Portrett av Ladislav Krejčí
Spillerprofil · komplett datakort

Ladislav Krejčí

Også registrert som Ladislav Krejci II

ForsvarTilgjengelig
Født20. april 1999 · 27 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde191 cmVekt87 kg
98Kamper
7 705Minutter
10Mål
1Målgivende
0,13Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01,5
1,20,94
Brudd / 90
01,5
1,171,14
Blokkeringer / 90
01,1
0,570,85
Vunne dueller
0100
49,8 %57,4 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Chelsea7.2Notting6.0Arsenal5.9Crystal7.2Liverpo5.6Brentfo7.2West Ha6.9Leeds7.3Fulham6.5Burnley
  1. Liverpool7.2 vurdering
    3. mars 2026 · 90 min
  2. Brentford5.6 vurdering
    16. mars 2026 · 90 min
  3. West Ham7.2 vurdering
    10. apr. 2026 · 90 min
  4. Leeds6.9 vurdering
    18. apr. 2026 · 75 min
  5. Fulham7.3 vurdering
    17. mai 2026 · 90 min
  6. Burnley6.5 vurdering
    24. mai 2026 · 66 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,270,320,260,060,11MINUTTER1802019-203382020-215572021-221 0202023-243 0692024-252 5412025-26
  1. 2019-200,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2020-210,27 målpoeng / 90
    338 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2021-220,32 målpoeng / 90
    557 min · 2 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,26 målpoeng / 90
    1 020 min · 3 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,06 målpoeng / 90
    3 069 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,11 målpoeng / 90
    2 541 min · 2 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2019-202 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2020-215 kamper · 338 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,27/90
  • 2021-227 kamper · 557 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,32/90
  • 2022-230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 1 020 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,26/90
  • 2024-2541 kamper · 3 069 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,06/90
  • 2025-2630 kamper · 2 541 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,11/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

13 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Wolves logoPremier LeagueKlubb · Wolves · 2025-266.71
Kamper
28
Minutter
2361
Mål
2
Målgivende
1
Pasning %
82
Girona logoLa LigaKlubb · Girona · 2025-265.60
Kamper
2
Minutter
180
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
88
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 30 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Premier League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Premier LeagueWolves
    2 361 min · 92,9 %
  • La LigaGirona
    180 min · 7,1 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Premier LeagueWolves
1,22
La LigaGirona
1

Brudd / 90

Premier LeagueWolves
1,22
La LigaGirona
0,5

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWolves
0,57
La LigaGirona
0,5

Vunne dueller

Premier LeagueWolves
50 %
La LigaGirona
45,5 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWolves
82 %
La LigaGirona
88 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Wolves · Defender · nr. 17

Spilletid

Draktnummer
17
Kamper
28
Fra start
27
Minutter
2 361
Innbytter
1
Byttet ut
5
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
16
Skudd på mål
10
Pasninger
1 312
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82 %
Taklinger
32
Blokkeringer
15
Brudd
32
Dueller
206
Vunne dueller
103
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
33
Gule kort
4
Gulrøde kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Defender · nr. 18

Spilletid

Draktnummer
18
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
5,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
104
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88 %
Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
11
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 41 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaGirona
    2 439 min · 79,5 %
  • UEFA Champions LeagueGirona
    630 min · 20,5 %

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

La LigaGirona
0,85
UEFA Champions LeagueGirona
1,29

Brudd / 90

La LigaGirona
1,25
UEFA Champions LeagueGirona
0,71

Blokkeringer / 90

La LigaGirona
0,7
UEFA Champions LeagueGirona
1,43

Vunne dueller

La LigaGirona
59,3 %
UEFA Champions LeagueGirona
50 %

Pasningspresisjon

La LigaGirona
68 %
UEFA Champions LeagueGirona
66 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Girona · Defender

