Portrett av Alexandru Ionuț Mitriță
Spillerprofil · komplett datakort

Alexandru Mitriță

Fullt navn: Alexandru Ionuț Mitriță

AngrepTilgjengelig
Født8. februar 1995 · 31 årNasjonalitetRomaniaHøyde160 cmVekt64 kg
47Kamper
1 907Minutter
7Mål
3Målgivende
0,47Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Målpoeng / 90
01
00,81
Skudd / 90
06,8
5,630,81
Skudd på mål
0100
–50 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Marseil6.5Marseil7.0Kosovo7.5Litauen6.7Cyprus6.9Bosnia-7.9San Mar6.3Østerri6.9Cyprus6.9Canada
  1. Cyprus6.7 vurdering
    18. nov. 2024 · 12 min
  2. Bosnia-Hercegovina6.9 vurdering
    21. mars 2025 · 16 min
  3. San Marino7.9 vurdering
    24. mars 2025 · 45 min
  4. Østerrike6.3 vurdering
    7. juni 2025 · 12 min
  5. Cyprus6.9 vurdering
    10. juni 2025 · 34 min
  6. Canada6.9 vurdering
    5. sep. 2025 · 16 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,560,000,000,930,240,000,810,00MINUTTER4832016-171502017-181362018-1938620203822021-2210720242212024-25162025
  1. 2018-190,00 målpoeng / 90
    136 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20200,93 målpoeng / 90
    386 min · 3 mål · 1 målgivende
  3. 2021-220,24 målpoeng / 90
    382 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20240,00 målpoeng / 90
    107 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2024-250,81 målpoeng / 90
    221 min · 2 mål · 0 målgivende
  6. 20250,00 målpoeng / 90
    16 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2016-1715 kamper · 483 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,56/90
  • 2017-182 kamper · 150 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2018-192 kamper · 136 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20208 kamper · 386 min · 3 mål · 1 målgivende · 0,93/90
  • 2020-211 kamper · 26 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2021-229 kamper · 382 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,24/90
  • 20244 kamper · 107 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-255 kamper · 221 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,81/90
  • 20251 kamper · 16 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

11 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: RomaniaPrivatlandskamperLandslag · Romania · 20256.90
Kamper
1
Minutter
16
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
85.71428571428571
Universitatea Craiova logoConference LeagueKlubb · Universitatea Craiova · 2024-25–
Kamper
2
Minutter
179
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
–
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20251 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperRomania
    16 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

PrivatlandskamperRomania
–

Skudd / 90

PrivatlandskamperRomania
5,63

Skudd på mål

PrivatlandskamperRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

PrivatlandskamperRomania
5,63

Vellykkede driblinger

PrivatlandskamperRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Romania · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
16
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
7
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,7 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 5 kamper · 2 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i UEFA Europa Conference League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
    179 min · 81 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Nations LeagueRomania
    42 min · 19 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
2,14

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
4,29

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
2,14

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeagueUniversitatea Craiova
–
UEFA Nations LeagueRomania
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
179
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
0
Minutter
42
Kaptein
Nei
Vurdering
7,15

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
27
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,9 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra World Cup - Qualification Europe.

Registrert spilletid

  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    107 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
0

Skudd / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
0,84

Skudd på mål

World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

World Cup - Qualification EuropeRomania
3,36

Vellykkede driblinger

World Cup - Qualification EuropeRomania
50 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Attacker · nr. 22

Lite datagrunnlag

Spilletid

Draktnummer
22
Kamper
4
Fra start
0
Minutter
107
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei
Vurdering
7,00

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
75
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
8
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89 %
Dueller
14
Vunne dueller
9
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 9 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa Conference League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa Conference LeaguePAOK
    382 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
–

Skudd / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
0,94

Skudd på mål

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
50 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
1,41

Vellykkede driblinger

UEFA Europa Conference LeaguePAOK
40,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa Conference League
  • Klubb · PAOK · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
4
Minutter
382
Innbytter
5
Byttet ut
4
På benken
6
Kaptein
Nei
Vurdering
6,59

