Portrett av J. Fleming
Spillerprofil · komplett datakort

J. Fleming

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
17Kamper
770Minutter
1Mål
3Målgivende
0,47Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2023-24Forrige sesong 2023
Nøkkelpasninger / 90
04,2
1,63,5
Pasningspresisjon
0100
82,6 %71,3 %
Taklinger / 90
04,2
0,893,5

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.2Brighto7.5Aston V7.3Everton6.6Real Ma6.3Liverpo6.9Paris F6.7Leicest6.6Arsenal6.9Bristol6.7Häcken
  1. Liverpool W6.3 vurdering
    18. nov. 2023 · 9 min
  2. Paris FC W6.9 vurdering
    23. nov. 2023 · 45 min
  3. Leicester City FC W6.7 vurdering
    26. nov. 2023 · 16 min
  4. Arsenal W6.6 vurdering
    10. des. 2023 · 90 min
  5. Bristol City W6.9 vurdering
    17. des. 2023 · 26 min
  6. Häcken W6.7 vurdering
    20. des. 2023 · 31 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,71MINUTTER5062023-24
  1. 2023-240,71 målpoeng / 90
    506 min · 1 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-232 kamper · 84 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20232 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2411 kamper · 506 min · 1 mål · 3 målgivende · 0,71/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

3 turneringer
Chelsea W logoFA Women's Super LeagueKlubb · Chelsea W · 2023-246.96
Kamper
8
Minutter
340
Mål
1
Målgivende
3
Pasning %
80.52631578947368
Chelsea W logoChampions League kvinnerKlubb · Chelsea W · 2023-246.70
Kamper
3
Minutter
166
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
88.05970149253731
Flagg: Canada WVerdensmesterskapet kvinnerLandslag · Canada W · 20236.90
Kamper
2
Minutter
180
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
71.26436781609195
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2023-242 turneringer · 11 kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i FA Women's Super League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • FA Women's Super LeagueChelsea W
    340 min · 67,2 %
  • Women's Champions LeagueChelsea W
    166 min · 32,8 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueChelsea W
1,06
Women's Champions LeagueChelsea W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueChelsea W
2,12
Women's Champions LeagueChelsea W
0,54

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueChelsea W
80,5 %
Women's Champions LeagueChelsea W
88,1 %

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueChelsea W
1,06
Women's Champions LeagueChelsea W
0,54

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueChelsea W
–
Women's Champions LeagueChelsea W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Chelsea W · M

Spilletid

Kamper
8
Fra start
3
Minutter
340
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Mål
1
Målgivende
3
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
190
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Chelsea W · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
166
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
67
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,1 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
–

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
3,5

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
71,3 %

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
3,5

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerCanada W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Canada W · M

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Ja
Vurdering
6,90

Angrep

Pasninger
87
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71,3 %
Taklinger
7
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueChelsea W
    84 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueChelsea W
70 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueChelsea W
1,07

Vunne dueller

Women's Champions LeagueChelsea W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Chelsea W · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
84
Kaptein
Nei
Vurdering
6,28

Angrep

Pasninger
30
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70 %
Taklinger
1
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →Chelsea W → Portland Thorns Wman 29. januar 2024Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

17 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb20. desember · Chelsea W–Häcken WChampions League kvinner · 2023-24316.7
Klubb17. desember · Chelsea W–Bristol City WFA Women's Super League · 2023-24266.9
Klubb14. desember · Chelsea W–Häcken WChampions League kvinner · 2023-24––
Klubb10. desember · Chelsea W–Arsenal WFA Women's Super League · 2023-24906.61
Klubb26. november · Chelsea W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2023-24166.7
Klubb23. november · Chelsea W–Paris FC WChampions League kvinner · 2023-24456.9
Klubb18. november · Chelsea W–Liverpool WFA Women's Super League · 2023-2496.3
Klubb15. november · Chelsea W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb12. november · Chelsea W–Everton WFA Women's Super League · 2023-24637.31
Klubb4. november · Chelsea W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2023-24907.51
Klubb22. oktober · Chelsea W–Brighton WFA Women's Super League · 2023-24346.2
Klubb14. oktober · Chelsea W–West Ham WFA Women's Super League · 2023-24127.01
Landslag31. juli · Canada W–AustraliaVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.3
Landslag26. juli · Canada W–Republic of Ireland WVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.5
Landslag21. juli · Canada W–NigeriaVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
Klubb27. april · Chelsea W–Barcelona WChampions League kvinner · 2022-23756.2
Klubb30. mars · Chelsea W–Lyon WChampions League kvinner · 2022-2396.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.