Portrett av Francisco Andrés Sierralta Carvallo
Spillerprofil · komplett datakort

Francisco Sierralta

Fullt navn: Francisco Andrés Sierralta Carvallo

ForsvarTilgjengelig
Født6. mai 1997 · 29 årNasjonalitetChileHøyde190 cmVekt83 kg
50Kamper
1 730Minutter
1Mål
0Målgivende
0,05Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,4
21,46
Brudd / 90
01,1
–0,84
Blokkeringer / 90
01
–0,52
Vunne dueller
0100
–68,8 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Nantes7.9Toulous6.9Paris S7.2Lens6.6Peru6.6Rennes7.3Le Havr6.2Strasbo6.5Angers6.7Wisla P
  1. Peru6.6 vurdering
    10. okt. 2025 · 77 min
  2. Rennes6.6 vurdering
    19. okt. 2025 · 90 min
  3. Le Havre7.3 vurdering
    26. okt. 2025 · 90 min
  4. Strasbourg6.2 vurdering
    29. okt. 2025 · 76 min
  5. Angers6.5 vurdering
    9. nov. 2025 · 90 min
  6. Wisla Plock6.7 vurdering
    31. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,100,00MINUTTER2652018-194282021-227720258622025-26902026
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    265 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,00 målpoeng / 90
    428 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    77 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,10 målpoeng / 90
    862 min · 1 mål · 0 målgivende
  5. 20260,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2018-196 kamper · 265 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2019-200 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-225 kamper · 428 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20251 kamper · 77 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2610 kamper · 862 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 20261 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Piast Gliwice logoEkstraklasaKlubb · Piast Gliwice · 20266.67
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
95.3125
Flagg: ChilePrivatlandskamperLandslag · Chile · 20256.60
Kamper
1
Minutter
77
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
96.72131147540983
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ekstraklasa.

Registrert spilletid

  • EkstraklasaPiast Gliwice
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

EkstraklasaPiast Gliwice
2

Brudd / 90

EkstraklasaPiast Gliwice
–

Blokkeringer / 90

EkstraklasaPiast Gliwice
–

Vunne dueller

EkstraklasaPiast Gliwice
–

Pasningspresisjon

EkstraklasaPiast Gliwice
95,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ekstraklasa
  • Klubb · Piast Gliwice · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,67

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
95,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 10 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Auxerre
    862 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Ligue 1Auxerre
1,46

Brudd / 90

Ligue 1Auxerre
0,84

Blokkeringer / 90

Ligue 1Auxerre
0,52

Vunne dueller

Ligue 1Auxerre
68,8 %

Pasningspresisjon

Ligue 1Auxerre
89 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Auxerre · Defender · nr. 4

Spilletid

Draktnummer
4
Kamper
10
Fra start
9
Minutter
862
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
15
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
405
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Taklinger
14
Blokkeringer
5
Brudd
8
Dueller
77
Vunne dueller
53
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
8
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperChile
    77 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperChile
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperChile
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperChile
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperChile
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperChile
96,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Chile · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
77
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
61

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
96,7 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Premier League.

Registrert spilletid

  • Premier LeagueWatford
    428 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Premier LeagueWatford
1,47

Brudd / 90

Premier LeagueWatford
1,26

Blokkeringer / 90

Premier LeagueWatford
0,42

Vunne dueller

Premier LeagueWatford
77,1 %

Pasningspresisjon

Premier LeagueWatford
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Premier League
  • Klubb · Watford · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
428
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
182
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
2
Brudd
6
Dueller
35
Vunne dueller
27
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AUdinese
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AUdinese
–

Brudd / 90

Serie AUdinese
–

Blokkeringer / 90

Serie AUdinese
–

Vunne dueller

Serie AUdinese
–

Pasningspresisjon

Serie AUdinese
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Udinese · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
18
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie AParma
    265 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie AParma
3,74

Brudd / 90

Serie AParma
1,36

Blokkeringer / 90

Serie AParma
0,34

Vunne dueller

Serie AParma
69,6 %

Pasningspresisjon

Serie AParma
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Parma · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
265
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
12
Kaptein
Nei
Vurdering
6,73