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
110
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
22
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
2
Brudd
1
Dueller
48
Vunne dueller
23
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
12
Frispark begått
7
Gule kort
2
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueRomania
    26 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Skudd / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Skudd på mål

UEFA Nations LeagueRomania
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueRomania
–

Vellykkede driblinger

UEFA Nations LeagueRomania
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Romania · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
26
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
18
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
100 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20202 turneringer · 8 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Euro Championship.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Euro ChampionshipRomania
    316 min · 81,9 %
  • World Cup - Qualification EuropeRomania
    70 min · 18,1 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Euro ChampionshipRomania
0,85
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Skudd / 90

Euro ChampionshipRomania
2,85
World Cup - Qualification EuropeRomania
1,29

Skudd på mål

Euro ChampionshipRomania
40 %
World Cup - Qualification EuropeRomania
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Euro ChampionshipRomania
1,71
World Cup - Qualification EuropeRomania
–

Vellykkede driblinger

Euro ChampionshipRomania
47,4 %
World Cup - Qualification EuropeRomania
66,7 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Euro Championship
  • Landslag · Romania · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
316
Innbytter
2
Byttet ut
3
På benken
2
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
99
Nøkkelpasninger
6
Driblinger
19
Vellykkede driblinger
9
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
74 %
Taklinger
3
Blokkeringer
0
Brudd
3
Dueller
11
Vunne dueller
1
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
5
Frispark begått
2
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · World Cup - Qualification Europe
  • Landslag · Romania · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
70
Innbytter
1
Byttet ut
1
På benken
1
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Mål
1
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
33
Driblinger
6
Vellykkede driblinger
4
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
1
Brudd
1
Dueller
18
Vunne dueller
10
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
3
Frispark begått
1
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2018-191 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
    136 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
136
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 2 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Europa League.

Registrert spilletid

  • UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
    150 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Skudd / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Skudd på mål

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Vellykkede driblinger

UEFA Europa LeagueUniversitatea Craiova
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Europa League
  • Klubb · Universitatea Craiova · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
150
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2016-171 turnering · 15 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Serie A.

Registrert spilletid

  • Serie APescara
    483 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Serie APescara
0,56

Skudd / 90

Serie APescara
1,68

Skudd på mål

Serie APescara
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

Serie APescara
1,3

Vellykkede driblinger

Serie APescara
61,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Serie A
  • Klubb · Pescara · Attacker

Spilletid

Kamper
15
Fra start
4
Minutter
483
Innbytter
11
Byttet ut
5
På benken
26
Kaptein
Nei
Vurdering
6,62

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
9
Skudd på mål
3
Pasninger
148
Nøkkelpasninger
7
Driblinger
18
Vellykkede driblinger
11
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
3
Dueller
75
Vunne dueller
32
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
15
Frispark begått
8
Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

13 registrert
  1. →Universitatea Craiova → Hangzhou Greentownman 23. juni 2025Permanent overgang
  2. →New York City FC → Universitatea Craiovalør 1. juli 2023Fri overgang
  3. →New York City FC → Al-Raedman 25. juli 2022Lån
  4. →PAOK → New York City FCfre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  5. →New York City FC → PAOKtir 31. august 2021Lån
  6. →New York City FC → Al-Ahli Jeddahtor 8. oktober 2020Lån
  7. →Universitatea Craiova → New York City FCman 4. februar 2019Ikke oppgitt
  8. →Pescara → Universitatea Craiovatir 23. januar 2018€ 730K
  9. →Pescara → Universitatea Craiovafre 21. juli 2017Lån
  10. →Viitorul Constanta → Pescaraons 22. juli 2015Ikke oppgitt
  11. →FCSB → Viitorul Constantaons 1. januar 2014Ikke oppgitt
  12. →Viitorul Constanta → FCSBons 4. september 2013Lån
  13. →Ukjent → Viitorul Constantasøn 1. juli 2012Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

