Portrett av Mateja Zver
Spillerprofil · komplett datakort

Mateja Zver

Også registrert som M. Zver

MidtbaneTilgjengelig
Født15. mars 1988 · 38 årNasjonalitetSloveniaHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
11Kamper
731Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,9
01,54
Pasningspresisjon
0100
–65,2 %
Taklinger / 90
01,9
01,54

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Brann6.5Lyon W6.6Slavia 7.6Slavia 6.3Lyon W6.6Brann7.0Hammarb6.5Manches6.5Manches7.2Hammarb
  1. Lyon W6.3 vurdering
    25. jan. 2024 · 71 min
  2. Brann6.6 vurdering
    31. jan. 2024 · 90 min
  3. Hammarby W7.0 vurdering
    9. okt. 2024 · 82 min
  4. Manchester City W6.5 vurdering
    16. okt. 2024 · 64 min
  5. Manchester City W6.5 vurdering
    12. des. 2024 · 31 min
  6. Hammarby W7.2 vurdering
    18. des. 2024 · 57 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER2342024-25862027
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    234 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20270,00 målpoeng / 90
    86 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-246 kamper · 411 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2024-254 kamper · 234 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20271 kamper · 86 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: SloveniaVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Slovenia · 2027–
Kamper
1
Minutter
86
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
–
St. Pölten W logoChampions League kvinnerKlubb · St. Pölten W · 2024-256.85
Kamper
4
Minutter
234
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
65.15151515151516
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerSlovenia
    86 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerSlovenia
0

Nøkkelpasninger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerSlovenia
0

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerSlovenia
–

Taklinger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerSlovenia
0

Vunne dueller

VM-kvalifisering Europa kvinnerSlovenia
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Slovenia · M

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
86
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
0
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueSt. Pölten W
    234 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
1,54

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
65,2 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
1,54

Vunne dueller

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · St. Pölten W · M

Spilletid

Kamper
4
Fra start
2
Minutter
234
Kaptein
Nei
Vurdering
6,85

Angrep

Målgivende
0
Skudd
6
Pasninger
66
Nøkkelpasninger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
65,2 %
Taklinger
4
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueSt. Pölten W
    411 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
1,53

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
57,3 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
1,31

Vunne dueller

Women's Champions LeagueSt. Pölten W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · St. Pölten W · M

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
411
Kaptein
Nei
Vurdering
6,72

Angrep

Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
96
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
57,3 %
Taklinger
6
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

1 registrert
  1. →St. Pölten W → Fomget Gençlik Wman 30. juni 2025Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

11 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Slovenia–Turkey WVM-kvalifisering Europa kvinner · 202786–
Klubb18. desember · St. Pölten W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25577.2
Klubb12. desember · St. Pölten W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25316.5
Klubb16. oktober · St. Pölten W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25646.5
Klubb9. oktober · St. Pölten W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25827.0
Klubb31. januar · St. Pölten W–BrannChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb25. januar · St. Pölten W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24716.3
Klubb18. januar · St. Pölten W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24457.6
Klubb13. desember · St. Pölten W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24846.6
Klubb22. november · St. Pölten W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24316.5
Klubb14. november · St. Pölten W–BrannChampions League kvinner · 2023-24906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 3 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.