Portrett av In-Beom Hwang
Spillerprofil · komplett datakort

In-Beom Hwang

Også registrert som Hwang In-beom

MidtbaneTilgjengelig
Født20. september 1996 · 30 årNasjonalitetSør-KoreaHøyde177 cmVekt70 kg
42Kamper
2 383Minutter
3Mål
6Målgivende
0,34Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
03,7
3,031,77
Pasningspresisjon
0100
85,9 %88,7 %
Taklinger / 90
03,4
1,42,78
Vellykkede driblinger
0100
–66,7 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Arouca6.9Academi6.4Moreire6.0Manches6.5Casa Pi8.0Benfica6.7Maritim6.1Real Be6.0PSV Ein7.2GIL Vic
  1. Casa Pia6.5 vurdering
    13. sep. 2026 · 70 min
  2. Benfica8.0 vurdering
    20. sep. 2026 · 52 min
  3. Maritimo6.7 vurdering
    11. okt. 2026 · 54 min
  4. Real Betis6.1 vurdering
    14. okt. 2026 · 19 min
  5. PSV Eindhoven6.0 vurdering
    20. okt. 2026 · 32 min
  6. GIL Vicente7.2 vurdering
    25. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,350,340,500,510,47MINUTTER1052021-222552022-235322023-243602024-253562025-263862026-27
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    105 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,35 målpoeng / 90
    255 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2023-240,34 målpoeng / 90
    532 min · 1 mål · 1 målgivende
  4. 2024-250,50 målpoeng / 90
    360 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,51 målpoeng / 90
    356 min · 0 mål · 2 målgivende
  6. 2026-270,47 målpoeng / 90
    386 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2021-221 kamper · 105 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-235 kamper · 255 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,35/90
  • 2023-246 kamper · 532 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,34/90
  • 2024-254 kamper · 360 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,50/90
  • 2025-266 kamper · 356 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,51/90
  • 2026-2711 kamper · 386 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,47/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

10 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
FC Porto logoPrimeira LigaKlubb · FC Porto · 2026-276.90
Kamper
8
Minutter
313
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
88.88888888888889
FC Porto logoChampions LeagueKlubb · FC Porto · 2026-276.04
Kamper
3
Minutter
73
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
78.04878048780488
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 11 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Primeira Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primeira LigaFC Porto
    313 min · 81,1 %
  • Champions LeagueFC Porto
    73 min · 18,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primeira LigaFC Porto
0,58
Champions LeagueFC Porto
0

Nøkkelpasninger / 90

Primeira LigaFC Porto
2,88
Champions LeagueFC Porto
3,7

Pasningspresisjon

Primeira LigaFC Porto
88,9 %
Champions LeagueFC Porto
78 %

Taklinger / 90

Primeira LigaFC Porto
1,73
Champions LeagueFC Porto
0

Vunne dueller

Primeira LigaFC Porto
–
Champions LeagueFC Porto
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primeira Liga
  • Klubb · FC Porto · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
2
Minutter
313
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
135
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
6
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · FC Porto · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
73
Kaptein
Nei
Vurdering
6,04

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
41
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-262 turneringer · 6 kamper · 0 mål · 2 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueFeyenoord
    198 min · 55,6 %
  • UEFA Champions LeagueFeyenoord
    158 min · 44,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0
UEFA Champions LeagueFeyenoord
1,14

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
0,91
UEFA Champions LeagueFeyenoord
2,85

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueFeyenoord
90 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
86 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueFeyenoord
2,73
UEFA Champions LeagueFeyenoord
2,85

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueFeyenoord
52,2 %
UEFA Champions LeagueFeyenoord
57,9 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder · nr. 6

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
4
Fra start
3
Minutter
198
Innbytter
1
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Pasninger
122
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
6
Blokkeringer
2
Brudd
8
Dueller
23
Vunne dueller
12
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
4
Frispark begått
7
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder · nr. 6

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
6
Kamper
2
Fra start
2
Minutter
158
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
90
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
19
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions LeagueFeyenoord · FK Crvena Zvezda
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord · FK Crvena Zvezda
0,5

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord · FK Crvena Zvezda
2,5

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFeyenoord · FK Crvena Zvezda
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFeyenoord · FK Crvena Zvezda
2,5

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFeyenoord · FK Crvena Zvezda
69,2 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Feyenoord · Midfielder
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,55

Angrep

Målgivende
2
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
164
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Brudd
8
Dueller
26
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 6 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
    532 min · 100 %
  • UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
0,34
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
2,71
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Pasningspresisjon

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
–
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Taklinger / 90

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
3,38
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Vunne dueller

UEFA Champions LeagueFK Crvena Zvezda
55,2 %
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · FK Crvena Zvezda · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
532
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,45