46 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag9. september · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag5. september · Romania–CanadaPrivatlandskamper · 2025166.9
Landslag10. juni · Romania–CyprusVM-kvalifisering Europa · 2024346.9
Landslag7. juni · Romania–ØsterrikeVM-kvalifisering Europa · 2024126.3
Landslag24. mars · Romania–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2024457.9
Landslag21. mars · Romania–Bosnia-HercegovinaVM-kvalifisering Europa · 2024166.9
Landslag18. november · Romania–CyprusNations League · 2024-25126.7
Landslag15. november · Romania–KosovoNations League · 2024-25––
Landslag15. oktober · Romania–LitauenNations League · 2024-25––
Landslag12. oktober · Romania–CyprusNations League · 2024-25––
Landslag9. september · Romania–LitauenNations League · 2024-25207.51
Landslag6. september · Romania–KosovoNations League · 2024-25107.0
Klubb14. april · PAOK–MarseilleConference League · 2021-22336.5
Klubb7. april · PAOK–MarseilleConference League · 2021-22156.2
Klubb17. mars · PAOK–GentConference League · 2021-22116.7
Klubb10. mars · PAOK–GentConference League · 2021-22––
Klubb24. februar · PAOK–FC MidtjyllandConference League · 2021-22497.0
Klubb17. februar · PAOK–FC MidtjyllandConference League · 2021-22456.5
Klubb25. november · PAOK–Slovan BratislavaConference League · 2021-2286.7
Klubb21. oktober · PAOK–FC KøbenhavnConference League · 2021-22836.0
Landslag11. oktober · Romania–ArmeniaVM-kvalifisering Europa · 2020627.71
Landslag8. oktober · Romania–TysklandVM-kvalifisering Europa · 202086.3
Klubb30. september · PAOK–Slovan BratislavaConference League · 2021-22746.5
Klubb16. september · PAOK–Lincoln Red Imps FCConference League · 2021-22737.71
Landslag11. oktober · Romania–NorgeNations League · 2020-21266.3
Landslag8. oktober · Romania–IslandEuropamesterskapet · 2020456.7
Landslag18. november · Romania–SpaniaEuropamesterskapet · 2020346.6
Landslag15. november · Romania–SverigeEuropamesterskapet · 2020906.8
Landslag15. oktober · Romania–NorgeEuropamesterskapet · 2020797.11
Landslag12. oktober · Romania–Faroe IslandsEuropamesterskapet · 2020218.311
Landslag23. mars · Romania–SverigeEuropamesterskapet · 2020456.1
Klubb28. mai · Pescara–FiorentinaSerie A · 2016-17186.8
Klubb22. mai · Pescara–PalermoSerie A · 2016-17456.81
Klubb14. mai · Pescara–BolognaSerie A · 2016-17536.71
Klubb12. mars · Pescara–UdineseSerie A · 2016-17646.6
Klubb26. februar · Pescara–ChievoSerie A · 2016-17146.7
Klubb5. februar · Pescara–LazioSerie A · 2016-17326.5
Klubb15. januar · Pescara–NapoliSerie A · 2016-17206.2
Klubb30. oktober · Pescara–AC MilanSerie A · 2016-17776.4
Klubb26. oktober · Pescara–AtalantaSerie A · 2016-17136.3
Klubb23. oktober · Pescara–UdineseSerie A · 2016-17166.7
Klubb1. oktober · Pescara–ChievoSerie A · 2016-17225.8
Klubb25. september · Pescara–GenoaSerie A · 2016-17646.9
Klubb21. september · Pescara–TorinoSerie A · 2016-17136.8
Klubb17. september · Pescara–LazioSerie A · 2016-17176.6
Klubb28. august · Pescara–SassuoloSerie A · 2016-17167.41
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 9 tilgjengelige sesonger, 11 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Alexandru Mitriță: statistikk, kamper og karriere | Coro