Portrett av Michal Tomič
Spillerprofil · komplett datakort

Michal Tomič

Også registrert som M. Tomič

ForsvarTilgjengelig
Født30. mars 1999 · 27 årNasjonalitetSlovakiaHøyde182 cmVekt73 kg
36Kamper
970Minutter
1Mål
1Målgivende
0,19Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2025Lite datagrunnlag

De registrerte sesongradene mangler feltene som trengs for denne rolleprofilen.

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.5Portuga6.9Servett6.5AC Mila6.6AC Mila6.9Østerri6.9Norge6.6HamKam6.3Brann6.9Kristia6.6Union S
  1. Østerrike6.9 vurdering
    23. mars 2024 · 27 min
  2. Norge6.9 vurdering
    26. mars 2024 · 90 min
  3. HamKam6.6 vurdering
    13. sep. 2024 · 10 min
  4. Brann6.3 vurdering
    22. sep. 2024 · 19 min
  5. Kristiansund BK6.9 vurdering
    29. sep. 2024 · 23 min
  6. Union St. Gilloise6.6 vurdering
    3. okt. 2024 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,420,000,000,000,00MINUTTER152021-224252022-239120231832023-242102024462024-25
  1. 2021-220,00 målpoeng / 90
    15 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2022-230,42 målpoeng / 90
    425 min · 1 mål · 1 målgivende
  3. 20230,00 målpoeng / 90
    91 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2023-240,00 målpoeng / 90
    183 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 20240,00 målpoeng / 90
    210 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 2024-250,00 målpoeng / 90
    46 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-170 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2017-180 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-221 kamper · 15 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2022-238 kamper · 425 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,42/90
  • 20233 kamper · 91 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-246 kamper · 183 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20246 kamper · 210 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-255 kamper · 46 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-260 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

15 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Spartak Trnava logoConference LeagueKlubb · Spartak Trnava · 2025-26–
Kamper
0
Minutter
–
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
Flagg: SlovakiaNations LeagueLandslag · Slovakia · 2024-25–
Kamper
1
Minutter
1
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
50
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 0 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSpartak Trnava
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Spartak Trnava · Defender · nr. 27

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
27
Kamper
0
Fra start
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Eliteserien.

Registrert spilletid

  • EliteserienBodø/Glimt
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

EliteserienBodø/Glimt
–

Brudd / 90

EliteserienBodø/Glimt
–

Blokkeringer / 90

EliteserienBodø/Glimt
–

Vunne dueller

EliteserienBodø/Glimt
–

Pasningspresisjon

EliteserienBodø/Glimt
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Bodø/Glimt · Defender

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2024-253 turneringer · 5 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa LeagueBodø/Glimt
    45 min · 97,8 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Nations LeagueSlovakia
    1 min · 2,2 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Champions LeagueBodø/Glimt · Slavia Praha
    0 min · 0 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueBodø/Glimt
4
UEFA Nations LeagueSlovakia
–
UEFA Champions LeagueBodø/Glimt · Slavia Praha
–

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueBodø/Glimt
6
UEFA Nations LeagueSlovakia
–
UEFA Champions LeagueBodø/Glimt · Slavia Praha
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueBodø/Glimt
2
UEFA Nations LeagueSlovakia
–
UEFA Champions LeagueBodø/Glimt · Slavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueBodø/Glimt
33,3 %
UEFA Nations LeagueSlovakia
–
UEFA Champions LeagueBodø/Glimt · Slavia Praha
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueBodø/Glimt
–
UEFA Nations LeagueSlovakia
50 %
UEFA Champions LeagueBodø/Glimt · Slavia Praha
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Bodø/Glimt · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
45
Innbytter
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
34
Driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Blokkeringer
1
Brudd
3
Dueller
6
Vunne dueller
2
Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
1
Kaptein
Nei

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
50 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Champions League
  • Klubb · Bodø/Glimt · Defender
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 6 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Privatlandskamper.

Spilletid fordelt på turneringer

  • PrivatlandskamperSlovakia
    117 min · 55,7 %Lite datagrunnlag
  • EliteserienBodø/Glimt
    93 min · 44,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

PrivatlandskamperSlovakia
0,77
EliteserienBodø/Glimt
2,9

Brudd / 90

PrivatlandskamperSlovakia
–
EliteserienBodø/Glimt
0,97

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperSlovakia
–
EliteserienBodø/Glimt
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperSlovakia
–
EliteserienBodø/Glimt
55,6 %

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperSlovakia
80,6 %
EliteserienBodø/Glimt
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
117
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Skudd
1
Pasninger
62

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Eliteserien
  • Klubb · Bodø/Glimt · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
93
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Pasninger
55
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
3
Brudd
1
Dueller
9
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
2
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueSlavia Praha
    183 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
2,46

Brudd / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
1,48

Blokkeringer / 90

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Vunne dueller

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
55,6 %

Pasningspresisjon

UEFA Europa LeagueSlavia Praha
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slavia Praha · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
1
Minutter
183
Innbytter
5
Byttet ut
1
På benken
11
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Mål
0
Skudd
2
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
1
Driblinger
4
Vellykkede driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
18
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Euro Championship - Qualification.