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
11
Skudd på mål
4
Pasninger
237
Nøkkelpasninger
16
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
20
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
58
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
9
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olympiakos Piraeus · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
    255 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
1,76

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
42,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olympiakos Piraeus · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
255
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
1
Pasninger
51
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Blokkeringer
1
Brudd
7
Dueller
14
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueRubin
    105 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueRubin
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Rubin · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
105
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →FK Crvena Zvezda → Feyenoordman 2. september 2024Ikke oppgitt
  2. →Olympiakos Piraeus → FK Crvena Zvezdaman 4. september 2023€ 5.5M
  3. →Rubin → Olympiakos Piraeusfre 29. juli 2022Ikke oppgitt
  4. →Rubin → FC Seoultir 5. april 2022Lån
  5. →Vancouver Whitecaps → Rubinfre 14. august 2020€ 2.5M
  6. →Daejeon Citizen → Vancouver Whitecapstor 31. januar 2019€ 1.6M
  7. →Asan Mugunghwa → Daejeon Citizenfre 21. september 2018Ikke oppgitt
  8. →Daejeon Citizen → Asan Mugunghwasøn 7. januar 2018Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb

41 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
1. november · FC Porto–EstorilPrimeira Liga · 2026-270–
25. oktober · FC Porto–GIL VicentePrimeira Liga · 2026-27457.2
20. oktober · FC Porto–PSV EindhovenChampions League · 2026-27326.0
14. oktober · FC Porto–Real BetisChampions League · 2026-27196.1
11. oktober · FC Porto–MaritimoPrimeira Liga · 2026-27546.7
20. september · FC Porto–BenficaPrimeira Liga · 2026-27528.01
13. september · FC Porto–Casa PiaPrimeira Liga · 2026-27706.5
8. september · FC Porto–Manchester CityChampions League · 2026-27226.0
6. september · FC Porto–MoreirensePrimeira Liga · 2026-27266.4
30. august · FC Porto–Academico ViseuPrimeira Liga · 2026-27306.9
23. august · FC Porto–AroucaPrimeira Liga · 2026-27106.5
15. august · FC Porto–Rio AvePrimeira Liga · 2026-27266.31
9. august · FC Porto–AlvercaPrimeira Liga · 2026-27––
29. januar · Feyenoord–Real BetisEuropa League · 2025-26297.0
22. januar · Feyenoord–Sturm GrazEuropa League · 2025-26796.9
23. oktober · Feyenoord–PanathinaikosEuropa League · 2025-26457.0
2. oktober · Feyenoord–Aston VillaEuropa League · 2025-26456.7
24. september · Feyenoord–SC BragaEuropa League · 2025-26––
12. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26747.01
6. august · Feyenoord–FenerbahçeChampions League · 2025-26847.31
29. januar · Feyenoord–LilleChampions League · 2024-25456.7
11. desember · Feyenoord–Sparta PrahaChampions League · 2024-25757.3
26. november · Feyenoord–Manchester CityChampions League · 2024-25897.0
6. november · Feyenoord–Red Bull SalzburgChampions League · 2024-25906.6
23. oktober · Feyenoord–BenficaChampions League · 2024-25907.0
2. oktober · Feyenoord–GironaChampions League · 2024-25906.3
19. september · Feyenoord–Bayer LeverkusenChampions League · 2024-25906.6
28. august · FK Crvena Zvezda–Bodø/GlimtChampions League · 2024-25907.9
20. august · FK Crvena Zvezda–Bodø/GlimtChampions League · 2024-25907.31
13. desember · FK Crvena Zvezda–Manchester CityChampions League · 2023-24908.511
28. november · FK Crvena Zvezda–BSC Young BoysChampions League · 2023-24897.3
7. november · FK Crvena Zvezda–RB LeipzigChampions League · 2023-24907.2
25. oktober · FK Crvena Zvezda–RB LeipzigChampions League · 2023-24907.2
4. oktober · FK Crvena Zvezda–BSC Young BoysChampions League · 2023-24907.9
19. september · FK Crvena Zvezda–Manchester CityChampions League · 2023-24826.6
3. november · Olympiakos Piraeus–NantesEuropa League · 2022-23––
27. oktober · Olympiakos Piraeus–SC FreiburgEuropa League · 2022-23906.9
13. oktober · Olympiakos Piraeus–QarabagEuropa League · 2022-2396.7
6. oktober · Olympiakos Piraeus–QarabagEuropa League · 2022-23166.2
15. september · Olympiakos Piraeus–SC FreiburgEuropa League · 2022-23––
8. september · Olympiakos Piraeus–NantesEuropa League · 2022-23––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 11 tilgjengelige sesonger, 16 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
In-Beom Hwang: statistikk, kamper og karriere | Coro