Portrett av Stevan Jovetić
Spillerprofil · komplett datakort

Stevan Jovetić

AngrepTilgjengelig
Født2. november 1989 · 37 årNasjonalitetMontenegroHøyde183 cmVekt79 kg
158Kamper
6 773Minutter
37Mål
9Målgivende
0,61Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
00,5
Skudd / 90
04,9
4,012
Skudd på mål
0100
66,7 %50 %
Vellykkede driblinger
0100
60 %33,3 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Maccabi7.3Fenerba6.3Fenerba7.3Fiorent6.9Pafos7.2Pafos6.2Wolfsbe7.2Wolfsbe6.2Drita6.6Dynamo
  1. Pafos6.9 vurdering
    13. feb. 2025 · 90 min
  2. Pafos7.2 vurdering
    20. feb. 2025 · 90 min
  3. Wolfsberger AC6.2 vurdering
    21. aug. 2025 · 79 min
  4. Wolfsberger AC7.2 vurdering
    28. aug. 2025 · 105 min
  5. Drita6.2 vurdering
    23. okt. 2025 · 66 min
  6. Dynamo Kyiv6.6 vurdering
    27. nov. 2025 · 18 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,710,990,440,380,690,620,610,500,500,00MINUTTER1 4042016-178152017-184102018-194742019-207842020-211 0192021-228862022-233612023-241802024-252692025-26
  1. 2020-210,69 målpoeng / 90
    784 min · 6 mål · 0 målgivende
  2. 2021-220,62 målpoeng / 90
    1 019 min · 6 mål · 1 målgivende
  3. 2022-230,61 målpoeng / 90
    886 min · 4 mål · 2 målgivende
  4. 2023-240,50 målpoeng / 90
    361 min · 2 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
  6. 2025-260,00 målpoeng / 90
    269 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1728 kamper · 1 404 min · 6 mål · 5 målgivende · 0,71/90
  • 2017-1816 kamper · 815 min · 8 mål · 1 målgivende · 0,99/90
  • 2018-199 kamper · 410 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,44/90
  • 2019-209 kamper · 474 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,38/90
  • 2020-2129 kamper · 784 min · 6 mål · 0 målgivende · 0,69/90
  • 2021-2218 kamper · 1 019 min · 6 mål · 1 målgivende · 0,62/90
  • 2022-2319 kamper · 886 min · 4 mål · 2 målgivende · 0,61/90
  • 2023-2411 kamper · 361 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2024-252 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 2025-266 kamper · 269 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

17 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Omonia Nicosia logoConference LeagueKlubb · Omonia Nicosia · 2025-266.55
Kamper
6
Minutter
269
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
74
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    269 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
4,01

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
66,7 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
1

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Attacker · nr. 8

Spilletid

Draktnummer
8
Kamper
6
Fra start
4
Minutter
269
Innbytter
2
Byttet ut
4
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
12
Skudd på mål
8
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
10
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
2
Dueller
35
Vunne dueller
17
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
1
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
0,5

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
2

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueOmonia Nicosia
33,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Omonia Nicosia · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Kaptein
Nei
Vurdering
7,10

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
67
Driblinger
9
Vellykkede driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
1
Dueller
27
Vunne dueller
14
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
3
Gule kort
2
Røde kort
0
2023-242 turneringer · 11 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueOlympiakos Piraeus
    248 min · 68,7 %
  • UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
    113 min · 31,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlympiakos Piraeus
0,73
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlympiakos Piraeus
2,54
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
1,59

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueOlympiakos Piraeus
57,1 %
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueOlympiakos Piraeus
1,09
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueOlympiakos Piraeus
33,3 %
UEFA Europa LeagueOlympiakos Piraeus
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Olympiakos Piraeus · Attacker

Spilletid

Kamper
7
Fra start
2
Minutter
248
Innbytter
5
Byttet ut
2
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
3
Driblinger
3
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
3
Dueller
32
Vunne dueller
19
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
7
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Olympiakos Piraeus · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
1
Minutter
113
Innbytter
3
Byttet ut
1
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,37

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
39
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Dueller
28
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 19 kamper · 4 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaHertha BSC
    886 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaHertha BSC
0,61

Skudd / 90

BundesligaHertha BSC
2,03

Skudd på mål

BundesligaHertha BSC
30 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaHertha BSC
1,42

Vellykkede driblinger

BundesligaHertha BSC
58,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Hertha BSC · Attacker

Spilletid

Kamper
19
Fra start
13
Minutter
886
Innbytter
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
4
Målgivende
2
Skudd
20
Skudd på mål
6
Pasninger
301
Nøkkelpasninger
14
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
10
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
107
Vunne dueller
46
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
19
Frispark begått
8
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 18 kamper · 6 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Bundesliga.

