Portrett av Jaromír Zmrhal
Spillerprofil · komplett datakort

Jaromír Zmrhal

MidtbaneTilgjengelig
Født2. august 1993 · 33 årNasjonalitetTsjekkiaHøyde189 cmVekt79 kg
94Kamper
5 244Minutter
7Mål
4Målgivende
0,19Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2023Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
02,9
2,34–
Taklinger / 90
02,3
1,91–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.7FK Zalg6.2FC Base6.3Swift H6.7Zrinjsk6.3Maccabi7.3Lille6.9KI Klak6.9Olimpij7.2Sturm G7.0Sturm G
  1. Maccabi Haifa6.3 vurdering
    9. aug. 2023 · 9 min
  2. Lille7.3 vurdering
    9. nov. 2023 · 90 min
  3. KI Klaksvik6.9 vurdering
    30. nov. 2023 · 90 min
  4. Olimpija Ljubljana6.9 vurdering
    14. des. 2023 · 23 min
  5. Sturm Graz7.2 vurdering
    15. feb. 2024 · 90 min
  6. Sturm Graz7.0 vurdering
    22. feb. 2024 · 60 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,190,520,170,160,000,290,000,43MINUTTER3612016-174812017-1817320181 0342018-191 1202019-203820209232021-226912022-234232023-24
  1. 2018-190,17 målpoeng / 90
    1 034 min · 2 mål · 0 målgivende
  2. 2019-200,16 målpoeng / 90
    1 120 min · 2 mål · 0 målgivende
  3. 20200,00 målpoeng / 90
    38 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2021-220,29 målpoeng / 90
    923 min · 2 mål · 1 målgivende
  5. 2022-230,00 målpoeng / 90
    691 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2023-240,43 målpoeng / 90
    423 min · 0 mål · 2 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-175 kamper · 361 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2017-188 kamper · 481 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,19/90
  • 20185 kamper · 173 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,52/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-1914 kamper · 1 034 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,17/90
  • 2019-2021 kamper · 1 120 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,16/90
  • 20205 kamper · 38 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-2214 kamper · 923 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,29/90
  • 2022-2312 kamper · 691 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20230 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2410 kamper · 423 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,43/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

19 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

4 turneringer
Slovan Bratislava logoConference LeagueKlubb · Slovan Bratislava · 2023-247.06
Kamper
6
Minutter
353
Mål
0
Målgivende
2
Pasning %
–
Slovan Bratislava logoChampions LeagueKlubb · Slovan Bratislava · 2023-246.45
Kamper
4
Minutter
70
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Slovan Bratislava logoEuropa LeagueKlubb · Slovan Bratislava · 2023-24–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Flagg: TsjekkiaEM-kvalifiseringLandslag · Tsjekkia · 2023–
Kamper
0
Minutter
0
Mål
0
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-243 turneringer · 10 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    353 min · 83,5 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    70 min · 16,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
0,51
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
2,55
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1,29
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
2,29
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
55,6 %
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
353
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,06

Angrep

Mål
0
Målgivende
2
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
153
Nøkkelpasninger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
9
Blokkeringer
3
Brudd
5
Dueller
27
Vunne dueller
15
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
70
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,45

Angrep

Mål
0
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationTsjekkia
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Nøkkelpasninger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-233 turneringer · 12 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    378 min · 54,7 %
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    170 min · 24,6 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    143 min · 20,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,67
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
0,24
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
40 %
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
378
Innbytter
4
Byttet ut
2
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,63

Angrep

Mål
0
Skudd
6
Skudd på mål
4
Pasninger
81
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Blokkeringer
1
Brudd
1
Dueller
20
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
170
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
143
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-223 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
    422 min · 45,7 %
  • UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
    343 min · 37,2 %
  • UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
    158 min · 17,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
0,21
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,28
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
1,14

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
1,71
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovan Bratislava
48,8 %
UEFA Europa LeagueSlovan Bratislava
–
UEFA Champions LeagueSlovan Bratislava
57,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
422
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
5
Pasninger
169
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
3
Dueller
41
Vunne dueller
20
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
343
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slovan Bratislava · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
158
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
47
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
14
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i World Cup - Qualification Europe.

