Portrett av Brian García
Spillerprofil · komplett datakort

Brian García

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
6Kamper
216Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2026Lite datagrunnlagForrige sesong 2024Lite datagrunnlag
Taklinger / 90
01
0–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.0Colombi6.0Uruguay6.7Club Ti
  1. Colombia6.0 vurdering
    17. des. 2023 · 81 min
  2. Uruguay6.0 vurdering
    6. juni 2024 · 90 min
  3. Club Tijuana6.7 vurdering
    22. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER902024452026
  1. 20240,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20260,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20231 kamper · 81 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20241 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 20261 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Toluca logoLiga MXKlubb · Toluca · 20266.74
Kamper
1
Minutter
45
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
93.10344827586206
Flagg: MexicoPrivatlandskamperLandslag · Mexico · 20246.00
Kamper
1
Minutter
90
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84.61538461538461
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20261 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Liga MX.

Registrert spilletid

  • Liga MXToluca
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Liga MXToluca
0

Brudd / 90

Liga MXToluca
–

Blokkeringer / 90

Liga MXToluca
–

Vunne dueller

Liga MXToluca
–

Pasningspresisjon

Liga MXToluca
93,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Liga MX
  • Klubb · Toluca · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,74

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93,1 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20241 turnering · 1 kamp · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperMexico
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperMexico
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperMexico
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperMexico
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperMexico
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperMexico
84,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Mexico · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,00

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
39
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,6 %
Vunne dueller
1

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Privatlandskamper.

Registrert spilletid

  • PrivatlandskamperMexico
    81 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

PrivatlandskamperMexico
–

Brudd / 90

PrivatlandskamperMexico
–

Blokkeringer / 90

PrivatlandskamperMexico
–

Vunne dueller

PrivatlandskamperMexico
–

Pasningspresisjon

PrivatlandskamperMexico
82,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Privatlandskamper
  • Landslag · Mexico · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
81
Kaptein
Nei
Vurdering
6,00

Angrep

Pasninger
28

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,1 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →CF Pachuca → Tolucaman 28. juli 2025Tilbake fra lån
  2. →Toluca → CF Pachucaman 30. juni 2025–
  3. →Toluca → CF Pachucatir 10. juni 2025Lån
  4. →Necaxa → Tolucasøn 1. januar 2023Fri overgang
  5. →Cimarrones → Necaxator 1. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →Club Tijuana → Cimarronesons 1. juli 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

6 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb1. november · Toluca–Club AmericaLiga MX · 20260–
Klubb22. oktober · Toluca–Club TijuanaLiga MX · 2026456.7
Klubb18. oktober · Toluca–Atletico San LuisLiga MX · 20260–
Landslag9. juni · Mexico–BrasilPrivatlandskamper · 2024––
Landslag6. juni · Mexico–UruguayPrivatlandskamper · 2024906.0
Landslag17. desember · Mexico–ColombiaPrivatlandskamper · 2023816.0
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 3 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Brian García: statistikk, kamper og karriere | Coro