Portrett av Vitalie Damaşcan
Spillerprofil · komplett datakort

Vitalie Damaşcan

AngrepTilgjengelig
Født24. januar 1999 · 27 årNasjonalitetMoldovaHøyde180 cmVekt75 kg
45Kamper
1 573Minutter
2Mål
0Målgivende
0,11Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0,720
Skudd / 90
02,6
2,16–
Skudd på mål
0100
33,3 %–
Vellykkede driblinger
0100
25 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Malta6.9Andorra6.6Malta7.0Italy7.2Lincoln6.5Romania6.7FSV Mai6.7Dynamo 6.6Italy6.2Rapid V
  1. Lincoln Red Imps FC7.2 vurdering
    2. okt. 2025 · 26 min
  2. Romania6.5 vurdering
    9. okt. 2025 · 45 min
  3. FSV Mainz 056.7 vurdering
    23. okt. 2025 · 15 min
  4. Dynamo Kyiv6.7 vurdering
    6. nov. 2025 · 58 min
  5. Italy6.6 vurdering
    13. nov. 2025 · 35 min
  6. Rapid Vienna6.2 vurdering
    18. des. 2025 · 26 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,000,000,210,000,000,000,000,72MINUTTER1642017-1832018-192992020902021-221732022-234382023502023-245320241332024-254520251252025-26
  1. 20230,21 målpoeng / 90
    438 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,00 målpoeng / 90
    50 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    53 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    133 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20250,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,72 målpoeng / 90
    125 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-189 kamper · 164 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-191 kamper · 3 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20206 kamper · 299 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2021-222 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-234 kamper · 173 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 202310 kamper · 438 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,21/90
  • 2023-243 kamper · 50 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20242 kamper · 53 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-253 kamper · 133 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20251 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-264 kamper · 125 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,72/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Zrinjski logoConference LeagueKlubb · Zrinjski · 2025-266.70
Kamper
4
Minutter
125
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
69
Flagg: MoldovaPrivatlandskamperLandslag · Moldova · 20256.50
Kamper
1
Minutter
45
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
75
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 4 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
    125 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
0,72

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
2,16

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
0,72

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueZrinjski
25 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Zrinjski · Attacker · nr. 31

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
31
Kamper
4
Fra start
1
Minutter
125
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
23
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
69 %
Taklinger
2
Dueller
21
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
4
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperMoldova
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperMoldova
–

Skudd / 90

PrivatlandskamperMoldova
–

Skudd på mål

PrivatlandskamperMoldova
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperMoldova
–

Vellykkede driblinger

PrivatlandskamperMoldova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Moldova · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
8

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueMoldova
    133 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
2,71

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueMoldova
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueMoldova
0,68

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueMoldova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Moldova · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
133
Kaptein
Nei
Vurdering
6,68

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61,9 %
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20241 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMoldova
    53 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
0

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
1,7

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeMoldova
100 %

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
1,7

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Moldova · Attacker · nr. 7

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
2
Fra start
0
Minutter
53
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
21
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76 %
Taklinger
2
Dueller
8
Vunne dueller
4
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
    50 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
50
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20232 turneringer · 10 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship - Qualification.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro Championship - QualificationMoldova
    348 min · 79,5 %
  • PrivatlandskamperMoldova
    90 min · 20,5 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationMoldova
–
PrivatlandskamperMoldova
–

Skudd / 90

Euro Championship - QualificationMoldova
1,03
PrivatlandskamperMoldova
2

Skudd på mål

Euro Championship - QualificationMoldova
75 %
PrivatlandskamperMoldova
50 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationMoldova
0,78
PrivatlandskamperMoldova
–

Vellykkede driblinger

Euro Championship - QualificationMoldova
44,4 %
PrivatlandskamperMoldova
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Moldova · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
5
Minutter
348
Innbytter
3
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,58

Angrep

Mål
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
73
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
6
Dueller
42
Vunne dueller
21
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
6
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Moldova · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
10

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 4 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
    173 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
173
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueSepsi OSK Sfantu Gheorghe
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Sepsi OSK Sfantu Gheorghe · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipMoldova
    211 min · 70,6 %
  • World Cup - Qualification EuropeMoldova
    88 min · 29,4 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipMoldova
–
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Skudd / 90

Euro ChampionshipMoldova
2,13
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Skudd på mål

Euro ChampionshipMoldova
40 %
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipMoldova
0,43
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipMoldova
57,1 %
World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Moldova · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
211
Innbytter
2
Byttet ut
2
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
0
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
36
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90 %
Taklinger
1
Blokkeringer
0
Brudd
1
Dueller
30
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
5
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Moldova · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
88
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,25

Angrep

Mål
0
Pasninger
12
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
15
Vunne dueller
6
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ATorino
    3 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie ATorino
–

Skudd / 90

Serie ATorino
–

Skudd på mål

Serie ATorino
–

Nøkkelpasninger / 90

Serie ATorino
–

Vellykkede driblinger

Serie ATorino
100 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Torino · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
3
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
26
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Mål
0
Pasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Dueller
2
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeMoldova
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeMoldova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Moldova · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 9 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
    98 min · 59,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
    66 min · 40,2 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
–