Spilletid fordelt på turneringer

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    38 min · 100 %Lite datagrunnlag
  • Euro ChampionshipTsjekkia
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
4,74
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
100 %

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
37,5 %
Euro ChampionshipTsjekkia
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
38
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
8
Vunne dueller
3
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
2
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Blokkeringer
0
Brudd
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 21 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ABrescia
    1 120 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie ABrescia
–

Nøkkelpasninger / 90

Serie ABrescia
0,8

Pasningspresisjon

Serie ABrescia
–

Taklinger / 90

Serie ABrescia
0,8

Vunne dueller

Serie ABrescia
41,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Brescia · Midfielder

Spilletid

Kamper
21
Fra start
11
Minutter
1 120
Innbytter
10
Byttet ut
4
På benken
24
Kaptein
Nei
Vurdering
6,53

Angrep

Mål
2
Skudd
13
Skudd på mål
7
Pasninger
334
Nøkkelpasninger
10
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
7
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
10
Blokkeringer
1
Brudd
4
Dueller
82
Vunne dueller
34
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
11
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-192 turneringer · 14 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    886 min · 85,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    148 min · 14,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,73
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
66 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,91
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
34,4 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
10
Minutter
886
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
2
Skudd
19
Skudd på mål
6
Pasninger
180
Nøkkelpasninger
17
Driblinger
7
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66 %
Taklinger
9
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
64
Vunne dueller
22

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
12
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
148
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 5 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
    173 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
0

Pasningspresisjon

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Taklinger / 90

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
–

Vunne dueller

World Cup - Qualification EuropeTsjekkia
0 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
2
Minutter
173
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
12
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-182 turneringer · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    364 min · 75,7 %
  • UEFA Champions LeagueSlavia Praha
    117 min · 24,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,25
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
0,49
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
0

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
63 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
62 %

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
26,8 %
UEFA Champions LeagueSlavia Praha
50 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
364
Innbytter
0
Byttet ut
4
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,38

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
0
Pasninger
74
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63 %
Brudd
4
Dueller
41
Vunne dueller
11

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
117
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
18
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62 %
Brudd
0
Dueller
6
Vunne dueller
3

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 5 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    361 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
361
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Apollon Limassol → Zbrojovka Brnotir 30. juni 2026Fri overgang
  2. →Apollon Limassol → Zbrojovka Brnoman 29. juni 2026Fri overgang
  3. →Slovan Bratislava → Apollon Limassoltor 4. juli 2024Fri overgang
  4. →Brescia → Slovan Bratislavafre 2. juli 2021Ikke oppgitt
  5. →Mlada Boleslav → Bresciator 1. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →Brescia → Mlada Boleslavman 1. februar 2021Lån
  7. →Slavia Praha → Bresciatir 6. august 2019€ 3.5M
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

