Portrett av David Douděra
Spillerprofil · komplett datakort

David Douděra

MidtbaneTilgjengelig
Født31. mai 1998 · 28 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde175 cmVekt66 kg
38Kamper
2 620Minutter
3Mål
3Målgivende
0,21Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
03
0,932,46
Pasningspresisjon
0100
70,5 %77 %
Taklinger / 90
02,8
2,321,85
Vellykkede driblinger
0100
–66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Bodø/Gl6.6Inter6.6Arsenal6.9Athleti7.2Tottenh6.9Barcelo7.9Pafos6.2Atlanta6.6Columbu6.4DC Unit
  1. Tottenham7.2 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  2. Barcelona6.9 vurdering
    21. jan. 2026 · 45 min
  3. Pafos7.9 vurdering
    28. jan. 2026 · 90 min
  4. Atlanta United FC6.2 vurdering
    10. okt. 2026 · 60 min
  5. Columbus Crew6.6 vurdering
    18. okt. 2026 · 59 min
  6. DC United6.4 vurdering
    24. okt. 2026 · 75 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,550,000,210,00MINUTTER7022022-238122023-244732024-254392025-261942026
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    702 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,55 målpoeng / 90
    812 min · 3 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,00 målpoeng / 90
    473 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,21 målpoeng / 90
    439 min · 0 mål · 1 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    194 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-2310 kamper · 702 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2411 kamper · 812 min · 3 mål · 2 målgivende · 0,55/90
  • 2024-256 kamper · 473 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-267 kamper · 439 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,21/90
  • 20263 kamper · 194 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
FC Cincinnati logoMajor League SoccerKlubb · FC Cincinnati · 20266.41
Kamper
3
Minutter
194
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
70.51282051282051
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 3 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Major League Soccer.

Registrert spilletid

  • Major League SoccerFC Cincinnati
    194 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
0

Nøkkelpasninger / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
0,93

Pasningspresisjon

Major League SoccerFC Cincinnati
70,5 %

Taklinger / 90

Major League SoccerFC Cincinnati
2,32

Vunne dueller

Major League SoccerFC Cincinnati
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Major League Soccer
  • Klubb · FC Cincinnati · Midfielder

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
194
Kaptein
Nei
Vurdering
6,41

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
78
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,5 %
Taklinger
5
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    439 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0,21

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
2,46

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
77 %

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,85

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
56,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender · nr. 21

Spilletid

Draktnummer
21
Kamper
7
Fra start
5
Minutter
439
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,87

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
162
Nøkkelpasninger
12
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
2
Dueller
39
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    399 min · 84,4 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    74 min · 15,6 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,58
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,93
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
1,22

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
66,7 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
57,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
399
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Målgivende
0
Skudd
9
Skudd på mål
2
Pasninger
185
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
36
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
7
Gule kort
3
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
74
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
8
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
7
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    812 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,55

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,67

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,22

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
10
Minutter
812
Innbytter
1
Byttet ut
7
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
3
Pasninger
215
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Brudd
3
Dueller
44
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
6
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
    702 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
1,28

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
0,38

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlavia Praha
36,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
702
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
176
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
38
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Mlada Boleslav → Slavia Prahafre 1. juli 2022Fri overgang
  2. →Dukla Praha → Mlada Boleslavons 1. januar 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

30 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
24. oktober · FC Cincinnati–DC UnitedMajor League Soccer · 2026756.4
18. oktober · FC Cincinnati–Columbus CrewMajor League Soccer · 2026596.6
14. oktober · FC Cincinnati–New England RevolutionMajor League Soccer · 20260–
10. oktober · FC Cincinnati–Atlanta United FCMajor League Soccer · 2026606.2
28. januar · Slavia Praha–PafosChampions League · 2025-26907.91
21. januar · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2025-26456.9
9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26907.2
25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26556.9
4. november · Slavia Praha–ArsenalChampions League · 2025-26206.6
30. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2025-26496.6
17. september · Slavia Praha–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26906.0
23. januar · Slavia Praha–PAOKEuropa League · 2024-25666.7
12. desember · Slavia Praha–AnderlechtEuropa League · 2024-25636.7
28. november · Slavia Praha–FenerbahçeEuropa League · 2024-25906.7
24. oktober · Slavia Praha–Athletic ClubEuropa League · 2024-25907.7
3. oktober · Slavia Praha–AjaxEuropa League · 2024-25907.7
28. august · Slavia Praha–LilleChampions League · 2024-25747.3
14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24826.2
7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24867.01
14. desember · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24828.711
30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24906.6
9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24906.9
26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24906.7
5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24668.211
21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24726.9
3. november · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23457.2
27. oktober · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23906.9
6. oktober · Slavia Praha–CFR 1907 ClujConference League · 2022-23907.2
15. september · Slavia Praha–BallkaniConference League · 2022-23907.2
8. september · Slavia Praha–SivassporConference League · 2022-23906.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
David Douděra: statistikk, kamper og karriere | Coro