Portrett av J. Roord
Spillerprofil · komplett datakort

J. Roord

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
51Kamper
3 727Minutter
14Mål
6Målgivende
0,48Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,8
01,5
Pasningspresisjon
0100
80 %85,1 %
Taklinger / 90
02,8
02,33

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Wales6.2England5.9Frankri7.3Chelsea6.9OH Leuv7.2SL Benf6.5Atletic6.6Arsenal7.2Real Ma6.3Hungary
  1. OH Leuven W6.9 vurdering
    15. okt. 2025 · 90 min
  2. SL Benfica W7.2 vurdering
    12. nov. 2025 · 90 min
  3. Atletico Madrid W6.5 vurdering
    20. nov. 2025 · 90 min
  4. Arsenal W6.6 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  5. Real Madrid W7.2 vurdering
    17. des. 2025 · 90 min
  6. Hungary W6.3 vurdering
    13. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,340,860,850,420,000,170,00MINUTTER2632022-2341920237442023-241 5142024-2520220255402025-26452027
  1. 20230,86 målpoeng / 90
    419 min · 4 mål · 0 målgivende
  2. 2023-240,85 målpoeng / 90
    744 min · 5 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,42 målpoeng / 90
    1 514 min · 4 mål · 3 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    202 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,17 målpoeng / 90
    540 min · 0 mål · 1 målgivende
  6. 20270,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-233 kamper · 263 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,34/90
  • 20235 kamper · 419 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,86/90
  • 2023-249 kamper · 744 min · 5 mål · 2 målgivende · 0,85/90
  • 2024-2523 kamper · 1 514 min · 4 mål · 3 målgivende · 0,42/90
  • 20253 kamper · 202 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-266 kamper · 540 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,17/90
  • 20271 kamper · 45 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

8 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: NederlandVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Nederland · 20276.34
Kamper
1
Minutter
45
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
80
Twente W logoChampions League kvinnerKlubb · Twente W · 2025-266.95
Kamper
6
Minutter
540
Mål
–
Målgivende
1
Pasning %
85.06224066390041
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
0

Nøkkelpasninger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
0

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
80 %

Taklinger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
0

Vunne dueller

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Nederland · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
6,34

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
20
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80 %
Taklinger
0
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueTwente W
    540 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueTwente W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueTwente W
1,5

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueTwente W
85,1 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueTwente W
2,33

Vunne dueller

Women's Champions LeagueTwente W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Twente W · M

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
540
Kaptein
Nei
Vurdering
6,95

Angrep

Målgivende
1
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
241
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,1 %
Taklinger
14
Vunne dueller
36

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerNederland
    202 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerNederland
95,7 %

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
0,45

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · M

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
202
Kaptein
Nei
Vurdering
6,55

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
47
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
95,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 23 kamper · – mål · 3 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i FA Women's Super League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • FA Women's Super LeagueManchester City W
    1 222 min · 80,7 %
  • Women's Champions LeagueManchester City W
    292 min · 19,3 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
0,52
Women's Champions LeagueManchester City W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,69
Women's Champions LeagueManchester City W
0,31

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueManchester City W
90,6 %
Women's Champions LeagueManchester City W
85,6 %

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,91
Women's Champions LeagueManchester City W
3,08

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueManchester City W
–
Women's Champions LeagueManchester City W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Manchester City W · M

Spilletid

Kamper
17
Fra start
14
Minutter
1 222
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Mål
4
Målgivende
3
Skudd
25
Skudd på mål
14
Pasninger
651
Nøkkelpasninger
23
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,6 %
Taklinger
26
Vunne dueller
49

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Manchester City W · M

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
292
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
125
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,6 %
Taklinger
10
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 9 kamper · 5 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA Women's Super League.

Registrert spilletid

  • FA Women's Super LeagueManchester City W
    744 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
0,85

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,21

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueManchester City W
87,2 %

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,81

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueManchester City W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Manchester City W · M

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
744
Kaptein
Nei
Vurdering
7,49

Angrep

Mål
5
Målgivende
2
Skudd
10
Skudd på mål
8
Pasninger
345
Nøkkelpasninger
10
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,2 %
Taklinger
15
Vunne dueller
35

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20231 turnering · 5 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerNederland
    419 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
–

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
1,5

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
85,9 %

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
4,51

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · M

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
419
Kaptein
Nei
Vurdering
7,88

Angrep

Mål
4
Skudd
14
Skudd på mål
7
Pasninger
234
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
8

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,9 %
Taklinger
21
Vunne dueller
35

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    263 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
1,37

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
81,4 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
2,4

Vunne dueller

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · M

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
263
Kaptein
Nei
Vurdering
6,97

Angrep

Mål
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,4 %
Taklinger
7
Vunne dueller
13

