Portrett av Synne Sofie Kinden Jensen
Spillerprofil · komplett datakort

Synne Kinden Jensen

Fullt navn: Synne Sofie Kinden Jensen

AngrepTilgjengelig
Født15. februar 1996 · 30 årNasjonalitetNorgeHøyde173 cmVektIkke oppgitt
241Kamper
17 259Minutter
88Mål
8Målgivende
0,5Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01
0,2–
Skudd / 90
01,7
1,39–
Skudd på mål
0100
71,4 %–
Vellykkede driblinger
0100
40 %–

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68105.9St. Pöl6.2Manches7.2Twente 6.2Bayern 6.2Lyon W6.2Manches6.9Manches
  1. Manchester United W6.2 vurdering
    16. okt. 2025 · 67 min
  2. Twente W7.2 vurdering
    20. nov. 2025 · 75 min
  3. Bayern Munich W6.2 vurdering
    10. des. 2025 · 25 min
  4. Lyon W6.2 vurdering
    17. des. 2025 · 66 min
  5. Manchester United W6.2 vurdering
    12. feb. 2026 · 73 min
  6. Manchester United W6.9 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,360,650,720,000,190,230,730,190,660,650,381,090,501,091,090,20MINUTTER41120121 24720131 81220141 628201549720161 84820171 98020181 97420191 41120202712020-211 65920212362021-2282620221802022-2341320234132024-254532025-26
  1. 2021-220,38 målpoeng / 90
    236 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 20221,09 målpoeng / 90
    826 min · 6 mål · 4 målgivende
  3. 2022-230,50 målpoeng / 90
    180 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 20231,09 målpoeng / 90
    413 min · 3 mål · 2 målgivende
  5. 2024-251,09 målpoeng / 90
    413 min · 3 mål · 2 målgivende
  6. 2025-260,20 målpoeng / 90
    453 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 201213 kamper · 411 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201320 kamper · 1 247 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,36/90
  • 201421 kamper · 1 812 min · 13 mål · 0 målgivende · 0,65/90
  • 201523 kamper · 1 628 min · 13 mål · 0 målgivende · 0,72/90
  • 20168 kamper · 497 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 201722 kamper · 1 848 min · 4 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 201822 kamper · 1 980 min · 5 mål · 0 målgivende · 0,23/90
  • 201922 kamper · 1 974 min · 16 mål · 0 målgivende · 0,73/90
  • 202018 kamper · 1 411 min · 3 mål · 0 målgivende · 0,19/90
  • 2020-213 kamper · 271 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,66/90
  • 202131 kamper · 1 659 min · 12 mål · 0 målgivende · 0,65/90
  • 2021-224 kamper · 236 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,38/90
  • 202212 kamper · 826 min · 6 mål · 4 målgivende · 1,09/90
  • 2022-232 kamper · 180 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,50/90
  • 20236 kamper · 413 min · 3 mål · 2 målgivende · 1,09/90
  • 20240 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-256 kamper · 413 min · 3 mål · 2 målgivende · 1,09/90
  • 20250 kamper · 0 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-268 kamper · 453 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,20/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

27 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Atletico Madrid W logoUEFA Champions League WomenKlubb · Atletico Madrid W · 2025-266.40
Kamper
8
Minutter
453
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
67
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 8 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
    453 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
0,2

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
1,39

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
71,4 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
0,79

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
40 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Atletico Madrid W · Attacker · nr. 7

Spilletid

Draktnummer
7
Kamper
8
Fra start
6
Minutter
453
Innbytter
2
Byttet ut
6
På benken
3
Kaptein
Nei
Vurdering
6,40

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
7
Skudd på mål
5
Pasninger
98
Nøkkelpasninger
4
Driblinger
5
Vellykkede driblinger
2
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67 %
Taklinger
3
Dueller
36
Vunne dueller
8
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark vunnet
1
Frispark begått
11
Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · – kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaAtletico Madrid W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Skudd / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Skudd på mål

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Vellykkede driblinger

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Atletico Madrid W · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

2024-251 turnering · 6 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
    413 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
1,09

