Portrett av Damaris Egurrola
Spillerprofil · komplett datakort

Damaris Egurrola

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
41Kamper
2 145Minutter
2Mål
2Målgivende
0,17Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
01,8
01,42
Pasningspresisjon
0100
89,2 %85,6 %
Taklinger / 90
03,2
22,64

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.6Arsenal8.3St. Pöl6.6VfL Wol6.7Manches7.9Atletic7.0VfL Wol8.5VfL Wol6.6Arsenal6.3Arsenal8.2Hungary
  1. Atletico Madrid W7.9 vurdering
    17. des. 2025 · 90 min
  2. VfL Wolfsburg W7.0 vurdering
    24. mars 2026 · 72 min
  3. VfL Wolfsburg W8.5 vurdering
    2. apr. 2026 · 38 min
  4. Arsenal W6.6 vurdering
    26. apr. 2026 · 25 min
  5. Arsenal W6.3 vurdering
    2. mai 2026 · 23 min
  6. Hungary W8.2 vurdering
    13. okt. 2026 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,140,000,000,412,00MINUTTER6562023-247572024-252020254432025-26452027
  1. 2023-240,14 målpoeng / 90
    656 min · 0 mål · 1 målgivende
  2. 2024-250,00 målpoeng / 90
    757 min · 0 mål · 0 målgivende
  3. 20250,00 målpoeng / 90
    20 min · 0 mål · 0 målgivende
  4. 2025-260,41 målpoeng / 90
    443 min · 1 mål · 1 målgivende
  5. 20272,00 målpoeng / 90
    45 min · 1 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 56 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20235 kamper · 168 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2410 kamper · 656 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,14/90
  • 2024-2510 kamper · 757 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20252 kamper · 20 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-269 kamper · 443 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,41/90
  • 20271 kamper · 45 min · 1 mål · 0 målgivende · 2,00/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: NederlandVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Nederland · 20278.20
Kamper
1
Minutter
45
Mål
1
Målgivende
0
Pasning %
89.1891891891892
Lyon W logoChampions League kvinnerKlubb · Lyon W · 2025-267.38
Kamper
9
Minutter
443
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
85.6
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 1 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
    45 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
2

Nøkkelpasninger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
0

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
89,2 %

Taklinger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
2

Vunne dueller

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Nederland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
45
Kaptein
Nei
Vurdering
8,20

Angrep

Mål
1
Målgivende
0
Skudd
1
Skudd på mål
1
Pasninger
37
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,2 %
Taklinger
1
Vunne dueller
8

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 9 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    443 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueLyon W
0,41

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,42

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
85,6 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
2,64

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
4
Minutter
443
Kaptein
Nei
Vurdering
7,38

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
2
Pasninger
375
Nøkkelpasninger
7
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,6 %
Taklinger
13
Vunne dueller
34

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerNederland
    20 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerNederland
60 %

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
4,5

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
0
Minutter
20
Kaptein
Nei
Vurdering
6,70

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
10

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
60 %
Taklinger
1
Vunne dueller
5

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 10 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    757 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
0,48

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
84 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
4,04

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
757
Kaptein
Nei
Vurdering
7,30

Angrep

Målgivende
0
Skudd
10
Skudd på mål
6
Pasninger
470
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84 %
Taklinger
34
Vunne dueller
72

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    656 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
0,82

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
81,8 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
3,57

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
656
Kaptein
Nei
Vurdering
7,28

Angrep

Målgivende
1
Skudd
10
Skudd på mål
3
Pasninger
395
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,8 %
Taklinger
26
Vunne dueller
87

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 5 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerNederland
    168 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
–

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
0,54

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
62,6 %

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
4,29

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
5
Fra start
1
Minutter
168
Kaptein
Nei
Vurdering
6,82

Angrep

Skudd
1
Pasninger
139
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
62,6 %
Taklinger
8
Vunne dueller
31

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    56 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
66,7 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,61

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
56
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Pasninger
21

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
66,7 %
Taklinger
1
Vunne dueller
7

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Everton W → Lyon Wons 20. januar 2021Ikke oppgitt
  2. →Athletic Club W → Everton Wons 2. september 2020Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

41 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Nederland–Hungary WVM-kvalifisering Europa kvinner · 2027458.21
Klubb23. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb2. mai · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26236.3
Klubb26. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26256.6
Klubb2. april · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26388.51
Klubb24. mars · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26727.0
Klubb17. desember · Lyon W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26907.91
Klubb10. desember · Lyon W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.7
Klubb19. november · Lyon W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb11. november · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-2696.6
Klubb15. oktober · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26748.3
Klubb7. oktober · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26226.6
Landslag13. juli · Nederland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 2025126.7
Landslag9. juli · Nederland–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 202586.7
Landslag5. juli · Nederland–WalesEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Klubb27. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25746.7
Klubb19. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25907.6
Klubb26. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25907.3
Klubb18. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25906.7
Klubb17. desember · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25907.2
Klubb11. desember · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25667.5
Klubb20. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25907.5
Klubb13. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25687.3
Klubb17. oktober · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25907.9
Klubb8. oktober · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-2596.5
Klubb25. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2023-24987.5
Klubb28. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb20. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24907.3
Klubb27. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24456.7
Klubb19. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24356.7
Klubb31. januar · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24457.2
Klubb25. januar · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24457.91
Klubb21. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb13. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24587.5
Klubb22. november · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24608.2
Landslag11. august · Nederland–SpaniaVerdensmesterskapet kvinner · 2023966.9
Landslag6. august · Nederland–South Africa WVerdensmesterskapet kvinner · 2023156.6
Landslag1. august · Nederland–Vietnam WVerdensmesterskapet kvinner · 2023287.0
Landslag27. juli · Nederland–USA WVerdensmesterskapet kvinner · 2023196.3
Landslag23. juli · Nederland–PortugalVerdensmesterskapet kvinner · 2023106.9
Klubb30. mars · Lyon W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-23566.9
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Damaris Egurrola: statistikk, kamper og karriere | Coro