Portrett av L. Wilms
Spillerprofil · komplett datakort

L. Wilms

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
30Kamper
1 833Minutter
1Mål
8Målgivende
0,44Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Taklinger / 90
07,2
61,89

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68109.3West Ha7.3Leicest7.3Manches6.6Brighto6.5Manches7.2Everton6.2Tottenh7.0Manches7.2Leicest7.4Hungary
  1. Manchester United W6.5 vurdering
    25. jan. 2026 · 90 min
  2. Everton W7.2 vurdering
    1. feb. 2026 · 90 min
  3. Tottenham Hotspur W6.2 vurdering
    15. feb. 2026 · 90 min
  4. Manchester City W7.0 vurdering
    15. mars 2026 · 90 min
  5. Leicester City FC W7.2 vurdering
    22. mars 2026 · 90 min
  6. Hungary W7.4 vurdering
    13. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,520,000,562,00MINUTTER5232024-2511620258102025-26452027
  1. 2024-250,52 målpoeng / 90
    523 min · 0 mål · 3 målgivende
  2. 20250,00 målpoeng / 90
    116 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,56 målpoeng / 90
    810 min · 1 mål · 4 målgivende
  4. 20272,00 målpoeng / 90
    45 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-233 kamper · 279 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20232 kamper · 60 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2024-256 kamper · 523 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,52/90
  • 20252 kamper · 116 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-269 kamper · 810 min · 1 mål · 4 målgivende · 0,56/90
  • 20271 kamper · 45 min · 0 mål · 1 målgivende · 2,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: NederlandVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Nederland · 20277.38
Kamper
1
Minutter
45
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
89.1304347826087
Aston Villa W logoFA Women's Super LeagueKlubb · Aston Villa W · 2025-267.18
Kamper
9
Minutter
810
Mål
1
Målgivende
4
Pasning %
81.47268408551069
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
6

Brudd / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
–

Blokkeringer / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
–

Vunne dueller

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
–

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
89,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Nederland · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
7,38

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
46
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,1 %
Taklinger
3
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 1 mål · 4 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA Women's Super League.

Registrert spilletid

  • FA Women's Super LeagueAston Villa W
    810 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueAston Villa W
1,89

Brudd / 90

FA Women's Super LeagueAston Villa W
–

Blokkeringer / 90

FA Women's Super LeagueAston Villa W
–

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueAston Villa W
–

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueAston Villa W
81,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Aston Villa W · D

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
810
Kaptein
Nei
Vurdering
7,18

Angrep

Mål
1
Målgivende
4
Skudd
3
Skudd på mål
2
Pasninger
421
Nøkkelpasninger
12
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,5 %
Taklinger
17
Vunne dueller
39

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerNederland
    116 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
3,1

Brudd / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Blokkeringer / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerNederland
66,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
1
Minutter
116
Kaptein
Nei
Vurdering
6,20

Angrep

Målgivende
0
Skudd
1
Pasninger
39
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
4
Vunne dueller
6

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    523 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
1,55

Brudd / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
79,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · D

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
523
Kaptein
Nei
Vurdering
7,36

Angrep

Målgivende
3
Skudd
3
Skudd på mål
1
Pasninger
258
Nøkkelpasninger
21
Vellykkede driblinger
8

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79,5 %
Taklinger
9
Vunne dueller
22

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerNederland
    60 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
4,5

Brudd / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
–

Blokkeringer / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
–

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
63,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · D

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
60
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Pasninger
22
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
63,6 %
Taklinger
3
Vunne dueller
4

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
    279 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
2,26

Brudd / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueVfL Wolfsburg W
70,6 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · VfL Wolfsburg W · D

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
279
Kaptein
Nei
Vurdering
6,76

Angrep

Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,6 %
Taklinger
7
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

3 registrert
  1. →VfL Wolfsburg W → Aston Villa Wsøn 6. juli 2025–
  2. →VfL Wolfsburg W → Aston Villa Wsøn 29. juni 2025–
  3. →Twente W → VfL Wolfsburg Wtor 1. juli 2021Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

30 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Nederland–Hungary WVM-kvalifisering Europa kvinner · 2027457.41
Klubb22. mars · Aston Villa W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2025-26907.21
Klubb15. mars · Aston Villa W–Manchester City WFA Women's Super League · 2025-26907.0
Klubb15. februar · Aston Villa W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2025-26906.21
Klubb8. februar · Aston Villa W–Liverpool WFA Women's Super League · 2025-26––
Klubb1. februar · Aston Villa W–Everton WFA Women's Super League · 2025-26907.2
Klubb25. januar · Aston Villa W–Manchester United WFA Women's Super League · 2025-26906.5
Klubb11. januar · Aston Villa W–Brighton WFA Women's Super League · 2025-26906.6
Klubb8. november · Aston Villa W–Manchester United WFA Women's Super League · 2025-26907.31
Klubb12. oktober · Aston Villa W–Leicester City FC WFA Women's Super League · 2025-26907.3
Klubb5. oktober · Aston Villa W–West Ham WFA Women's Super League · 2025-26909.311
Landslag13. juli · Nederland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 2025906.0
Landslag9. juli · Nederland–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Landslag5. juli · Nederland–WalesEuropamesterskapet kvinner · 2025266.9
Klubb27. mars · VfL Wolfsburg W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25906.5
Klubb19. mars · VfL Wolfsburg W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25907.01
Klubb17. desember · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb11. desember · VfL Wolfsburg W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25887.2
Klubb20. november · VfL Wolfsburg W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-259010.02
Klubb13. november · VfL Wolfsburg W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb17. oktober · VfL Wolfsburg W–Lyon WChampions League kvinner · 2024-25896.5
Klubb8. oktober · VfL Wolfsburg W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25766.9
Landslag11. august · Nederland–SpaniaVerdensmesterskapet kvinner · 2023596.7
Landslag6. august · Nederland–South Africa WVerdensmesterskapet kvinner · 20231–
Landslag1. august · Nederland–Vietnam WVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
Landslag27. juli · Nederland–USA WVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
Landslag23. juli · Nederland–PortugalVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
Klubb3. juni · VfL Wolfsburg W–Barcelona WChampions League kvinner · 2022-23846.3
Klubb1. mai · VfL Wolfsburg W–Arsenal WChampions League kvinner · 2022-231057.0
Klubb30. mars · VfL Wolfsburg W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2022-23906.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
L. Wilms: statistikk, kamper og karriere | Coro