Portrett av M. Lenzini
Spillerprofil · komplett datakort

M. Lenzini

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
23Kamper
1 188Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
02,4
20,94

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.3Portuga6.3Spania7.2England7.3SL Benf6.6Bayern 6.6Atletic6.0Lyon W6.2VfL Wol6.9VfL Wol7.3Belarus
  1. Bayern Munich W6.6 vurdering
    16. okt. 2025 · 77 min
  2. Atletico Madrid W6.6 vurdering
    12. nov. 2025 · 15 min
  3. Lyon W6.0 vurdering
    19. nov. 2025 · 19 min
  4. VfL Wolfsburg W6.2 vurdering
    12. feb. 2026 · 90 min
  5. VfL Wolfsburg W6.9 vurdering
    19. feb. 2026 · 90 min
  6. Belarus7.3 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,000,000,00MINUTTER3442024-2534220253812025-26902027
  1. 2024-250,00 målpoeng / 90
    344 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20250,00 målpoeng / 90
    342 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,00 målpoeng / 90
    381 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 20270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20231 kamper · 31 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-254 kamper · 344 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20255 kamper · 342 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-266 kamper · 381 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

5 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: ItaliaVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Italia · 20277.30
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
95.45454545454545
Juventus W logoChampions League kvinnerKlubb · Juventus W · 2025-266.71
Kamper
6
Minutter
381
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
80.45112781954887
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerItalia
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerItalia
2

Brudd / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerItalia
–

Blokkeringer / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerItalia
–

Vunne dueller

VM-kvalifisering Europa kvinnerItalia
–

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerItalia
95,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Italia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
132
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
95,5 %
Taklinger
2
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueJuventus W
    381 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
0,94

Brudd / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueJuventus W
80,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Juventus W · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
4
Minutter
381
Kaptein
Nei
Vurdering
6,71

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Pasninger
136
Nøkkelpasninger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,5 %
Taklinger
4
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerItalia
    342 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerItalia
0,53

Brudd / 90

Europamesterskapet kvinnerItalia
–

Blokkeringer / 90

Europamesterskapet kvinnerItalia
–

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerItalia
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerItalia
78,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Italia · Defender

Spilletid

Kamper
5
Fra start
4
Minutter
342
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
92
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
78,3 %
Taklinger
2
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueJuventus W
    344 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
1,31

Brudd / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueJuventus W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueJuventus W
81,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Juventus W · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
344
Kaptein
Nei
Vurdering
6,44

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
144
Nøkkelpasninger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,3 %
Taklinger
5
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerItalia
    31 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerItalia
–

Brudd / 90

Verdensmesterskapet kvinnerItalia
–

Blokkeringer / 90

Verdensmesterskapet kvinnerItalia
–

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerItalia
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerItalia
73,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Italia · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
0
Minutter
31
Kaptein
Nei
Vurdering
6,30

Angrep

Pasninger
19

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,7 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →Sassuolo W → Juventus Wlør 3. juli 2021Fri overgang
  2. →Juventus W → Sassuolo Wfre 20. juli 2018Lån
  3. →Brescia W → Juventus Wlør 1. juli 2017Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

23 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Italia–BelarusVM-kvalifisering Europa kvinner · 2027907.3
Klubb19. februar · Juventus W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Klubb12. februar · Juventus W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26906.2
Klubb17. desember · Juventus W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb9. desember · Juventus W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb19. november · Juventus W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26196.0
Klubb12. november · Juventus W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26156.6
Klubb16. oktober · Juventus W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26776.6
Klubb7. oktober · Juventus W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2025-26907.3
Landslag22. juli · Italia–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 2025897.2
Landslag16. juli · Italia–NorgeEuropamesterskapet kvinner · 20251–
Landslag11. juli · Italia–SpaniaEuropamesterskapet kvinner · 2025906.3
Landslag7. juli · Italia–PortugalEuropamesterskapet kvinner · 2025906.3
Landslag3. juli · Italia–BelgiaEuropamesterskapet kvinner · 2025726.6
Klubb18. desember · Juventus W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb12. desember · Juventus W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25746.0
Klubb21. november · Juventus W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25906.2
Klubb12. november · Juventus W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25906.5
Klubb16. oktober · Juventus W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb9. oktober · Juventus W–VålerengaChampions League kvinner · 2024-25907.0
Landslag2. august · Italia–South Africa WVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
Landslag29. juli · Italia–SverigeVerdensmesterskapet kvinner · 2023316.3
Landslag24. juli · Italia–Argentina WVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
M. Lenzini: statistikk, kamper og karriere | Coro