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
3,05

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
57,1 %

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
0,44

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenAtletico Madrid W
35,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Atletico Madrid W · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
413
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
51
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
20242 turneringer · – kamper · – mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primera División FemeninaAtletico Madrid W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag
  • Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
    – min · –Ufullstendig datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Skudd / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Skudd på mål

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Vellykkede driblinger

Primera División FemeninaAtletico Madrid W
–
Supercopa FemeninaAtletico Madrid W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Atletico Madrid W · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

Vis alle tall · Supercopa Femenina
  • Klubb · Atletico Madrid W · Attacker

Ufullstendig datagrunnlag

Spilletid

Kaptein
Nei

Angrep

Ball og forsvar

Disiplin

20231 turnering · 6 kamper · 3 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Primera División Femenina.

Registrert spilletid

  • Primera División FemeninaReal Sociedad W
    413 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaReal Sociedad W
1,09

Skudd / 90

Primera División FemeninaReal Sociedad W
3,05

Skudd på mål

Primera División FemeninaReal Sociedad W
57,1 %

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaReal Sociedad W
0,44

Vellykkede driblinger

Primera División FemeninaReal Sociedad W
35,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Real Sociedad W · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
413
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
51
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenReal Sociedad W
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenReal Sociedad W
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenReal Sociedad W
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenReal Sociedad W
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenReal Sociedad W
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenReal Sociedad W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Real Sociedad W · Attacker

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20222 turneringer · 12 kamper · 6 mål · 4 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 2 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Primera División FemeninaReal Sociedad W
    413 min · 50 %
  • Supercopa FemeninaReal Sociedad W
    413 min · 50 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Primera División FemeninaReal Sociedad W
1,09
Supercopa FemeninaReal Sociedad W
1,09

Skudd / 90

Primera División FemeninaReal Sociedad W
3,05
Supercopa FemeninaReal Sociedad W
3,05

Skudd på mål

Primera División FemeninaReal Sociedad W
57,1 %
Supercopa FemeninaReal Sociedad W
57,1 %

Nøkkelpasninger / 90

Primera División FemeninaReal Sociedad W
0,44
Supercopa FemeninaReal Sociedad W
0,44

Vellykkede driblinger

Primera División FemeninaReal Sociedad W
35,3 %
Supercopa FemeninaReal Sociedad W
35,3 %

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Real Sociedad W · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
413
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
51
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Supercopa Femenina
  • Klubb · Real Sociedad W · Attacker

Spilletid

Kamper
6
Fra start
5
Minutter
413
Innbytter
1
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Mål
3
Målgivende
2
Skudd
14
Skudd på mål
8
Pasninger
102
Nøkkelpasninger
2
Driblinger
17
Vellykkede driblinger
6
Straffer scoret
0
Straffer bommet
0

Ball og forsvar

Taklinger
5
Brudd
2
Dueller
51
Vunne dueller
18
Baklengsmål
0

Disiplin

Frispark begått
6
Gule kort
0
Røde kort
0
2021-221 turnering · 4 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVålerenga
    236 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
4
Fra start
3
Minutter
236
Innbytter
1
Byttet ut
2
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20212 turneringer · 31 kamper · 12 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Toppserien.

Spilletid fordelt på turneringer

  • ToppserienVålerenga
    1 300 min · 78,4 %
  • Primera División FemeninaReal Sociedad W
    359 min · 21,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–
Primera División FemeninaReal Sociedad W
–

Skudd / 90

ToppserienVålerenga
–
Primera División FemeninaReal Sociedad W
–

Skudd på mål

ToppserienVålerenga
–
Primera División FemeninaReal Sociedad W
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–
Primera División FemeninaReal Sociedad W
–

Vellykkede driblinger

ToppserienVålerenga
–
Primera División FemeninaReal Sociedad W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
18
Fra start
16
Minutter
1 300
Innbytter
2
Byttet ut
7
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
11

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Primera División Femenina
  • Klubb · Real Sociedad W · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
3
Minutter
359
Innbytter
10
Byttet ut
2
På benken
10
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
2020-211 turnering · 3 kamper · 2 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra UEFA Champions League Women.

