Portrett av M. Radosta
Spillerprofil · komplett datakort

M. Radosta

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
5Kamper
281Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2026Lite datagrunnlag
Nøkkelpasninger / 90
01,3
0,461,07
Pasningspresisjon
0100
62,5 %81,6 %
Taklinger / 90
01,3
0,461,07

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.1Kroatia6.0England5.7Spania5.8England6.2Artis
  1. Kroatia6.1 vurdering
    26. sep. 2026 · 23 min
  2. England6.0 vurdering
    29. sep. 2026 · 57 min
  3. Spania5.7 vurdering
    3. okt. 2026 · 73 min
  4. England5.8 vurdering
    6. okt. 2026 · 44 min
  5. Artis6.2 vurdering
    24. okt. 2026 · 84 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER8420261972026-27
  1. 20260,00 målpoeng / 90
    84 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2026-270,00 målpoeng / 90
    197 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20261 kamper · 84 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2026-274 kamper · 197 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

2 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: TsjekkiaNations LeagueLandslag · Tsjekkia · 2026-275.86
Kamper
4
Minutter
197
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
62.5
Teplice logoCzech LigaKlubb · Teplice · 20266.24
Kamper
1
Minutter
84
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
81.57894736842105
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-271 turnering · 4 kamper · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Nations League.

Registrert spilletid

  • UEFA Nations LeagueTsjekkia
    197 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Nations LeagueTsjekkia
0

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Nations LeagueTsjekkia
0,46

Pasningspresisjon

UEFA Nations LeagueTsjekkia
62,5 %

Taklinger / 90

UEFA Nations LeagueTsjekkia
0,46

Vunne dueller

UEFA Nations LeagueTsjekkia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Nations League
  • Landslag · Tsjekkia · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
197
Kaptein
Nei
Vurdering
5,86

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
0
Pasninger
40
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62,5 %
Taklinger
1
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Czech Liga.

Registrert spilletid

  • Czech LigaTeplice
    84 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Czech LigaTeplice
0

Nøkkelpasninger / 90

Czech LigaTeplice
1,07

Pasningspresisjon

Czech LigaTeplice
81,6 %

Taklinger / 90

Czech LigaTeplice
1,07

Vunne dueller

Czech LigaTeplice
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Czech Liga
  • Klubb · Teplice · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
84
Kaptein
Nei
Vurdering
6,24

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
38
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,6 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Varnsdorf → Teplicesøn 1. januar 2023Ikke oppgitt
  2. →Teplice → Varnsdorftir 22. februar 2022Lån
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

5 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb24. oktober · Teplice–ArtisCzech Liga · 2026846.2
Landslag6. oktober · Tsjekkia–EnglandNations League · 2026-27445.8
Landslag3. oktober · Tsjekkia–SpaniaNations League · 2026-27735.7
Landslag29. september · Tsjekkia–EnglandNations League · 2026-27576.0
Landslag26. september · Tsjekkia–KroatiaNations League · 2026-27236.1
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 2 tilgjengelige sesonger, 2 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
M. Radosta: statistikk, kamper og karriere | Coro