74 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. februar · Slovan Bratislava–Sturm GrazConference League · 2023-24607.0
Klubb15. februar · Slovan Bratislava–Sturm GrazConference League · 2023-24907.21
Klubb14. desember · Slovan Bratislava–Olimpija LjubljanaConference League · 2023-24236.9
Klubb30. november · Slovan Bratislava–KI KlaksvikConference League · 2023-24906.9
Klubb9. november · Slovan Bratislava–LilleConference League · 2023-24907.31
Klubb26. oktober · Slovan Bratislava–LilleConference League · 2023-241–
Klubb5. oktober · Slovan Bratislava–Olimpija LjubljanaConference League · 2023-24––
Klubb9. august · Slovan Bratislava–Maccabi HaifaChampions League · 2023-2496.3
Klubb1. august · Slovan Bratislava–ZrinjskiChampions League · 2023-24––
Klubb25. juli · Slovan Bratislava–ZrinjskiChampions League · 2023-24136.7
Klubb19. juli · Slovan Bratislava–Swift HesperangeChampions League · 2023-24146.3
Landslag17. juni · Tsjekkia–Faroe IslandsEM-kvalifisering · 2023––
Klubb16. mars · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23––
Klubb9. mars · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-2386.2
Klubb3. november · Slovan Bratislava–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23286.7
Klubb27. oktober · Slovan Bratislava–Pyunik YerevanConference League · 2022-23907.0
Klubb6. oktober · Slovan Bratislava–FC Basel 1893Conference League · 2022-23626.9
Klubb15. september · Slovan Bratislava–Pyunik YerevanConference League · 2022-23456.3
Klubb8. september · Slovan Bratislava–FK Zalgiris VilniusConference League · 2022-23226.6
Klubb9. desember · Slovan Bratislava–FC KøbenhavnConference League · 2021-22626.5
Klubb25. november · Slovan Bratislava–PAOKConference League · 2021-22706.7
Klubb4. november · Slovan Bratislava–Lincoln Red Imps FCConference League · 2021-22906.91
Klubb21. oktober · Slovan Bratislava–Lincoln Red Imps FCConference League · 2021-22907.2
Landslag11. oktober · Tsjekkia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 20202–
Landslag8. oktober · Tsjekkia–WalesVM-kvalifisering Europa · 20201–
Klubb30. september · Slovan Bratislava–PAOKConference League · 2021-22206.3
Klubb16. september · Slovan Bratislava–FC KøbenhavnConference League · 2021-22906.2
Landslag5. september · Tsjekkia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020246.2
Landslag2. september · Tsjekkia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 2020126.9
Klubb28. juli · Slovan Bratislava–BSC Young BoysChampions League · 2021-22456.7
Klubb21. juli · Slovan Bratislava–BSC Young BoysChampions League · 2021-22896.9
Klubb1. august · Brescia–SampdoriaSerie A · 2019-20906.7
Klubb29. juli · Brescia–LazioSerie A · 2019-20906.7
Klubb25. juli · Brescia–ParmaSerie A · 2019-20906.7
Klubb22. juli · Brescia–LecceSerie A · 2019-20906.6
Klubb19. juli · Brescia–SpalSerie A · 2019-20908.62
Klubb11. juli · Brescia–AS RomaSerie A · 2019-20516.5
Klubb8. juli · Brescia–TorinoSerie A · 2019-20296.3
Klubb5. juli · Brescia–Hellas VeronaSerie A · 2019-20146.3
Klubb1. juli · Brescia–InterSerie A · 2019-20586.3
Klubb27. juni · Brescia–GenoaSerie A · 2019-20736.2
Klubb22. juni · Brescia–FiorentinaSerie A · 2019-20666.7
Klubb9. mars · Brescia–SassuoloSerie A · 2019-20906.8
Klubb21. februar · Brescia–NapoliSerie A · 2019-20906.4
Klubb16. februar · Brescia–JuventusSerie A · 2019-20896.2
Klubb9. februar · Brescia–UdineseSerie A · 2019-20316.4
Klubb24. november · Brescia–AS RomaSerie A · 2019-20286.5
Klubb9. november · Brescia–TorinoSerie A · 2019-2086.5
Klubb21. oktober · Brescia–FiorentinaSerie A · 2019-20116.5
Landslag11. oktober · Tsjekkia–EnglandEuropamesterskapet · 20201–
Klubb21. september · Brescia–UdineseSerie A · 2019-201–
Klubb15. september · Brescia–BolognaSerie A · 2019-20276.2
Klubb25. august · Brescia–CagliariSerie A · 2019-20196.6
Klubb18. april · Slavia Praha–ChelseaEuropa League · 2018-19857.0
Klubb11. april · Slavia Praha–ChelseaEuropa League · 2018-19266.7
Klubb14. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-19306.4
Klubb7. mars · Slavia Praha–SevillaEuropa League · 2018-19736.8
Klubb21. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19907.0
Klubb14. februar · Slavia Praha–GenkEuropa League · 2018-19606.9
Klubb13. desember · Slavia Praha–ZenitEuropa League · 2018-19907.31
Klubb29. november · Slavia Praha–BordeauxEuropa League · 2018-19906.7
Klubb8. november · Slavia Praha–FC KøbenhavnEuropa League · 2018-19796.9
Klubb25. oktober · Slavia Praha–FC KøbenhavnEuropa League · 2018-19906.2
Klubb4. oktober · Slavia Praha–ZenitEuropa League · 2018-19907.1
Klubb20. september · Slavia Praha–BordeauxEuropa League · 2018-19836.91
Klubb7. desember · Slavia Praha–FC AstanaEuropa League · 2017-18765.7
Klubb23. november · Slavia Praha–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18907.21
Klubb19. oktober · Slavia Praha–VillarrealEuropa League · 2017-18705.9
Klubb28. september · Slavia Praha–FC AstanaEuropa League · 2017-18626.8
Klubb14. september · Slavia Praha–Maccabi Tel AvivEuropa League · 2017-18666.3
Landslag1. september · Tsjekkia–TysklandVM-kvalifisering Europa · 20181–
Klubb23. august · Slavia Praha–Apoel NicosiaChampions League · 2017-18456.9
Klubb15. august · Slavia Praha–Apoel NicosiaChampions League · 2017-18456.3
Landslag10. juni · Tsjekkia–NorgeVM-kvalifisering Europa · 2018436.4
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 19 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.