Spilletid

Kamper
34
Fra start
30
Minutter
2 439
Innbytter
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
14
Skudd på mål
5
Pasninger
2 109
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
23
Blokkeringer
19
Brudd
34
Dueller
172
Vunne dueller
102
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
17
Frispark begått
24
Gule kort
9
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Girona · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
630
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
516
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
9
Blokkeringer
10
Brudd
5
Dueller
44
Vunne dueller
22
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
1
Røde kort
0
2023-243 turneringer · 11 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    810 min · 79,4 %
  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    210 min · 20,6 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
1,44
UEFA Champions LeagueSparta Praha
1,29
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
1,89
UEFA Champions LeagueSparta Praha
2,14
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,56
UEFA Champions LeagueSparta Praha
0,43
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
61,2 %
UEFA Champions LeagueSparta Praha
57,1 %
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
45 %
UEFA Champions LeagueSparta Praha
68 %
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,86

Angrep

Mål
3
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
369
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
45 %
Taklinger
13
Blokkeringer
5
Brudd
17
Dueller
49
Vunne dueller
30
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
8
Frispark begått
10
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
210
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,25

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
2
Pasninger
157
Nøkkelpasninger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
68 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
14
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 7 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    287 min · 51,5 %
  • UEFA Champions LeagueSparta Praha
    180 min · 32,3 %
  • UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
    90 min · 16,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,94
UEFA Champions LeagueSparta Praha
1,5
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
1,57
UEFA Champions LeagueSparta Praha
1
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
1

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,31
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
52,3 %
UEFA Champions LeagueSparta Praha
53,8 %
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
40 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
40 %
UEFA Champions LeagueSparta Praha
–
UEFA Europa Conference LeagueSparta Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
287
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
191
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
40 %
Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
5
Dueller
44
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
76
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
2
Dueller
26
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
49
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
10
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    338 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
3,46

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
3,73

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
0,27

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
63,3 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
338
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
168
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
13
Blokkeringer
1
Brudd
14
Dueller
60
Vunne dueller
38
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2019-201 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSparta Praha
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSparta Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sparta Praha · Defender

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Girona → Wolvestor 28. august 2025Lån
  2. →Sparta Praha → Gironaman 1. juli 2024€ 8M
  3. →Zbrojovka Brno → Sparta Prahaman 1. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