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
90
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
11
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
46
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Watford → Auxerreman 30. juni 2025Permanent overgang
  2. →Watford → Auxerretor 19. juni 2025Permanent overgang
  3. →Udinese → Empolilør 11. januar 2020Lån
  4. →Parma → Udineseman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  5. →Udinese → Parmatir 1. august 2017Lån
  6. →Palestino → Udineselør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  7. →U. Catolica → Palestinofre 1. juli 2016Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

50 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb31. oktober · Piast Gliwice–Wisla PlockEkstraklasa · 2026906.7
Klubb17. mai · Auxerre–LilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb10. mai · Auxerre–NiceLigue 1 · 2025-26––
Klubb3. mai · Auxerre–AngersLigue 1 · 2025-26––
Klubb25. april · Auxerre–LyonLigue 1 · 2025-26––
Klubb19. april · Auxerre–MonacoLigue 1 · 2025-26––
Klubb11. april · Auxerre–NantesLigue 1 · 2025-26––
Klubb5. april · Auxerre–Le HavreLigue 1 · 2025-26––
Klubb21. mars · Auxerre–Stade Brestois 29Ligue 1 · 2025-26––
Klubb13. mars · Auxerre–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb7. mars · Auxerre–StrasbourgLigue 1 · 2025-26––
Klubb1. mars · Auxerre–LorientLigue 1 · 2025-26––
Klubb14. desember · Auxerre–LilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb29. november · Auxerre–Paris FCLigue 1 · 2025-26––
Klubb9. november · Auxerre–AngersLigue 1 · 2025-26906.5
Klubb1. november · Auxerre–MarseilleLigue 1 · 2025-26––
Klubb29. oktober · Auxerre–StrasbourgLigue 1 · 2025-26766.2
Klubb26. oktober · Auxerre–Le HavreLigue 1 · 2025-26907.3
Klubb19. oktober · Auxerre–RennesLigue 1 · 2025-26906.6
Landslag10. oktober · Chile–PeruPrivatlandskamper · 2025776.6
Klubb4. oktober · Auxerre–LensLigue 1 · 2025-26847.21
Klubb27. september · Auxerre–Paris Saint GermainLigue 1 · 2025-26906.9
Klubb21. september · Auxerre–ToulouseLigue 1 · 2025-26907.9
Klubb30. august · Auxerre–NantesLigue 1 · 2025-26726.5
Klubb23. august · Auxerre–NiceLigue 1 · 2025-26906.3
Klubb17. august · Auxerre–LorientLigue 1 · 2025-26907.0
Landslag26. mars · Chile–FrankrikePrivatlandskamper · 2024––
Landslag22. mars · Chile–AlbaniaPrivatlandskamper · 2024––
Klubb22. mai · Watford–ChelseaPremier League · 2021-22––
Klubb15. mai · Watford–LeicesterPremier League · 2021-22––
Klubb11. mai · Watford–EvertonPremier League · 2021-22––
Klubb9. april · Watford–LeedsPremier League · 2021-22––
Klubb10. mars · Watford–WolvesPremier League · 2021-22––
Klubb6. mars · Watford–ArsenalPremier League · 2021-22––
Klubb21. januar · Watford–NorwichPremier League · 2021-22––
Klubb15. januar · Watford–NewcastlePremier League · 2021-22––
Klubb1. januar · Watford–TottenhamPremier League · 2021-22907.3
Klubb28. desember · Watford–West HamPremier League · 2021-22906.7
Klubb7. november · Watford–ArsenalPremier League · 2021-22––
Klubb2. oktober · Watford–LeedsPremier League · 2021-22686.7
Klubb11. september · Watford–WolvesPremier League · 2021-22906.3
Klubb29. august · Watford–TottenhamPremier League · 2021-22906.9
Klubb21. august · Watford–BrightonPremier League · 2021-22––
Klubb14. august · Watford–Aston VillaPremier League · 2021-22––
Klubb13. mai · Parma–BolognaSerie A · 2018-19256.1
Klubb6. april · Parma–TorinoSerie A · 2018-19907.7
Klubb3. april · Parma–FrosinoneSerie A · 2018-19906.6
Klubb31. mars · Parma–AtalantaSerie A · 2018-19456.3
Klubb9. mars · Parma–GenoaSerie A · 2018-19106.6
Klubb15. september · Parma–InterSerie A · 2018-19136.7
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.