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

7 registrert
  1. →Manchester City W → Twente Wtor 21. august 2025–
  2. →Manchester City W → Twente Wons 20. august 2025–
  3. →Manchester City W → Twente Wtir 1. juli 2025Permanent overgang
  4. →VfL Wolfsburg W → Manchester City Wtor 6. juli 2023Ikke oppgitt
  5. →Arsenal W → VfL Wolfsburg Wtor 1. juli 2021Ikke oppgitt
  6. →Bayern Munich W → Arsenal Wman 1. juli 2019Ikke oppgitt
  7. →Twente W → Bayern Munich Wlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

51 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Nederland–Hungary WVM-kvalifisering Europa kvinner · 2027456.3
Klubb17. desember · Twente W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-26907.2
Klubb9. desember · Twente W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26906.6
Klubb20. november · Twente W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26906.5
Klubb12. november · Twente W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2025-26907.2
Klubb15. oktober · Twente W–OH Leuven WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Klubb8. oktober · Twente W–Chelsea WChampions League kvinner · 2025-26907.31
Landslag13. juli · Nederland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 2025675.9
Landslag9. juli · Nederland–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 2025456.2
Landslag5. juli · Nederland–WalesEuropamesterskapet kvinner · 2025907.2
Klubb30. mars · Manchester City W–Brighton WFA Women's Super League · 2024-25246.3
Klubb27. mars · Manchester City W–Chelsea WChampions League kvinner · 2024-25656.3
Klubb23. mars · Manchester City W–Chelsea WFA Women's Super League · 2024-25906.9
Klubb19. mars · Manchester City W–Chelsea WChampions League kvinner · 2024-25907.3
Klubb5. mars · Manchester City W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-25777.6
Klubb2. mars · Manchester City W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2024-25216.9
Klubb16. februar · Manchester City W–Liverpool WFA Women's Super League · 2024-25908.711
Klubb2. februar · Manchester City W–Arsenal WFA Women's Super League · 2024-25906.3
Klubb25. januar · Manchester City W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2024-25836.51
Klubb19. januar · Manchester City W–Manchester United WFA Women's Super League · 2024-25907.7
Klubb18. desember · Manchester City W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25906.3
Klubb15. desember · Manchester City W–Everton WFA Women's Super League · 2024-25907.0
Klubb12. desember · Manchester City W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb8. desember · Manchester City W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2024-25907.71
Klubb16. november · Manchester City W–Chelsea WFA Women's Super League · 2024-25906.2
Klubb12. november · Manchester City W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-2596.6
Klubb8. november · Manchester City W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2024-25707.61
Klubb3. november · Manchester City W–Crystal Palace WFA Women's Super League · 2024-25737.61
Klubb20. oktober · Manchester City W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2024-25907.61
Klubb16. oktober · Manchester City W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25277.2
Klubb13. oktober · Manchester City W–Liverpool WFA Women's Super League · 2024-251006.9
Klubb9. oktober · Manchester City W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25116.3
Klubb6. oktober · Manchester City W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-25456.6
Klubb29. september · Manchester City W–Brighton WFA Women's Super League · 2024-2596.9
Klubb21. januar · Manchester City W–Liverpool WFA Women's Super League · 2023-24797.0
Klubb17. desember · Manchester City W–Everton WFA Women's Super League · 2023-24907.51
Klubb9. desember · Manchester City W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2023-24906.9
Klubb26. november · Manchester City W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2023-24558.311
Klubb19. november · Manchester City W–Manchester United WFA Women's Super League · 2023-24907.91
Klubb12. november · Manchester City W–Brighton WFA Women's Super League · 2023-24776.7
Klubb5. november · Manchester City W–Arsenal WFA Women's Super League · 2023-24906.9
Klubb21. oktober · Manchester City W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2023-24907.21
Klubb15. oktober · Manchester City W–Bristol City WFA Women's Super League · 2023-24839.32
Landslag11. august · Nederland–SpaniaVerdensmesterskapet kvinner · 2023616.6
Landslag6. august · Nederland–South Africa WVerdensmesterskapet kvinner · 2023897.91
Landslag1. august · Nederland–Vietnam WVerdensmesterskapet kvinner · 20239010.02
Landslag27. juli · Nederland–USA WVerdensmesterskapet kvinner · 2023897.91
Landslag23. juli · Nederland–PortugalVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.6
Klubb3. juni · VfL Wolfsburg W–Barcelona WChampions League kvinner · 2022-23716.3
Klubb1. mai · VfL Wolfsburg W–Arsenal WChampions League kvinner · 2022-231197.61
Klubb30. mars · VfL Wolfsburg W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2022-23736.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 8 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
J. Roord: statistikk, kamper og karriere | Coro