Portrett av V. Miedema
Spillerprofil · komplett datakort

V. Miedema

AngrepTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
44Kamper
2 429Minutter
20Mål
6Målgivende
0,96Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Angrepsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025Lite datagrunnlag
Målpoeng / 90
01,3
1,020,66
Skudd / 90
03,6
2,970,66
Skudd på mål
0100
54,3 %100 %

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Leicest9.2Aston V8.2Everton7.0London 9.0Chelsea6.0Arsenal8.9Leicest6.5Aston V6.7Tottenh9.2Manches
  1. Chelsea W9.0 vurdering
    1. feb. 2026 · 76 min
  2. Arsenal W6.0 vurdering
    8. feb. 2026 · 89 min
  3. Leicester City FC W8.9 vurdering
    13. feb. 2026 · 58 min
  4. Aston Villa W6.5 vurdering
    15. mars 2026 · 90 min
  5. Tottenham Hotspur W6.7 vurdering
    21. mars 2026 · 62 min
  6. Manchester United W9.2 vurdering
    28. mars 2026 · 70 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,920,960,661,02MINUTTER2922023-249392024-2513720251 0612025-26
  1. 2023-240,92 målpoeng / 90
    292 min · 2 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,96 målpoeng / 90
    939 min · 9 mål · 1 målgivende
  3. 20250,66 målpoeng / 90
    137 min · 1 mål · 0 målgivende
  4. 2025-261,02 målpoeng / 90
    1 061 min · 8 mål · 4 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-249 kamper · 292 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,92/90
  • 2024-2514 kamper · 939 min · 9 mål · 1 målgivende · 0,96/90
  • 20252 kamper · 137 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,66/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-2614 kamper · 1 061 min · 8 mål · 4 målgivende · 1,02/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Manchester City W logoFA Women's Super LeagueKlubb · Manchester City W · 2025-267.51
Kamper
14
Minutter
1061
Mål
8
Målgivende
4
Pasning %
80.4733727810651
Flagg: NederlandEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Nederland · 20256.91
Kamper
2
Minutter
137
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
93.33333333333333
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 14 kamper · 8 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA Women's Super League.

Registrert spilletid

  • FA Women's Super LeagueManchester City W
    1 061 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,02

Skudd / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
2,97

Skudd på mål

FA Women's Super LeagueManchester City W
54,3 %

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,95

Vellykkede driblinger

FA Women's Super LeagueManchester City W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Manchester City W · Attacker

Spilletid

Kamper
14
Fra start
14
Minutter
1 061
Kaptein
Nei
Vurdering
7,51

Angrep

Mål
8
Målgivende
4
Skudd
35
Skudd på mål
19
Pasninger
338
Nøkkelpasninger
23
Vellykkede driblinger
17

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,5 %
Taklinger
20
Vunne dueller
65

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerNederland
    137 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
0,66

Skudd / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
0,66

Skudd på mål

Europamesterskapet kvinnerNederland
100 %

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
1,97

Vellykkede driblinger

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · Attacker

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
137
Kaptein
Ja
Vurdering
6,91

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
15
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
93,3 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 14 kamper · 9 mål · 1 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i FA Women's Super League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • FA Women's Super LeagueManchester City W
    708 min · 75,4 %
  • Women's Champions LeagueManchester City W
    231 min · 24,6 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,02
Women's Champions LeagueManchester City W
0,78

Skudd / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
3,56
Women's Champions LeagueManchester City W
1,95

Skudd på mål

FA Women's Super LeagueManchester City W
64,3 %
Women's Champions LeagueManchester City W
60 %

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueManchester City W
1,4
Women's Champions LeagueManchester City W
1,95

Vellykkede driblinger

FA Women's Super LeagueManchester City W
–
Women's Champions LeagueManchester City W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Manchester City W · Attacker

Spilletid

Kamper
11
Fra start
8
Minutter
708
Kaptein
Nei
Vurdering
7,67

Angrep

Mål
7
Målgivende
1
Skudd
28
Skudd på mål
18
Pasninger
267
Nøkkelpasninger
11
Vellykkede driblinger
10

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,1 %
Taklinger
14
Vunne dueller
50

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Manchester City W · Attacker

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
231
Kaptein
Nei
Vurdering
7,53

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
59
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
76,3 %
Taklinger
6
Vunne dueller
10

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 9 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA Women's Super League.

