Portrett av Merle Frohms
Spillerprofil · komplett datakort

Merle Frohms

Også registrert som M. Frohms

KeeperTilgjengelig
Født28. januar 1995 · 31 årNasjonalitetTysklandHøyde175 cmVekt59 kg
17Kamper
1 126Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Pasningspresisjon
0100
97,1 %89,9 %
Kampvurdering
510
6,057,16

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Morocco6.3Colombi6.9Sør-Kor7.5Roma W7.2Lyon W7.3Galatas6.9Galatas6.9Roma W6.0Roma W6.3Paris S
  1. Lyon W7.2 vurdering
    17. okt. 2024 · 90 min
  2. Galatasaray W7.3 vurdering
    13. nov. 2024 · 90 min
  3. Galatasaray W6.9 vurdering
    20. nov. 2024 · 90 min
  4. Roma W6.9 vurdering
    11. des. 2024 · 90 min
  5. Roma W6.0 vurdering
    8. okt. 2025 · 90 min
  6. Paris Saint Germain W6.3 vurdering
    16. okt. 2025 · 16 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER4502024-251062025-26
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    450 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    106 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-233 kamper · 300 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20233 kamper · 270 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-255 kamper · 450 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-262 kamper · 106 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Real Madrid W logoChampions League kvinnerKlubb · Real Madrid W · 2025-266.05
Kamper
2
Minutter
106
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
97.14285714285714
Flagg: TysklandVerdensmesterskapet kvinnerLandslag · Tyskland · 20236.83
Kamper
3
Minutter
270
Mål
–
Målgivende
–
Pasning %
86.3013698630137
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueReal Madrid W
    106 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueReal Madrid W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueReal Madrid W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueReal Madrid W
97,1 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueReal Madrid W
6,05

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Real Madrid W · Goalkeeper

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
106
Kaptein
Nei
Vurdering
6,05

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
35

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
97,1 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    450 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
89,9 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
7,16

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
5
Fra start
5
Minutter
450
Kaptein
Nei
Vurdering
7,16

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
169
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,9 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
    270 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
86,3 %

Kampvurdering

Verdensmesterskapet kvinnerTyskland
6,83

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Tyskland · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
270
Kaptein
Nei
Vurdering
6,83

Angrep

Pasninger
73

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,3 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    300 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
75,8 %

Kampvurdering

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
6,57

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Goalkeeper

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
300
Kaptein
Nei
Vurdering
6,57

Angrep

Pasninger
120

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
75,8 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

5 registrert
  1. →VfL Wolfsburg W → Real Madrid Wtir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →VfL Wolfsburg W → Real Madrid Wsøn 22. juni 2025Permanent overgang
  3. →Eintracht Frankfurt W → VfL Wolfsburg Wfre 1. juli 2022Fri overgang
  4. →SC Freiburg W → Eintracht Frankfurt Wons 15. juli 2020Ikke oppgitt
  5. →VfL Wolfsburg W → SC Freiburg Wsøn 1. juli 2018Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

17 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb2. april · Real Madrid W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb25. mars · Real Madrid W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb18. februar · Real Madrid W–Paris FC WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb16. oktober · Real Madrid W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2025-26166.3
Klubb8. oktober · Real Madrid W–Roma WChampions League kvinner · 2025-26906.0
Klubb17. desember · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb11. desember · VfL Wolfsburg W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25906.9
Klubb20. november · VfL Wolfsburg W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25906.9
Klubb13. november · VfL Wolfsburg W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25907.3
Klubb17. oktober · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25907.2
Klubb8. oktober · VfL Wolfsburg W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25907.5
Landslag3. august · Tyskland–Sør-KoreaVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.9
Landslag30. juli · Tyskland–Colombia WVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.3
Landslag24. juli · Tyskland–Morocco WVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.3
Klubb3. juni · VfL Wolfsburg W–Barcelona WChampions League kvinner · 2022-23906.2
Klubb1. mai · VfL Wolfsburg W–Arsenal WChampions League kvinner · 2022-231206.6
Klubb30. mars · VfL Wolfsburg W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2022-23906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Merle Frohms: statistikk, kamper og karriere | Coro