Registrert spilletid

  • BundesligaHertha BSC
    1 019 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

BundesligaHertha BSC
0,62

Skudd / 90

BundesligaHertha BSC
3,27

Skudd på mål

BundesligaHertha BSC
48,6 %

Nøkkelpasninger / 90

BundesligaHertha BSC
1,68

Vellykkede driblinger

BundesligaHertha BSC
56 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Bundesliga
  • Klubb · Hertha BSC · Attacker

Spilletid

Kamper
18
Fra start
13
Minutter
1 019
Innbytter
5
Byttet ut
8
På benken
8
Kaptein
Nei
Vurdering
6,94

Angrep

Mål
6
Målgivende
1
Skudd
37
Skudd på mål
18
Pasninger
414
Nøkkelpasninger
19
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
14
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
7
Blokkeringer
1
Brudd
2
Dueller
141
Vunne dueller
62
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
20
Frispark begått
10
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 29 kamper · 6 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    784 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
3,67

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
62,5 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,26

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
60 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
29
Fra start
6
Minutter
784
Innbytter
23
Byttet ut
5
På benken
26
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Mål
6
Skudd
32
Skudd på mål
20
Pasninger
351
Nøkkelpasninger
11
Driblinger
25
Vellykkede driblinger
15
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
8
Brudd
3
Dueller
114
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
14
Frispark begått
16
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2019-201 turnering · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Ligue 1.

Registrert spilletid

  • Ligue 1Monaco
    474 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
3,42

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
44,4 %

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,14

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
65 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
5
Minutter
474
Innbytter
4
Byttet ut
4
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
2
Skudd
18
Skudd på mål
8
Pasninger
198
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
20
Vellykkede driblinger
13
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
65
Vunne dueller
29
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
6
Frispark begått
10
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
1
2018-192 turneringer · 9 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    398 min · 97,1 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    12 min · 2,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
–
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
2,49
UEFA Champions LeagueMonaco
0

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
63,6 %
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,58
UEFA Champions LeagueMonaco
0

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
20 %
UEFA Champions LeagueMonaco
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
398
Innbytter
4
Byttet ut
3
På benken
4
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
2
Skudd
11
Skudd på mål
7
Pasninger
122
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
33
Vunne dueller
11
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
4
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
12
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Mål
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
3
Nøkkelpasninger
0
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Blokkeringer
0
Brudd
0
Dueller
3
Vunne dueller
0

Disiplin

Frispark vunnet
0
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-183 turneringer · 16 kamper · 8 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Ligue 1.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Ligue 1Monaco
    750 min · 92 %
  • UEFA Champions LeagueMonaco
    65 min · 8 %Lite datagrunnlag
  • Serie AInter
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Ligue 1Monaco
1,08
UEFA Champions LeagueMonaco
–
Serie AInter
–

Skudd / 90

Ligue 1Monaco
3,24
UEFA Champions LeagueMonaco
2,77
Serie AInter
–

Skudd på mål

Ligue 1Monaco
55,6 %
UEFA Champions LeagueMonaco
0 %
Serie AInter
–

Nøkkelpasninger / 90

Ligue 1Monaco
1,08
UEFA Champions LeagueMonaco
5,54
Serie AInter
–

Vellykkede driblinger

Ligue 1Monaco
54,5 %
UEFA Champions LeagueMonaco
100 %
Serie AInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Ligue 1
  • Klubb · Monaco · Attacker

Spilletid

Kamper
15
Fra start
7
Minutter
750
Innbytter
8
Byttet ut
5
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,98

Angrep

Mål
8
Målgivende
1
Skudd
27
Skudd på mål
15
Pasninger
248
Nøkkelpasninger
9
Driblinger
11
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
3
Dueller
123
Vunne dueller
47
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
11
Frispark begått
15
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Monaco · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
65
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
17
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
1
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Brudd
0
Dueller
19
Vunne dueller
5

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-174 turneringer · 28 kamper · 6 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i La Liga.