Registrert spilletid

  • FA Women's Super LeagueArsenal W
    292 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
0,92

Skudd / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
3,7

Skudd på mål

FA Women's Super LeagueArsenal W
33,3 %

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueArsenal W
1,85

Vellykkede driblinger

FA Women's Super LeagueArsenal W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Arsenal W · Attacker

Spilletid

Kamper
9
Fra start
3
Minutter
292
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
12
Skudd på mål
4
Pasninger
134
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,8 %
Taklinger
7
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Arsenal W → Manchester City Wfre 5. juli 2024Fri overgang
  2. →Bayern Munich W → Arsenal Wlør 1. juli 2017Ikke oppgitt
  3. →Heerenveen W → Bayern Munich Wtir 1. juli 2014Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

44 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb28. mars · Manchester City W–Manchester United WFA Women's Super League · 2025-26709.22
Klubb21. mars · Manchester City W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2025-26626.7
Klubb15. mars · Manchester City W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2025-26906.5
Klubb13. februar · Manchester City W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2025-26588.92
Klubb8. februar · Manchester City W–Arsenal WFA Women's Super League · 2025-26896.0
Klubb1. februar · Manchester City W–Chelsea WFA Women's Super League · 2025-26769.011
Klubb25. januar · Manchester City W–London City Lionesses WFA Women's Super League · 2025-26907.01
Klubb11. januar · Manchester City W–Everton WFA Women's Super League · 2025-26648.21
Klubb14. desember · Manchester City W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2025-26859.212
Klubb7. desember · Manchester City W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2025-26696.3
Klubb15. november · Manchester City W–Manchester United WFA Women's Super League · 2025-26908.2
Klubb9. november · Manchester City W–Everton WFA Women's Super League · 2025-26817.31
Klubb12. oktober · Manchester City W–Liverpool WFA Women's Super League · 2025-26616.5
Klubb4. oktober · Manchester City W–Arsenal WFA Women's Super League · 2025-26766.5
Landslag13. juli · Nederland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Landslag9. juli · Nederland–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 2025666.5
Landslag5. juli · Nederland–WalesEuropamesterskapet kvinner · 2025717.31
Klubb30. mars · Manchester City W–Brighton WFA Women's Super League · 2024-25247.51
Klubb27. mars · Manchester City W–Chelsea WChampions League kvinner · 2024-25967.3
Klubb23. mars · Manchester City W–Chelsea WFA Women's Super League · 2024-25907.3
Klubb19. mars · Manchester City W–Chelsea WChampions League kvinner · 2024-25458.72
Klubb5. mars · Manchester City W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-25137.31
Klubb2. mars · Manchester City W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2024-25908.01
Klubb16. februar · Manchester City W–Liverpool WFA Women's Super League · 2024-25727.3
Klubb2. februar · Manchester City W–Arsenal WFA Women's Super League · 2024-25657.31
Klubb25. januar · Manchester City W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2024-25778.22
Klubb19. januar · Manchester City W–Manchester United WFA Women's Super League · 2024-25778.01
Klubb9. oktober · Manchester City W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25907.2
Klubb6. oktober · Manchester City W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-25457.2
Klubb29. september · Manchester City W–Brighton WFA Women's Super League · 2024-25817.3
Klubb22. september · Manchester City W–Arsenal WFA Women's Super League · 2024-25748.31
Klubb18. mai · Arsenal W–Brighton WFA Women's Super League · 2023-24288.311
Klubb28. april · Arsenal W–Everton WFA Women's Super League · 2023-24––
Klubb21. april · Arsenal W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2023-2487.2
Klubb17. februar · Arsenal W–Manchester United WFA Women's Super League · 2023-24156.5
Klubb4. februar · Arsenal W–West Ham WFA Women's Super League · 2023-24636.5
Klubb28. januar · Arsenal W–Liverpool WFA Women's Super League · 2023-24717.61
Klubb20. januar · Arsenal W–Everton WFA Women's Super League · 2023-24717.7
Klubb16. desember · Arsenal W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2023-24246.9
Klubb10. desember · Arsenal W–Chelsea WFA Women's Super League · 2023-24––
Klubb26. november · Arsenal W–West Ham WFA Women's Super League · 2023-24116.9
Klubb12. november · Arsenal W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2023-24––
Klubb5. november · Arsenal W–Manchester City WFA Women's Super League · 2023-24––
Klubb22. oktober · Arsenal W–Bristol City WFA Women's Super League · 2023-241–
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.