Portrett av Jindřich Staněk
Spillerprofil · komplett datakort

Jindřich Staněk

KeeperTilgjengelig
Født27. april 1996 · 30 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde192 cmVekt84 kg
29Kamper
2 430Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25Lite datagrunnlag
Redninger / 90
07
5,83–
Baklengsmål / 90Lavere er bedre
03,3
2,67–
Pasningspresisjon
0100
62 %–
Kampvurdering
510
7,05–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3FC Asta7.3Dinamo 6.7AC Mila6.2AC Mila7.6Bodø/Gl5.9Inter7.9Athleti7.7Tottenh7.2Barcelo6.0Pafos
  1. Bodø/Glimt7.6 vurdering
    17. sep. 2025 · 90 min
  2. Inter5.9 vurdering
    30. sep. 2025 · 90 min
  3. Athletic Club7.9 vurdering
    25. nov. 2025 · 90 min
  4. Tottenham7.7 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  5. Barcelona7.2 vurdering
    21. jan. 2026 · 90 min
  6. Pafos6.0 vurdering
    28. jan. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,00MINUTTER9902022-239002023-245402025-26
  1. 2022-230,00 målpoeng / 90
    990 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    900 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-210 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-220 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-2311 kamper · 990 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2023-2410 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-266 kamper · 540 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

9 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Slavia Praha logoChampions LeagueKlubb · Slavia Praha · 2025-267.05
Kamper
6
Minutter
540
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
62
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
5,83

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
2,67

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
62 %

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
7,05

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper · nr. 36

Spilletid

Draktnummer
36
Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
7,05

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
203
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Dueller
2
Redninger
35
Baklengsmål
16

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeaguePlzen
    720 min · 80 %
  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    180 min · 20 %

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,63
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
3,5

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
0,13
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
3,5

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
6,77
UEFA Europa LeagueSlavia Praha
6,50

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Plzen · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,77

Angrep

Mål
0
Pasninger
90
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
2
Vunne dueller
2
Redninger
5
Baklengsmål
1

Disiplin

Frispark vunnet
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Pasninger
74
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
7
Baklengsmål
7

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 11 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    990 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
2,82

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeaguePlzen
1,82

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeaguePlzen
6,70

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
990
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Pasninger
175
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Redninger
31
Baklengsmål
20

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePlzen
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Kampvurdering

UEFA Europa Conference LeaguePlzen
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Plzen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-212 turneringer · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeaguePlzen
    0 min · –Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeaguePlzen
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Redninger / 90

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Kampvurdering

UEFA Champions LeaguePlzen
–
UEFA Europa LeaguePlzen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Plzen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Plzen · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →Plzen → Slavia Prahalør 6. januar 2024Ikke oppgitt
  2. →České Budějovice → Plzensøn 3. januar 2021Ikke oppgitt
  3. →České Budějovice → Plzenons 8. januar 2020Lån
  4. →České Budějovice → České Budějovicesøn 1. juli 2018Fri overgang
  5. →Sparta Praha → Evertonfre 31. januar 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

23 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
28. januar · Slavia Praha–PafosChampions League · 2025-26906.0
21. januar · Slavia Praha–BarcelonaChampions League · 2025-26907.2
9. desember · Slavia Praha–TottenhamChampions League · 2025-26907.7
25. november · Slavia Praha–Athletic ClubChampions League · 2025-26907.9
4. november · Slavia Praha–ArsenalChampions League · 2025-26––
22. oktober · Slavia Praha–AtalantaChampions League · 2025-26––
30. september · Slavia Praha–InterChampions League · 2025-26905.9
17. september · Slavia Praha–Bodø/GlimtChampions League · 2025-26907.6
14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24906.2
7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24906.7
14. desember · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24––
30. november · Plzen–BallkaniConference League · 2023-24––
9. november · Plzen–Dinamo ZagrebConference League · 2023-24907.3
5. oktober · Plzen–FC AstanaConference League · 2023-24906.3
21. september · Plzen–BallkaniConference League · 2023-24906.9
1. november · Plzen–BarcelonaChampions League · 2022-23905.9
26. oktober · Plzen–InterChampions League · 2022-23906.6
12. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23906.2
4. oktober · Plzen–Bayern MünchenChampions League · 2022-23––
13. september · Plzen–InterChampions League · 2022-23907.2
7. september · Plzen–BarcelonaChampions League · 2022-23906.2
23. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23906.3
17. august · Plzen–QarabagChampions League · 2022-23908.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Jindřich Staněk: statistikk, kamper og karriere | Coro