC Zurich · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,23

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
271
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
58 %
Taklinger
7
Blokkeringer
6
Brudd
3
Dueller
34
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
1
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFC Zurich
    289 min · 100 %
  • UEFA Champions LeagueRangers
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
1,25
UEFA Champions LeagueRangers
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
1,87
UEFA Champions LeagueRangers
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueFC Zurich
1,87
UEFA Champions LeagueRangers
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFC Zurich
54,3 %
UEFA Champions LeagueRangers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFC Zurich
–
UEFA Champions LeagueRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · FC Zurich · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
289
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Pasninger
186
Driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Blokkeringer
6
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-222 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueRangers
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueRangers
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueRangers
–
UEFA Europa LeagueRangers
–

Brudd / 90

UEFA Champions LeagueRangers
–
UEFA Europa LeagueRangers
–

Blokkeringer / 90

UEFA Champions LeagueRangers
–
UEFA Europa LeagueRangers
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueRangers
–
UEFA Europa LeagueRangers
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueRangers
–
UEFA Europa LeagueRangers
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Rangers · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    720 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,5

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,13

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0,25

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
66 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
4
Blokkeringer
2
Brudd
1

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
2
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueRangers
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueRangers
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueRangers
0

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueRangers
54,5 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueRangers
81 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Rangers · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Mål
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
26
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
11
Vunne dueller
6

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Plymouth → FC Zurichtir 1. juli 2025Ikke oppgitt
  2. →FC Zurich → FC Schalke 04tir 1. juli 2025Permanent overgang
  3. →FC Zurich → Plymouthfre 31. januar 2025Lån
  4. →Rangers → FC Zurichons 31. august 2022Ikke oppgitt
  5. →HNK Hajduk Split → Rangersfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  6. →Rangers → HNK Hajduk Splittir 31. august 2021Lån
  7. →NK Slaven Belupo → Rangerslør 16. juni 2018€ 2.3M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

19 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
31. oktober · FC Schalke 04–RB LeipzigBundesliga · 2026-27906.7
24. oktober · FC Schalke 04–1. FC KölnBundesliga · 2026-27906.4
17. oktober · FC Schalke 04–FSV Mainz 05Bundesliga · 2026-27716.3
11. oktober · FC Schalke 04–SC FreiburgBundesliga · 2026-27906.6
20. september · FC Schalke 04–SV ElversbergBundesliga · 2026-27906.2
11. september · FC Schalke 04–Union BerlinBundesliga · 2026-27907.2
5. september · FC Schalke 04–Bayern MünchenBundesliga · 2026-27906.2
30. august · FC Schalke 04–FC AugsburgBundesliga · 2026-27767.2
15. august · FC Zurich–GuimaraesConference League · 2024-25906.9
8. august · FC Zurich–GuimaraesConference League · 2024-25907.0
1. august · FC Zurich–ShelbourneConference League · 2024-25907.5
25. juli · FC Zurich–ShelbourneConference League · 2024-25907.6
3. november · FC Zurich–ArsenalEuropa League · 2022-23906.9
27. oktober · FC Zurich–Bodø/GlimtEuropa League · 2022-23906.7
13. oktober · FC Zurich–PSV EindhovenEuropa League · 2022-23906.3
6. oktober · FC Zurich–PSV EindhovenEuropa League · 2022-23196.6
20. februar · Rangers–SC BragaEuropa League · 2019-20906.6
12. desember · Rangers–BSC Young BoysEuropa League · 2019-20906.5
8. november · Rangers–Spartak MoscowEuropa League · 2018-19906.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Nikola Katić: statistikk, kamper og karriere | Coro