Spilletid fordelt på turneringer

  • La LigaSevilla
    1 203 min · 85,7 %
  • UEFA Champions LeagueSevilla
    134 min · 9,5 %Lite datagrunnlag
  • Serie AInter
    67 min · 4,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Europa LeagueInter
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

La LigaSevilla
0,75
UEFA Champions LeagueSevilla
0,67
Serie AInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Skudd / 90

La LigaSevilla
3,37
UEFA Champions LeagueSevilla
2,69
Serie AInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Skudd på mål

La LigaSevilla
48,9 %
UEFA Champions LeagueSevilla
25 %
Serie AInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Nøkkelpasninger / 90

La LigaSevilla
1,65
UEFA Champions LeagueSevilla
2,69
Serie AInter
1,34
UEFA Europa LeagueInter
–

Vellykkede driblinger

La LigaSevilla
50 %
UEFA Champions LeagueSevilla
–
Serie AInter
–
UEFA Europa LeagueInter
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · La Liga
  • Klubb · Sevilla · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
12
Minutter
1 203
Innbytter
9
Byttet ut
7
På benken
9
Kaptein
Nei
Vurdering
6,92

Angrep

Mål
6
Målgivende
4
Skudd
45
Skudd på mål
22
Pasninger
420
Nøkkelpasninger
22
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
1

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
1
Dueller
139
Vunne dueller
50
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
16
Frispark begått
18
Gule kort
4
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Sevilla · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
134
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
43
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
0
Vellykkede driblinger
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Brudd
1
Dueller
20
Vunne dueller
9

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
0
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Inter · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
0
Minutter
67
Innbytter
5
Byttet ut
0
På benken
14
Kaptein
Nei
Vurdering
6,42

Angrep

Mål
0
Pasninger
60
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
1
Dueller
16
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Inter · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

10 registrert
  1. →Olympiakos Piraeus → Omonia Nicosiasøn 29. september 2024Fri overgang
  2. →Hertha BSC → Olympiakos Piraeusman 4. september 2023Fri overgang
  3. →Monaco → Hertha BSCtir 27. juli 2021Fri overgang
  4. →Inter → Monacofre 1. september 2017€ 11M
  5. →Sevilla → Interlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  6. →Inter → Sevillatir 10. januar 2017Lån
  7. →Manchester City → Interfre 1. juli 2016€ 13.5M
  8. →Manchester City → Interfre 31. juli 2015Lån
  9. →Fiorentina → Manchester Cityfre 19. juli 2013€ 26M
  10. →FK Partizan → Fiorentinafre 1. august 2008€ 8M
Kamplogg