Registrert spilletid

  • UEFA Champions League WomenVålerenga
    271 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Skudd / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Skudd på mål

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Vellykkede driblinger

UEFA Champions League WomenVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · UEFA Champions League Women
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
271
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20201 turnering · 18 kamper · 3 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienVålerenga
    1 411 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienVålerenga
–

Skudd / 90

ToppserienVålerenga
–

Skudd på mål

ToppserienVålerenga
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienVålerenga
–

Vellykkede driblinger

ToppserienVålerenga
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Vålerenga · Attacker

Spilletid

Kamper
18
Fra start
17
Minutter
1 411
Innbytter
1
Byttet ut
9
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
3

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20191 turnering · 22 kamper · 16 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienRøa
    1 974 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienRøa
–

Skudd / 90

ToppserienRøa
–

Skudd på mål

ToppserienRøa
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienRøa
–

Vellykkede driblinger

ToppserienRøa
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Røa · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 974
Innbytter
0
Byttet ut
1
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
16

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20181 turnering · 22 kamper · 5 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienStabæk
    1 980 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienStabæk
–

Skudd / 90

ToppserienStabæk
–

Skudd på mål

ToppserienStabæk
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienStabæk
–

Vellykkede driblinger

ToppserienStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 980
Innbytter
0
Byttet ut
2
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
5

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20171 turnering · 22 kamper · 4 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienStabæk
    1 848 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienStabæk
–

Skudd / 90

ToppserienStabæk
–

Skudd på mål

ToppserienStabæk
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienStabæk
–

Vellykkede driblinger

ToppserienStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
22
Fra start
22
Minutter
1 848
Innbytter
0
Byttet ut
9
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
1
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20161 turnering · 8 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienStabæk
    497 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienStabæk
–

Skudd / 90

ToppserienStabæk
–

Skudd på mål

ToppserienStabæk
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienStabæk
–

Vellykkede driblinger

ToppserienStabæk
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Stabæk · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
6
Minutter
497
Innbytter
2
Byttet ut
5
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20155 turneringer · 23 kamper · 13 mål · – målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Registrerte data finnes for 5 turneringer.

Spilletid fordelt på turneringer

  • 2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
    720 min · 44,2 %
  • ToppserienKolbotn
    720 min · 44,2 %
  • DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
    90 min · 5,5 %Lite datagrunnlag
  • UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    50 min · 3,1 %Lite datagrunnlag
  • Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
    48 min · 2,9 %Lite datagrunnlag

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
ToppserienKolbotn
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–

Skudd / 90

2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
ToppserienKolbotn
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–

Skudd på mål

2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
ToppserienKolbotn
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–

Nøkkelpasninger / 90

2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
ToppserienKolbotn
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–

Vellykkede driblinger

2. Bundesliga WomenWolfsburg II W
–
ToppserienKolbotn
–
DFB Pokal WomenVfL Wolfsburg W
–
UEFA Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–
Frauen BundesligaVfL Wolfsburg W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · 2. Bundesliga Women
  • Klubb · Wolfsburg II W · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
2

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Kolbotn · Attacker

Spilletid

Kamper
8
Fra start
8
Minutter
720
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
0
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
6

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · DFB Pokal Women
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Innbytter
0
Byttet ut
0
På benken
2
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
4

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · UEFA Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
50
Innbytter
2
Byttet ut
0
På benken
5
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Vis alle tall · Frauen Bundesliga
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
4
Fra start
0
Minutter
48
Innbytter
4
Byttet ut
0
På benken
14
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
1

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20141 turnering · 21 kamper · 13 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienKolbotn
    1 812 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd / 90

ToppserienKolbotn
–

Skudd på mål

ToppserienKolbotn
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienKolbotn
–

Vellykkede driblinger

ToppserienKolbotn
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Kolbotn · Attacker

Spilletid

Kamper
21
Fra start
21
Minutter
1 812
Innbytter
0
Byttet ut
7
På benken
1
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
13