Skudd / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
2,73

Skudd på mål

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
0 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
1,36

Vellykkede driblinger

UEFA Champions LeagueSheriff Tiraspol
–
UEFA Europa LeagueSheriff Tiraspol
33,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
98
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Sheriff Tiraspol · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
6
Fra start
0
Minutter
66
Innbytter
6
Byttet ut
0
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
12
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer vunnet
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77 %
Brudd
0
Dueller
16
Vunne dueller
4

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

16 registrert
  1. →Maccabi Bnei Raina → Hapoel Katamontir 30. juni 2026Permanent overgang
  2. →Maccabi Bnei Raina → Hapoel Katamonman 29. juni 2026Permanent overgang
  3. →Zrinjski → Maccabi Bnei Rainatir 13. januar 2026Permanent overgang
  4. →Zrinjski → Maccabi Bnei Rainaman 12. januar 2026Permanent overgang
  5. →Maccabi Petah Tikva → Zrinjskitir 2. september 2025Fri overgang
  6. →Maccabi Petah Tikva → Zrinjskiman 1. september 2025Fri overgang
  7. →Stade Lausanne-Ouchy → Maccabi Petah Tikvafre 26. juli 2024Fri overgang
  8. →Sepsi OSK Sfantu Gheorghe → Stade Lausanne-Ouchyman 15. januar 2024Lån
  9. →FC Voluntari → Sepsi OSK Sfantu Gheorghelør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  10. →Sepsi OSK Sfantu Gheorghe → FC Voluntarifre 2. september 2022Lån
  11. →Torino → Waalwijktir 15. september 2020Lån
  12. →Torino → Fortuna Sittardtir 16. juli 2019Lån
  13. →Sheriff Tiraspol → Torinoman 16. juli 2018Ikke oppgitt
  14. →Torino U19 → Sheriff Tiraspoltor 18. januar 2018Lån
  15. →Sheriff Tiraspol → Torino U19ons 17. januar 2018€ 1.5M
  16. →Zimbru → Sheriff Tiraspolsøn 19. mars 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

35 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb18. desember · Zrinjski–Rapid ViennaConference League · 2025-26266.2
Landslag16. november · Moldova–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag13. november · Moldova–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024356.6
Klubb6. november · Zrinjski–Dynamo KyivConference League · 2025-26586.7
Klubb23. oktober · Zrinjski–FSV Mainz 05Conference League · 2025-26156.7
Landslag14. oktober · Moldova–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag9. oktober · Moldova–RomaniaPrivatlandskamper · 2025456.5
Klubb2. oktober · Zrinjski–Lincoln Red Imps FCConference League · 2025-26267.21
Landslag9. juni · Moldova–ItalyVM-kvalifisering Europa · 2024187.0
Landslag13. oktober · Moldova–MaltaNations League · 2024-25566.6
Landslag10. oktober · Moldova–AndorraNations League · 2024-25576.9
Landslag7. september · Moldova–MaltaNations League · 2024-25206.3
Landslag20. november · Moldova–TsjekkiaEM-kvalifisering · 2023456.9
Landslag17. november · Moldova–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023226.3
Landslag15. oktober · Moldova–PolenEM-kvalifisering · 2023306.7
Landslag12. oktober · Moldova–SverigePrivatlandskamper · 2023296.3
Landslag10. september · Moldova–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023456.9
Landslag7. september · Moldova–ØsterrikePrivatlandskamper · 2023617.31
Landslag20. juni · Moldova–PolenEM-kvalifisering · 2023456.3
Landslag17. juni · Moldova–AlbaniaEM-kvalifisering · 2023566.5
Landslag27. mars · Moldova–TsjekkiaEM-kvalifisering · 2023146.7
Landslag24. mars · Moldova–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023906.6
Landslag31. mars · Moldova–IsraelVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag28. mars · Moldova–DanmarkVM-kvalifisering Europa · 2020156.5
Landslag25. mars · Moldova–Faroe IslandsVM-kvalifisering Europa · 2020736.3
Landslag17. november · Moldova–IslandEuropamesterskapet · 2020306.3
Landslag11. juni · Moldova–AlbaniaEuropamesterskapet · 2020706.9
Landslag8. juni · Moldova–AndorraEuropamesterskapet · 2020806.5
Klubb14. april · Torino–CagliariSerie A · 2018-19106.8
Landslag22. mars · Moldova–FrankrikeEuropamesterskapet · 2020316.7
Klubb7. desember · Sheriff Tiraspol–FC KøbenhavnEuropa League · 2017-18286.9
Klubb23. november · Sheriff Tiraspol–ZlinEuropa League · 2017-181–
Klubb19. oktober · Sheriff Tiraspol–LokomotivEuropa League · 2017-183–
Klubb28. september · Sheriff Tiraspol–FC KøbenhavnEuropa League · 2017-18206.2
Klubb14. september · Sheriff Tiraspol–ZlinEuropa League · 2017-1896.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 12 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.