Portrett av Denis Vavro
Spillerprofil · komplett datakort

Denis Vavro

ForsvarTilgjengelig
Født10. april 1996 · 30 årNasjonalitetSlovakiaHøyde189 cmVekt81 kg
35Kamper
2 202Minutter
1Mål
1Målgivende
0,08Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Taklinger / 90
01
0,830,35

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7Romania7.2England6.6Estonia7.3Sverige6.5Sverige8.2Estonia6.7Sloveni6.7Kosovo6.8Moldova7.0Faroe I
  1. Sverige6.5 vurdering
    16. nov. 2024 · 40 min
  2. Estonia8.2 vurdering
    19. nov. 2024 · 90 min
  3. Slovenia6.7 vurdering
    20. mars 2025 · 11 min
  4. Kosovo6.7 vurdering
    26. mars 2026 · 90 min
  5. Moldova6.8 vurdering
    26. sep. 2026 · 18 min
  6. Faroe Islands7.0 vurdering
    2. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,140,140,000,000,00MINUTTER6522020629202355720242562024-251082026-27
  1. 20200,14 målpoeng / 90
    652 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 20230,14 målpoeng / 90
    629 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 20240,00 målpoeng / 90
    557 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2024-250,00 målpoeng / 90
    256 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2026-270,00 målpoeng / 90
    108 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20207 kamper · 652 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 20237 kamper · 629 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,14/90
  • 20246 kamper · 557 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-255 kamper · 256 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2026-272 kamper · 108 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2026-276.97
Kamper
2
Minutter
108
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
92.47311827956989
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 2 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    108 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,83

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
92,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
108
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
0
Pasninger
93
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    256 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
0,35

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueSlovakia
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueSlovakia
89,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
256
Kaptein
Nei
Vurdering
7,40

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
124
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20243 turneringer · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipSlovakia
    390 min · 70 %
  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    90 min · 16,2 %Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperSlovakia
    77 min · 13,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,46
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–
PrivatlandskamperSlovakia
1,17

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,46
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
3
PrivatlandskamperSlovakia
–

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
1,15
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
1
PrivatlandskamperSlovakia
–

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
78,9 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
40 %
PrivatlandskamperSlovakia
–

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
52 %
World Cup - Qualification EuropeSlovakia
86 %
PrivatlandskamperSlovakia
90,6 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 3

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
4
Fra start
4
Minutter
390
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
259
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
52 %
Taklinger
2
Blokkeringer
5
Brudd
2
Dueller
19
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender · nr. 3

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
3
Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
65
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86 %
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
5
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
77
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
85

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 7 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    629 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
1,14

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,86

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
0,72

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
66,7 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
53 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
629
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Mål
1
Skudd
5
Skudd på mål
2
Pasninger
442
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
53 %
Taklinger
8
Blokkeringer
5
Brudd
6
Dueller
36
Vunne dueller
24
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 7 kamper · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship.

Registrert spilletid

  • Euro ChampionshipSlovakia
    652 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,69

Brudd / 90

Euro ChampionshipSlovakia
0,83

Blokkeringer / 90

Euro ChampionshipSlovakia
1,66

Vunne dueller

Euro ChampionshipSlovakia
53,3 %

Pasningspresisjon

Euro ChampionshipSlovakia
80 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Slovakia · Defender

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
652
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
0
Pasninger
374
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
2
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
5
Blokkeringer
12
Brudd
6
Dueller
15
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
5
Gule kort
3
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeSlovakia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Brudd / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Blokkeringer / 90

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

11 registrert
  1. →VfL Wolfsburg → VfL Wolfsburgtir 1. juli 2025Permanent overgang
  2. →FC København → VfL Wolfsburgman 30. juni 2025Permanent overgang
  3. →VfL Wolfsburg → FC Københavnsøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  4. →FC København → VfL Wolfsburgfre 30. august 2024Lån
  5. →Lazio → FC Københavnons 6. juli 2022Ikke oppgitt
  6. →FC København → Laziofre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  7. →Lazio → FC Københavnman 24. januar 2022Lån
  8. →Huesca → Laziotor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  9. →Lazio → Huescaman 1. februar 2021Lån
  10. →FC København → Laziofre 5. juli 2019€ 10.5M
  11. →Žilina → FC Københavnlør 26. august 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – landslag

23 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
6. oktober · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-270–
2. oktober · Slovakia–Faroe IslandsNations League · 2026-27907.0
29. september · Slovakia–KazakhstanNations League · 2026-270–
26. september · Slovakia–MoldovaNations League · 2026-27186.8
26. mars · Slovakia–KosovoVM-kvalifisering Europa · 2024906.7
17. november · Slovakia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 2024––
14. november · Slovakia–Northern IrelandVM-kvalifisering Europa · 2024––
20. mars · Slovakia–SloveniaNations League · 2024-25116.7
19. november · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25908.2
16. november · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25406.5
11. oktober · Slovakia–SverigeNations League · 2024-25907.3
8. september · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-25––
5. september · Slovakia–EstoniaNations League · 2024-25256.6
30. juni · Slovakia–EnglandEuropamesterskapet · 20241207.2
26. juni · Slovakia–RomaniaEuropamesterskapet · 2024906.7
21. juni · Slovakia–UkrainaEuropamesterskapet · 2024906.9
17. juni · Slovakia–BelgiaEuropamesterskapet · 2024907.3
9. juni · Slovakia–WalesPrivatlandskamper · 2024777.3
16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023906.5
16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023907.7
13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023906.2
11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023––
8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023906.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 14 tilgjengelige sesonger, 25 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Denis Vavro: statistikk, kamper og karriere | Coro