Portrett av Bryan Linssen
Spillerprofil · komplett datakort

Bryan Linssen

AngrepTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
29Kamper
1 883Minutter
8Mål
1Målgivende
0,43Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026-27Forrige sesong 2021-22
Målpoeng / 90
01
0,550,54
Skudd / 90
04
2,033,27
Skudd på mål
0100
63,6 %55,6 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Slavia 6.7Marseil6.7Marseil6.0AS Roma6.5Olympia7.3Olympia6.0Bodø/Gl6.2Bodø/Gl6.4Levski 9.1Dinamo
  1. Olympiakos Piraeus6.5 vurdering
    4. aug. 2026 · 74 min
  2. Olympiakos Piraeus7.3 vurdering
    11. aug. 2026 · 105 min
  3. Bodø/Glimt6.0 vurdering
    19. aug. 2026 · 68 min
  4. Bodø/Glimt6.2 vurdering
    25. aug. 2026 · 62 min
  5. Levski Sofia6.4 vurdering
    15. okt. 2026 · 90 min
  6. Dinamo Zagreb9.1 vurdering
    22. okt. 2026 · 89 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,610,540,55MINUTTER4452017-184962021-224882026-27
  1. 2017-180,61 målpoeng / 90
    445 min · 2 mål · 1 målgivende
  2. 2021-220,54 målpoeng / 90
    496 min · 3 mål · 0 målgivende
  3. 2026-270,55 målpoeng / 90
    488 min · 3 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2017-185 kamper · 445 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,61/90
  • 2020-216 kamper · 454 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2021-2212 kamper · 496 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,54/90
  • 2026-276 kamper · 488 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,55/90
Landslagskarriere

Landslag

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
NEC Nijmegen logoChampions LeagueKlubb · NEC Nijmegen · 2026-276.60
Kamper
4
Minutter
309
Mål
1
Målgivende
–
Pasning %
71.42857142857143
NEC Nijmegen logoEuropa LeagueKlubb · NEC Nijmegen · 2026-277.72
Kamper
2
Minutter
179
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
64.28571428571429
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2026-272 turneringer · 6 kamper · 3 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Champions LeagueNEC Nijmegen
    309 min · 63,3 %
  • Europa LeagueNEC Nijmegen
    179 min · 36,7 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Champions LeagueNEC Nijmegen
–
Europa LeagueNEC Nijmegen
1,01

Skudd / 90

Champions LeagueNEC Nijmegen
2,04
Europa LeagueNEC Nijmegen
2,01

Skudd på mål

Champions LeagueNEC Nijmegen
57,1 %
Europa LeagueNEC Nijmegen
75 %

Nøkkelpasninger / 90

Champions LeagueNEC Nijmegen
0,87
Europa LeagueNEC Nijmegen
1,01

Vellykkede driblinger

Champions LeagueNEC Nijmegen
–
Europa LeagueNEC Nijmegen
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Champions League
  • Klubb · NEC Nijmegen · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
309
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Mål
1
Skudd
7
Skudd på mål
4
Pasninger
42
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71,4 %
Taklinger
1
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · NEC Nijmegen · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
179
Kaptein
Nei
Vurdering
7,72

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
14
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
64,3 %
Taklinger
0
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 12 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Conference League.

Registrert spilletid

  • Conference LeagueFeyenoord
    496 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Conference LeagueFeyenoord
–

Skudd / 90

Conference LeagueFeyenoord
3,27

Skudd på mål

Conference LeagueFeyenoord
55,6 %

Nøkkelpasninger / 90

Conference LeagueFeyenoord
0,91

Vellykkede driblinger

Conference LeagueFeyenoord
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Conference League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker

Spilletid

Kamper
12
Fra start
6
Minutter
496
Kaptein
Nei
Vurdering
6,84

Angrep

Mål
3
Skudd
18
Skudd på mål
10
Pasninger
82
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,4 %
Taklinger
6
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueFeyenoord
    454 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueFeyenoord
–

Skudd / 90

Europa LeagueFeyenoord
1,39

Skudd på mål

Europa LeagueFeyenoord
42,9 %

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueFeyenoord
1,39

Vellykkede driblinger

Europa LeagueFeyenoord
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Feyenoord · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
454
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Skudd
7
Skudd på mål
3
Pasninger
76
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60,5 %
Taklinger
2
Vunne dueller
15

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2017-181 turnering · 5 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europa League.