Siste kamper – klubb

70 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
18. desember · Omonia Nicosia–Raków CzęstochowaConference League · 2025-26––
11. desember · Omonia Nicosia–Rapid ViennaConference League · 2025-261–
27. november · Omonia Nicosia–Dynamo KyivConference League · 2025-26186.6
23. oktober · Omonia Nicosia–DritaConference League · 2025-26666.2
28. august · Omonia Nicosia–Wolfsberger ACConference League · 2025-261057.2
21. august · Omonia Nicosia–Wolfsberger ACConference League · 2025-26796.2
20. februar · Omonia Nicosia–PafosConference League · 2024-25907.21
13. februar · Omonia Nicosia–PafosConference League · 2024-25906.9
29. mai · Olympiakos Piraeus–FiorentinaConference League · 2023-24477.3
9. mai · Olympiakos Piraeus–Aston VillaConference League · 2023-24––
2. mai · Olympiakos Piraeus–Aston VillaConference League · 2023-24––
18. april · Olympiakos Piraeus–FenerbahçeConference League · 2023-24456.3
11. april · Olympiakos Piraeus–FenerbahçeConference League · 2023-24827.31
14. mars · Olympiakos Piraeus–Maccabi Tel AvivConference League · 2023-24387.91
7. mars · Olympiakos Piraeus–Maccabi Tel AvivConference League · 2023-24126.6
22. februar · Olympiakos Piraeus–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24116.9
15. februar · Olympiakos Piraeus–Ferencvarosi TCConference League · 2023-24126.6
14. desember · Olympiakos Piraeus–TSC Backa TopolaEuropa League · 2023-24––
9. november · Olympiakos Piraeus–West HamEuropa League · 2023-24566.3
26. oktober · Olympiakos Piraeus–West HamEuropa League · 2023-241–
5. oktober · Olympiakos Piraeus–TSC Backa TopolaEuropa League · 2023-24276.6
21. september · Olympiakos Piraeus–SC FreiburgEuropa League · 2023-24296.3
20. mai · Hertha BSC–VfL BochumBundesliga · 2022-23906.7
12. mai · Hertha BSC–1. FC KölnBundesliga · 2022-23907.21
6. mai · Hertha BSC–VfB StuttgartBundesliga · 2022-23906.9
14. april · Hertha BSC–FC Schalke 04Bundesliga · 2022-23907.61
8. april · Hertha BSC–RB LeipzigBundesliga · 2022-23166.3
18. mars · Hertha BSC–1899 HoffenheimBundesliga · 2022-23457.31
11. mars · Hertha BSC–FSV Mainz 05Bundesliga · 2022-23266.7
5. mars · Hertha BSC–Bayer LeverkusenBundesliga · 2022-23326.3
25. februar · Hertha BSC–FC AugsburgBundesliga · 2022-23116.3
28. oktober · Hertha BSC–Werder BremenBundesliga · 2022-23326.7
23. oktober · Hertha BSC–FC Schalke 04Bundesliga · 2022-23897.21
15. oktober · Hertha BSC–RB LeipzigBundesliga · 2022-23907.71
9. oktober · Hertha BSC–SC FreiburgBundesliga · 2022-23786.9
2. oktober · Hertha BSC–1899 HoffenheimBundesliga · 2022-23––
16. september · Hertha BSC–FSV Mainz 05Bundesliga · 2022-23––
27. august · Hertha BSC–Borussia DortmundBundesliga · 2022-23357.0
19. august · Hertha BSC–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2022-23186.6
13. august · Hertha BSC–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2022-23206.2
6. august · Hertha BSC–Union BerlinBundesliga · 2022-23347.01
23. mai · Hertha BSC–Hamburger SVBundesliga · 2021-22976.7
19. mai · Hertha BSC–Hamburger SVBundesliga · 2021-22486.6
14. mai · Hertha BSC–Borussia DortmundBundesliga · 2021-2286.6
9. april · Hertha BSC–Union BerlinBundesliga · 2021-22216.9
2. april · Hertha BSC–Bayer LeverkusenBundesliga · 2021-22––
5. mars · Hertha BSC–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2021-22906.6
26. februar · Hertha BSC–SC FreiburgBundesliga · 2021-22907.2
20. februar · Hertha BSC–RB LeipzigBundesliga · 2021-22707.21
12. februar · Hertha BSC–SpVgg Greuther FürthBundesliga · 2021-22906.9
4. februar · Hertha BSC–VfL BochumBundesliga · 2021-22907.21
23. januar · Hertha BSC–Bayern MünchenBundesliga · 2021-22216.5
14. desember · Hertha BSC–FSV Mainz 05Bundesliga · 2021-22326.3
11. desember · Hertha BSC–Arminia BielefeldBundesliga · 2021-22888.31
5. desember · Hertha BSC–VfB StuttgartBundesliga · 2021-22908.72
27. november · Hertha BSC–FC AugsburgBundesliga · 2021-22236.3
7. november · Hertha BSC–Bayer LeverkusenBundesliga · 2021-22737.51
29. oktober · Hertha BSC–1899 HoffenheimBundesliga · 2021-22456.5
23. oktober · Hertha BSC–Borussia MönchengladbachBundesliga · 2021-22––
16. oktober · Hertha BSC–Eintracht FrankfurtBundesliga · 2021-22––
2. oktober · Hertha BSC–SC FreiburgBundesliga · 2021-22646.6
28. august · Hertha BSC–Bayern MünchenBundesliga · 2021-22206.5
21. august · Hertha BSC–VfL WolfsburgBundesliga · 2021-22476.7
15. august · Hertha BSC–1. FC KölnBundesliga · 2021-22657.51
25. april · Monaco–AngersLigue 1 · 2020-21186.5
18. april · Monaco–BordeauxLigue 1 · 2020-21247.21
11. april · Monaco–DijonLigue 1 · 2020-21907.21
3. april · Monaco–MetzLigue 1 · 2020-21647.5
19. mars · Monaco–Saint EtienneLigue 1 · 2020-21766.91
14. mars · Monaco–LilleLigue 1 · 2020-21145.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 15 tilgjengelige sesonger, 26 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.