Spillerprofil · komplett datakort

Marc García

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
35Kamper
1 363Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2024-25Lite datagrunnlagForrige sesong 2024
Taklinger / 90
01
0,650,41

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Sveits6.7Kosovo5.3Romania6.6Israel6.7Sør-Afr6.0Spania6.2Moldova7.2Malta5.9Albania6.7England
  1. Sør-Afrika6.7 vurdering
    21. mars 2024 · 25 min
  2. Spania6.0 vurdering
    5. juni 2024 · 80 min
  3. Moldova6.2 vurdering
    10. okt. 2024 · 61 min
  4. Malta7.2 vurdering
    19. nov. 2024 · 77 min
  5. Albania5.9 vurdering
    24. mars 2025 · 90 min
  6. England6.7 vurdering
    7. juni 2025 · 25 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER22020241382024-25
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    220 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    138 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20182 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20208 kamper · 328 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20239 kamper · 497 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20244 kamper · 220 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2024-252 kamper · 138 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Klubbkarriere

Klubb

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

1 turneringer
Flagg: AndorraNations LeagueLandslag · Andorra · 2024-256.76
Kamper
2
Minutter
138
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
67.6470588235294
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2024-251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueAndorra
    138 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
0,65

Brudd / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
–

Blokkeringer / 90

UEFA Nations LeagueAndorra
–

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueAndorra
–

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueAndorra
67,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Andorra · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
138
Kaptein
Ja
Vurdering
6,76

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
34

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · 4 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i VM-kvalifisering Europa.

Spilletid fordelt på turneringer

  • VM-kvalifisering EuropaAndorra
    115 min · 52,3 %Lite datagrunnlag
  • PrivatlandskamperAndorra
    105 min · 47,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
0,78
PrivatlandskamperAndorra
–

Brudd / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–
PrivatlandskamperAndorra
–

Blokkeringer / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–
PrivatlandskamperAndorra
–

Vunne dueller

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–
PrivatlandskamperAndorra
–

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering EuropaAndorra
75 %
PrivatlandskamperAndorra
57,1 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa
  • Landslag · Andorra · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Minutter
115
Kaptein
Nei
Vurdering
6,07

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
14
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Andorra · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
105
Kaptein
Nei
Vurdering
6,17

Angrep

Pasninger
14
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57,1 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 9 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra EM-kvalifisering.

Registrert spilletid

  • EM-kvalifiseringAndorra
    497 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

EM-kvalifiseringAndorra
1,09

Brudd / 90

EM-kvalifiseringAndorra
–

Blokkeringer / 90

EM-kvalifiseringAndorra
–

Vunne dueller

EM-kvalifiseringAndorra
–

Pasningspresisjon

EM-kvalifiseringAndorra
56,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · EM-kvalifisering
  • Landslag · Andorra · D

Spilletid

Kamper
9
Fra start
4
Minutter
497
Kaptein
Nei
Vurdering
6,22

Angrep

Skudd
1
Pasninger
63
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
56,7 %
Taklinger
6
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20202 turneringer · 8 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i VM-kvalifisering Europa.

Spilletid fordelt på turneringer

  • VM-kvalifisering EuropaAndorra
    291 min · 88,7 %
  • EuropamesterskapetAndorra
    37 min · 11,3 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Taklinger / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
0,93
EuropamesterskapetAndorra
2,43

Brudd / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–
EuropamesterskapetAndorra
–

Blokkeringer / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–
EuropamesterskapetAndorra
–

Vunne dueller

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–
EuropamesterskapetAndorra
–

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering EuropaAndorra
61,9 %
EuropamesterskapetAndorra
2 500 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa
  • Landslag · Andorra · D

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
291
Kaptein
Nei
Vurdering
6,14

Angrep

Pasninger
42
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
61,9 %
Taklinger
3
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europamesterskapet
  • Landslag · Andorra · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
37
Kaptein
Nei
Vurdering
6,47

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
4
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
2 500 %
Taklinger
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering EuropaAndorra
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–

Brudd / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–

Blokkeringer / 90

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–

Vunne dueller

VM-kvalifisering EuropaAndorra
–

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering EuropaAndorra
800 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa
  • Landslag · Andorra · D

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,15

Angrep

Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
9
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
800 %
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →UE Engordany → Ordinotir 1. august 2023Fri overgang
  2. →Sant Andreu → UE Engordanyfre 19. august 2022Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

35 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag10. juni · Andorra–SerbiaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag7. juni · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2024256.7
Landslag24. mars · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2024905.9
Landslag21. mars · Andorra–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2024––
Landslag19. november · Andorra–MaltaNations League · 2024-25777.2
Landslag16. november · Andorra–MoldovaNations League · 2024-25––
Landslag10. oktober · Andorra–MoldovaNations League · 2024-25616.2
Landslag10. september · Andorra–MaltaNations League · 2024-25––
Landslag11. juni · Andorra–Northern IrelandPrivatlandskamper · 2024––
Landslag5. juni · Andorra–SpaniaPrivatlandskamper · 2024806.0
Landslag21. mars · Andorra–Sør-AfrikaPrivatlandskamper · 2024256.7
Landslag21. november · Andorra–IsraelEM-kvalifisering · 2023336.6
Landslag18. november · Andorra–BelarusEM-kvalifisering · 2023––
Landslag15. oktober · Andorra–RomaniaEM-kvalifisering · 2023865.3
Landslag12. oktober · Andorra–KosovoEM-kvalifisering · 2023336.7
Landslag12. september · Andorra–SveitsEM-kvalifisering · 2023906.3
Landslag9. september · Andorra–BelarusEM-kvalifisering · 2023126.3
Landslag19. juni · Andorra–IsraelEM-kvalifisering · 2023896.0
Landslag16. juni · Andorra–SveitsEM-kvalifisering · 2023676.5
Landslag28. mars · Andorra–KosovoEM-kvalifisering · 2023786.7
Landslag25. mars · Andorra–RomaniaEM-kvalifisering · 202396.7
Landslag15. november · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020276.2
Landslag12. november · Andorra–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020106.3
Landslag12. oktober · Andorra–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag9. oktober · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020905.6
Landslag8. september · Andorra–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2020906.6
Landslag5. september · Andorra–EnglandVM-kvalifisering Europa · 2020166.2
Landslag2. september · Andorra–San MarinoVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag31. mars · Andorra–UngarnVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag28. mars · Andorra–PolenVM-kvalifisering Europa · 2020586.2
Landslag25. mars · Andorra–AlbaniaVM-kvalifisering Europa · 2020––
Landslag14. oktober · Andorra–IslandEuropamesterskapet · 2020106.4
Landslag7. september · Andorra–TyrkiaEuropamesterskapet · 2020276.5
Landslag10. oktober · Andorra–LatviaVM-kvalifisering Europa · 2018906.2
Landslag31. august · Andorra–SveitsVM-kvalifisering Europa · 2018906.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Marc García: statistikk, kamper og karriere | Coro