Registrert spilletid

  • Europa LeagueVitesse
    445 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europa LeagueVitesse
0,61

Skudd / 90

Europa LeagueVitesse
2,02

Skudd på mål

Europa LeagueVitesse
40 %

Nøkkelpasninger / 90

Europa LeagueVitesse
1,62

Vellykkede driblinger

Europa LeagueVitesse
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europa League
  • Klubb · Vitesse · Attacker

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
445
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
4
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
404,3 %
Vunne dueller
21

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Urawa → NEC Nijmegensøn 5. januar 2025Permanent overgang
  2. →Feyenoord → Urawafre 1. juli 2022Ikke oppgitt
  3. →Vitesse → Feyenoordman 6. juli 2020Fri overgang
  4. →Groningen → Vitesseman 3. juli 2017€ 1M
  5. →Heracles → Groningenons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  6. →VVV Venlo → Heraclesman 1. juli 2013Ikke oppgitt
  7. →MVV → VVV Venlotor 1. juli 2010Ikke oppgitt
  8. →Fortuna Sittard → MVVfre 7. august 2009Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

29 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb22. oktober · NEC Nijmegen–Dinamo ZagrebEuropa League · 2026-27899.12
Klubb15. oktober · NEC Nijmegen–Levski SofiaEuropa League · 2026-27906.4
Klubb25. august · NEC Nijmegen–Bodø/GlimtChampions League · 2026-27626.2
Klubb19. august · NEC Nijmegen–Bodø/GlimtChampions League · 2026-27686.0
Klubb11. august · NEC Nijmegen–Olympiakos PiraeusChampions League · 2026-271057.31
Klubb4. august · NEC Nijmegen–Olympiakos PiraeusChampions League · 2026-27746.5
Klubb25. mai · Feyenoord–AS RomaConference League · 2021-22166.0
Klubb5. mai · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22166.7
Klubb28. april · Feyenoord–MarseilleConference League · 2021-22256.7
Klubb14. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22126.3
Klubb7. april · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22646.7
Klubb17. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-22287.51
Klubb10. mars · Feyenoord–FK PartizanConference League · 2021-223–
Klubb25. november · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22196.7
Klubb4. november · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22646.9
Klubb21. oktober · Feyenoord–Union BerlinConference League · 2021-22837.51
Klubb30. september · Feyenoord–Slavia PrahaConference League · 2021-22907.21
Klubb14. september · Feyenoord–Maccabi HaifaConference League · 2021-22765.9
Klubb10. desember · Feyenoord–Wolfsberger ACEuropa League · 2020-21726.9
Klubb3. desember · Feyenoord–Dinamo ZagrebEuropa League · 2020-21366.3
Klubb26. november · Feyenoord–CSKA MoscowEuropa League · 2020-21906.6
Klubb5. november · Feyenoord–CSKA MoscowEuropa League · 2020-21906.9
Klubb29. oktober · Feyenoord–Wolfsberger ACEuropa League · 2020-21766.3
Klubb22. oktober · Feyenoord–Dinamo ZagrebEuropa League · 2020-21906.5
Klubb23. november · Vitesse–LazioEuropa League · 2017-18906.91
Klubb2. november · Vitesse–Zulte WaregemEuropa League · 2017-18906.3
Klubb19. oktober · Vitesse–Zulte WaregemEuropa League · 2017-18907.61
Klubb28. september · Vitesse–NiceEuropa League · 2017-18856.7
Klubb14. september · Vitesse–LazioEuropa League · 2017-18907.31
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Bryan Linssen: statistikk, kamper og karriere | Coro