Registrert spilletid

  • Euro Championship - QualificationSlovakia
    91 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Brudd / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
2,97

Blokkeringer / 90

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Vunne dueller

Euro Championship - QualificationSlovakia
50 %

Pasningspresisjon

Euro Championship - QualificationSlovakia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship - Qualification
  • Landslag · Slovakia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
1
Minutter
91
Innbytter
2
Byttet ut
1
På benken
7
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Mål
0
Skudd
1
Pasninger
57
Driblinger
1
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Brudd
3
Dueller
10
Vunne dueller
5
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
2
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2022-232 turneringer · 8 kamper · 1 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
    314 min · 73,9 %
  • UEFA Europa LeagueSlovácko
    111 min · 26,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
1,15
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
1,15
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
65 %
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–
UEFA Europa LeagueSlovácko
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovácko · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
314
Innbytter
3
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
5
Driblinger
3
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
4
Brudd
4
Dueller
20
Vunne dueller
13
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
3
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Slovácko · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
111
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 1 kamp · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
    15 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Brudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Blokkeringer / 90

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Vunne dueller

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Pasningspresisjon

UEFA Europa Conference LeagueSlovácko
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Slovácko · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
15
Innbytter
1
Byttet ut
0
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ASampdoria
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ASampdoria
–

Brudd / 90

Serie ASampdoria
–

Blokkeringer / 90

Serie ASampdoria
–

Vunne dueller

Serie ASampdoria
–

Pasningspresisjon

Serie ASampdoria
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Sampdoria · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
3
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 0 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie ASampdoria
    0 min · –Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Serie ASampdoria
–

Brudd / 90

Serie ASampdoria
–

Blokkeringer / 90

Serie ASampdoria
–

Vunne dueller

Serie ASampdoria
–

Pasningspresisjon

Serie ASampdoria
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Sampdoria · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
0
Fra start
0
Minutter
0
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
4
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Baklengsmål
0

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Karviná → Slavia Prahatir 1. juli 2025–
  2. →Slavia Praha → Spartak Trnavaman 30. juni 2025Permanent overgang
  3. →Karviná → Slavia Prahasøn 29. juni 2025Tilbake fra lån
  4. →Slavia Praha → Karvinásøn 26. januar 2025Lån
  5. →Bodø/Glimt → Slavia Prahaons 1. januar 2025–
  6. →Slavia Praha → Bodø/Glimtman 19. august 2024Lån
  7. →Mlada Boleslav → Slavia Prahalør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  8. →Slavia Praha → Mlada Boleslavlør 4. februar 2023Lån
  9. →Sampdoria → Žilinaman 1. juli 2019€ 250K
  10. →Žilina → Sampdoriasøn 30. juni 2019Ikke oppgitt
  11. →Sampdoria → Žilina IIons 8. august 2018Lån
  12. →Sampdoria → Žilinaons 8. august 2018Lån
  13. →Žilina → Slováckotir 30. mars 1999Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

36 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb14. august · Spartak Trnava–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26––
Klubb7. august · Spartak Trnava–Universitatea CraiovaConference League · 2025-26––
Klubb7. november · Bodø/Glimt–QarabagEuropa League · 2024-25––
Klubb23. oktober · Bodø/Glimt–SC BragaEuropa League · 2024-25––
Landslag14. oktober · Slovakia–AzerbaijanNations League · 2024-251–
Klubb3. oktober · Bodø/Glimt–Union St. GilloiseEuropa League · 2024-25456.6
Klubb29. september · Bodø/Glimt–Kristiansund BKEliteserien · 2024236.9
Klubb25. september · Bodø/Glimt–FC PortoEuropa League · 2024-25––
Klubb22. september · Bodø/Glimt–BrannEliteserien · 2024196.3
Klubb13. september · Bodø/Glimt–HamKamEliteserien · 2024106.6
Klubb1. september · Bodø/Glimt–StrømsgodsetEliteserien · 2024––
Klubb28. august · Bodø/Glimt–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25––
Klubb24. august · Bodø/Glimt–Sarpsborg 08 FFEliteserien · 2024––
Klubb20. august · Bodø/Glimt–FK Crvena ZvezdaChampions League · 2024-25––
Landslag26. mars · Slovakia–NorgePrivatlandskamper · 2024906.9
Landslag23. mars · Slovakia–ØsterrikePrivatlandskamper · 2024276.9
Klubb14. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-24456.6
Klubb7. mars · Slavia Praha–AC MilanEuropa League · 2023-2496.5
Klubb14. desember · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24296.9
Klubb30. november · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24––
Landslag19. november · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag16. november · Slovakia–IslandEM-kvalifisering · 2023––
Klubb9. november · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24––
Klubb26. oktober · Slavia Praha–AS RomaEuropa League · 2023-24––
Landslag16. oktober · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 2023––
Landslag13. oktober · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023146.5
Klubb5. oktober · Slavia Praha–Sheriff TiraspolEuropa League · 2023-24246.7
Klubb21. september · Slavia Praha–Servette FCEuropa League · 2023-24727.0
Landslag11. september · Slovakia–LiechtensteinEM-kvalifisering · 2023696.9
Landslag8. september · Slovakia–PortugalEM-kvalifisering · 2023––
Landslag26. mars · Slovakia–Bosnia-HercegovinaEM-kvalifisering · 2023––
Landslag23. mars · Slovakia–LuxembourgEM-kvalifisering · 202386.2
Klubb3. november · Slovácko–FK PartizanConference League · 2022-23287.21
Klubb28. oktober · Slovácko–1. FC KölnConference League · 2022-23246.7
Klubb13. oktober · Slovácko–NiceConference League · 2022-23907.71
Klubb6. oktober · Slovácko–NiceConference League · 2022-23907.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 10 tilgjengelige sesonger, 15 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.