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20131 turnering · 20 kamper · 5 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienKolbotn · LSK Kvinner
    1 247 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienKolbotn · LSK Kvinner
–

Skudd / 90

ToppserienKolbotn · LSK Kvinner
–

Skudd på mål

ToppserienKolbotn · LSK Kvinner
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienKolbotn · LSK Kvinner
–

Vellykkede driblinger

ToppserienKolbotn · LSK Kvinner
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · Kolbotn · Attacker
  • Klubb · LSK Kvinner · Attacker

Spilletid

Kamper
20
Fra start
14
Minutter
1 247
Innbytter
6
Byttet ut
7
På benken
6
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
5

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
20121 turnering · 13 kamper · 0 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Toppserien.

Registrert spilletid

  • ToppserienLSK Kvinner
    411 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

ToppserienLSK Kvinner
–

Skudd / 90

ToppserienLSK Kvinner
–

Skudd på mål

ToppserienLSK Kvinner
–

Nøkkelpasninger / 90

ToppserienLSK Kvinner
–

Vellykkede driblinger

ToppserienLSK Kvinner
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Toppserien
  • Klubb · LSK Kvinner · Attacker

Spilletid

Kamper
13
Fra start
4
Minutter
411
Innbytter
9
Byttet ut
3
På benken
10
Kaptein
Nei

Angrep

Mål
0

Ball og forsvar

Disiplin

Gule kort
0
Gulrøde kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

19 registrert
  1. ★Copa de la ReinaSpania · 2024/2025Andreplass
  2. ★Copa de la ReinaSpania · 2023/2024Andreplass
  3. ★Supercopa FemeninaSpania · 2023Andreplass
  4. ★Primera División FemeninaSpania · 2021/2022Andreplass
  5. ★NM Cupen WomenNorge · 2021Vinner
  6. ★ToppserienNorge · 2020Vinner
  7. ★NM Cupen WomenNorge · 2020Vinner
  8. ★DFB Pokal WomenTyskland · 2015/2016Vinner
  9. ★Frauen BundesligaTyskland · 2015/2016Andreplass
  10. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · 2015/2016Andreplass
  11. ★ToppserienNorge · 2012Vinner
  12. ★ToppserienNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  13. ★DFB Pokal WomenTyskland · Sesong ikke oppgittVinner
  14. ★Frauen BundesligaTyskland · Sesong ikke oppgittAndreplass
  15. ★NM Cupen WomenNorge · Sesong ikke oppgittVinner
  16. ★Primera División FemeninaSpania · Sesong ikke oppgittAndreplass
  17. ★Supercopa FemeninaSpania · Sesong ikke oppgittAndreplass
  18. ★Copa de la ReinaSpania · Sesong ikke oppgittAndreplass
  19. ★UEFA Women's Champions LeagueEuropa · Sesong ikke oppgittAndreplass
Overganger

Klubbhistorikk

8 registrert
  1. →Real Sociedad W → Atletico Madrid Wtir 2. juli 2024Ikke oppgitt
  2. →Real Sociedad W → Atletico Madrid Wsøn 30. juni 2024–
  3. →Vålerenga → Real Sociedad Wtir 4. januar 2022Ikke oppgitt
  4. →Røa → Vålerengator 9. januar 2020Ikke oppgitt
  5. →Stabæk → Røaons 9. januar 2019Ikke oppgitt
  6. →VfL Wolfsburg W → Stabæksøn 1. januar 2017Ikke oppgitt
  7. →VfL Wolfsburg W → Stabækman 1. august 2016Lån
  8. →Kolbotn → VfL Wolfsburg Wons 1. juli 2015Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

7 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
19. februar · Atletico Madrid W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.9
12. februar · Atletico Madrid W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26736.2
17. desember · Atletico Madrid W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26666.2
10. desember · Atletico Madrid W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26256.2
20. november · Atletico Madrid W–Twente WChampions League kvinner · 2025-26757.21
16. oktober · Atletico Madrid W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26676.2
8. oktober · Atletico Madrid W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26575.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 20 tilgjengelige sesonger, 50 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Synne Kinden Jensen: statistikk, kamper og karriere | Coro