Portrett av Lukáš Horníček
Spillerprofil · komplett datakort

Lukáš Horníček

KeeperTilgjengelig
Født13. juli 2002 · 24 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde194 cmVekt90 kg
47Kamper
2 273Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Redninger / 90
03,6
–2,93
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
01,2
–1
Pasningspresisjon
0100
64,5 %65 %
Kampvurdering
510
6,737,04

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9SC Frei6.9SC Frei7.6Liverpo7.5Tottenh6.7Bournem5.5Leeds6.7Hull Ci5.8Coventr6.5Aston V7.6Crystal
  1. Bournemouth6.7 vurdering
    5. sep. 2026 · 90 min
  2. Leeds5.5 vurdering
    14. sep. 2026 · 90 min
  3. Hull City6.7 vurdering
    19. sep. 2026 · 90 min
  4. Coventry5.8 vurdering
    12. okt. 2026 · 90 min
  5. Aston Villa6.5 vurdering
    17. okt. 2026 · 90 min
  6. Crystal Palace7.6 vurdering
    25. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER2902024-251 2602025-267232026-27
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    290 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    1 260 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,00 målpoeng / 90
    723 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-258 kamper · 290 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-2617 kamper · 1 260 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-278 kamper · 723 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Newcastle logoPremier LeagueKlubb · Newcastle · 2026-276.73
Kamper
8
Minutter
723
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
64.5021645021645
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 8 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueNewcastle
    723 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Premier LeagueNewcastle
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Premier LeagueNewcastle
–

Pasningspresisjon

Premier LeagueNewcastle
64,5 %

Kampvurdering

Premier LeagueNewcastle
6,73

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Newcastle · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
723
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
231
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64,5 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 17 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    1 260 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
2,93

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueSC Braga
1

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
65 %

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueSC Braga
7,04

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Goalkeeper · nr. 1

Spilletid

Draktnummer
1
Kamper
17
Fra start
17
Minutter
1 260
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
501
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65 %
Dueller
8
Vunne dueller
8
Redninger
41
Baklengsmål
14

Disiplin

Frispark vunnet
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    290 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
3,72

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueSC Braga
1,24

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueSC Braga
7,08

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
290
Innbytter
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,08

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
94
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
5
Vunne dueller
4
Redninger
12
Baklengsmål
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSC Braga
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · SC Braga · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
10
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeagueSC Braga
–
UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · SC Braga · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSC Braga
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Kampvurdering

UEFA Europa LeagueSC Braga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · SC Braga · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb

47 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
25. oktober · Newcastle–Crystal PalacePremier League · 2026-27907.6
17. oktober · Newcastle–Aston VillaPremier League · 2026-27906.5
12. oktober · Newcastle–CoventryPremier League · 2026-27905.8
19. september · Newcastle–Hull CityPremier League · 2026-27906.7
14. september · Newcastle–LeedsPremier League · 2026-27905.5
5. september · Newcastle–BournemouthPremier League · 2026-27906.7
29. august · Newcastle–TottenhamPremier League · 2026-27907.5
23. august · Newcastle–LiverpoolPremier League · 2026-27937.6
7. mai · SC Braga–SC FreiburgEuropa League · 2025-26906.9
30. april · SC Braga–SC FreiburgEuropa League · 2025-26906.9
16. april · SC Braga–Real BetisEuropa League · 2025-26906.5
8. april · SC Braga–Real BetisEuropa League · 2025-26907.2
18. mars · SC Braga–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26908.2
12. mars · SC Braga–Ferencvarosi TCEuropa League · 2025-26905.9
29. januar · SC Braga–GO Ahead EaglesEuropa League · 2025-26906.2
22. januar · SC Braga–Nottingham ForestEuropa League · 2025-26908.2
11. desember · SC Braga–NiceEuropa League · 2025-26908.2
27. november · SC Braga–RangersEuropa League · 2025-26907.5
6. november · SC Braga–GenkEuropa League · 2025-26906.2
23. oktober · SC Braga–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2025-26907.0
2. oktober · SC Braga–CelticEuropa League · 2025-26907.3
24. september · SC Braga–FeyenoordEuropa League · 2025-26906.3
30. januar · SC Braga–LazioEuropa League · 2024-25908.0
23. januar · SC Braga–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25906.3
12. desember · SC Braga–AS RomaEuropa League · 2024-25207.3
28. november · SC Braga–1899 HoffenheimEuropa League · 2024-25––
7. november · SC Braga–IF ElfsborgEuropa League · 2024-25906.9
23. oktober · SC Braga–Bodø/GlimtEuropa League · 2024-25––
3. oktober · SC Braga–Olympiakos PiraeusEuropa League · 2024-25––
26. september · SC Braga–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2024-25––
22. februar · SC Braga–QarabagEuropa League · 2023-24––
15. februar · SC Braga–QarabagEuropa League · 2023-24––
12. desember · SC Braga–NapoliChampions League · 2023-24––
29. november · SC Braga–Union BerlinChampions League · 2023-24––
8. november · SC Braga–Real MadridChampions League · 2023-24––
24. oktober · SC Braga–Real MadridChampions League · 2023-24––
3. oktober · SC Braga–Union BerlinChampions League · 2023-24––
20. september · SC Braga–NapoliChampions League · 2023-24––
29. august · SC Braga–PanathinaikosChampions League · 2023-24––
23. august · SC Braga–PanathinaikosChampions League · 2023-24––
6. oktober · SC Braga–Union St. GilloiseEuropa League · 2022-23––
8. september · SC Braga–Malmo FFEuropa League · 2022-23––
7. april · SC Braga–RangersEuropa League · 2021-22––
10. mars · SC Braga–MonacoEuropa League · 2021-22––
25. november · SC Braga–FC MidtjyllandEuropa League · 2021-22––
30. september · SC Braga–FC MidtjyllandEuropa League · 2021-22––
16. september · SC Braga–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2021-22––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 8 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.