78 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
24. mai · Wolves–BurnleyPremier League · 2025-26666.5
17. mai · Wolves–FulhamPremier League · 2025-26907.3
9. mai · Wolves–BrightonPremier League · 2025-26––
18. april · Wolves–LeedsPremier League · 2025-26756.9
10. april · Wolves–West HamPremier League · 2025-26907.2
16. mars · Wolves–BrentfordPremier League · 2025-26905.6
3. mars · Wolves–LiverpoolPremier League · 2025-26907.2
22. februar · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2025-26615.9
18. februar · Wolves–ArsenalPremier League · 2025-26906.0
11. februar · Wolves–Nottingham ForestPremier League · 2025-26907.2
7. februar · Wolves–ChelseaPremier League · 2025-26476.3
24. januar · Wolves–Manchester CityPremier League · 2025-26906.5
18. januar · Wolves–NewcastlePremier League · 2025-26906.6
7. januar · Wolves–EvertonPremier League · 2025-26676.6
3. januar · Wolves–West HamPremier League · 2025-26907.3
30. desember · Wolves–Manchester UnitedPremier League · 2025-26907.71
27. desember · Wolves–LiverpoolPremier League · 2025-26906.6
20. desember · Wolves–BrentfordPremier League · 2025-26906.2
13. desember · Wolves–ArsenalPremier League · 2025-26806.2
8. desember · Wolves–Manchester UnitedPremier League · 2025-26906.3
22. november · Wolves–Crystal PalacePremier League · 2025-26756.3
8. november · Wolves–ChelseaPremier League · 2025-26906.5
1. november · Wolves–FulhamPremier League · 2025-26907.0
26. oktober · Wolves–BurnleyPremier League · 2025-26907.21
18. oktober · Wolves–SunderlandPremier League · 2025-26906.7
5. oktober · Wolves–BrightonPremier League · 2025-26906.9
27. september · Wolves–TottenhamPremier League · 2025-26907.0
20. september · Wolves–LeedsPremier League · 2025-26907.71
13. september · Wolves–NewcastlePremier League · 2025-26906.6
30. august · Wolves–EvertonPremier League · 2025-26––
24. august · Girona–VillarrealLa Liga · 2025-26905.3
15. august · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2025-26905.9
25. mai · Girona–Atletico MadridLa Liga · 2024-25905.6
18. mai · Girona–Real SociedadLa Liga · 2024-25906.3
10. mai · Girona–VillarrealLa Liga · 2024-25906.6
5. mai · Girona–MallorcaLa Liga · 2024-25907.2
24. april · Girona–LeganesLa Liga · 2024-25906.6
21. april · Girona–Real BetisLa Liga · 2024-25906.9
13. april · Girona–OsasunaLa Liga · 2024-25906.7
5. april · Girona–AlavesLa Liga · 2024-25906.9
30. mars · Girona–BarcelonaLa Liga · 2024-25906.2
15. mars · Girona–ValenciaLa Liga · 2024-25907.0
10. mars · Girona–EspanyolLa Liga · 2024-25907.5
1. mars · Girona–Celta VigoLa Liga · 2024-25907.2
23. februar · Girona–Real MadridLa Liga · 2024-25907.0
14. februar · Girona–GetafeLa Liga · 2024-25906.5
8. februar · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2024-25907.3
3. februar · Girona–Las PalmasLa Liga · 2024-25906.9
22. januar · Girona–AC MilanChampions League · 2024-25906.9
18. januar · Girona–SevillaLa Liga · 2024-25906.5
11. januar · Girona–AlavesLa Liga · 2024-25907.3
20. desember · Girona–ValladolidLa Liga · 2024-25907.0
10. desember · Girona–LiverpoolChampions League · 2024-25906.9
7. desember · Girona–Real MadridLa Liga · 2024-25907.0
1. desember · Girona–VillarrealLa Liga · 2024-25907.51
27. november · Girona–Sturm GrazChampions League · 2024-25907.5
23. november · Girona–EspanyolLa Liga · 2024-25907.61
5. november · Girona–PSV EindhovenChampions League · 2024-25906.2
2. november · Girona–LeganesLa Liga · 2024-25––
26. oktober · Girona–Las PalmasLa Liga · 2024-25906.9
22. oktober · Girona–Slovan BratislavaChampions League · 2024-25907.5
19. oktober · Girona–Real SociedadLa Liga · 2024-25907.3
6. oktober · Girona–Athletic ClubLa Liga · 2024-25907.2
2. oktober · Girona–FeyenoordChampions League · 2024-25905.9
29. september · Girona–Celta VigoLa Liga · 2024-25907.2
25. september · Girona–Rayo VallecanoLa Liga · 2024-25––
21. september · Girona–ValenciaLa Liga · 2024-25906.6
18. september · Girona–Paris Saint GermainChampions League · 2024-25907.5
15. september · Girona–BarcelonaLa Liga · 2024-25––
1. september · Girona–SevillaLa Liga · 2024-25––
29. august · Girona–OsasunaLa Liga · 2024-25––
25. august · Girona–Atletico MadridLa Liga · 2024-25––
15. august · Girona–Real BetisLa Liga · 2024-2596.7
14. mars · Sparta Praha–LiverpoolEuropa League · 2023-24906.0
7. mars · Sparta Praha–LiverpoolEuropa League · 2023-24905.9
15. februar · Sparta Praha–GalatasarayEuropa League · 2023-24906.0
14. desember · Sparta Praha–ArisEuropa League · 2023-24907.2
30. november · Sparta Praha–Real BetisEuropa League · 2023-24907.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 21 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.