Spillerprofil · komplett datakort

Nguyễn Filip

KeeperTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
18Kamper
834Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024Lite datagrunnlagForrige sesong 2022-23
Pasningspresisjon
0100
66,7 %82,5 %
Kampvurdering
510
6,306,75

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Gent6.2FK Crve5.31899 Ho7.2Gent5.9FK Part6.0Nice8.9Nice6.31. FC K6.3FK Part6.3Thailan
  1. FK Partizan5.9 vurdering
    8. sep. 2022 · 90 min
  2. Nice6.0 vurdering
    6. okt. 2022 · 90 min
  3. Nice8.9 vurdering
    13. okt. 2022 · 90 min
  4. 1. FC Köln6.3 vurdering
    28. okt. 2022 · 24 min
  5. FK Partizan6.3 vurdering
    3. nov. 2022 · 90 min
  6. Thailand6.3 vurdering
    10. sep. 2024 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,00MINUTTER902024
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2020-214 kamper · 360 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2022-235 kamper · 384 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: VietnamPrivatlandskamperLandslag · Vietnam · 20246.30
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
66.66666666666667
Slovácko logoConference LeagueKlubb · Slovácko · 2022-236.75
Kamper
5
Minutter
384
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
82.46753246753246
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20241 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperVietnam
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

PrivatlandskamperVietnam
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

PrivatlandskamperVietnam
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperVietnam
66,7 %

Kampvurdering

PrivatlandskamperVietnam
6,30

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Vietnam · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
24

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 5 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueSlovácko
    384 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Conference LeagueSlovácko
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Conference LeagueSlovácko
–

Pasningspresisjon

Conference LeagueSlovácko
82,5 %

Kampvurdering

Conference LeagueSlovácko
6,75

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Slovácko · G

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
384
Kaptein
Nei
Vurdering
6,75

Angrep

Pasninger
154

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,5 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2020-211 turnering · 4 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueSlovan Liberec
    360 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Europa LeagueSlovan Liberec
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Europa LeagueSlovan Liberec
–

Pasningspresisjon

Europa LeagueSlovan Liberec
44,7 %

Kampvurdering

Europa LeagueSlovan Liberec
6,65

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Slovan Liberec · G

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
360
Kaptein
Nei
Vurdering
6,65

Angrep

Pasninger
94
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
44,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

4 registrert
  1. →Slovácko → Công An Nhân Dânlør 1. juli 2023Ikke oppgitt
  2. →Slovan Liberec → Slováckofre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Slovan Liberec → Slováckotor 1. juli 2021Lån
  4. →Vlašim → Slovan Liberector 8. februar 2018Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

18 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag10. september · Vietnam–ThailandPrivatlandskamper · 2024906.3
Landslag5. september · Vietnam–RusslandPrivatlandskamper · 2024––
Klubb3. november · Slovácko–FK PartizanConference League · 2022-23906.3
Klubb28. oktober · Slovácko–1. FC KölnConference League · 2022-23246.3
Klubb13. oktober · Slovácko–NiceConference League · 2022-23908.9
Klubb6. oktober · Slovácko–NiceConference League · 2022-23906.0
Klubb15. september · Slovácko–1. FC KölnConference League · 2022-23––
Klubb8. september · Slovácko–FK PartizanConference League · 2022-23905.9
Landslag16. november · Tsjekkia–EstoniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag11. oktober · Tsjekkia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag5. september · Tsjekkia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag2. september · Tsjekkia–BelarusVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag27. mars · Tsjekkia–BelgiaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Klubb10. desember · Slovan Liberec–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21––
Klubb3. desember · Slovan Liberec–GentEuropa League · 2020-21907.2
Klubb26. november · Slovan Liberec–1899 HoffenheimEuropa League · 2020-21905.3
Klubb29. oktober · Slovan Liberec–FK Crvena ZvezdaEuropa League · 2020-21906.2
Klubb22. oktober · Slovan Liberec–GentEuropa League · 2020-21907.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 3 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.