Portrett av D. van de Donk
Spillerprofil · komplett datakort

D. van de Donk

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
33Kamper
1 927Minutter
5Mål
8Målgivende
0,61Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2025-26
Nøkkelpasninger / 90
02
1,640,81
Pasningspresisjon
0100
86,2 %73,4 %
Taklinger / 90
04,4
03,63

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.2Arsenal8.3Wales6.3England6.6Frankri6.6Manches6.5Everton6.5Manches6.6Arsenal6.3Chelsea7.0Hungary
  1. Manchester City W6.6 vurdering
    25. jan. 2026 · 20 min
  2. Everton W6.5 vurdering
    8. feb. 2026 · 30 min
  3. Manchester United W6.5 vurdering
    15. feb. 2026 · 63 min
  4. Arsenal W6.6 vurdering
    15. mars 2026 · 65 min
  5. Chelsea W6.3 vurdering
    21. mars 2026 · 45 min
  6. Hungary W7.0 vurdering
    13. okt. 2026 · 55 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,620,630,741,050,001,64MINUTTER29020237152023-243672024-2517220252232025-26552027
  1. 20230,62 målpoeng / 90
    290 min · 1 mål · 1 målgivende
  2. 2023-240,63 målpoeng / 90
    715 min · 2 mål · 3 målgivende
  3. 2024-250,74 målpoeng / 90
    367 min · 2 mål · 1 målgivende
  4. 20251,05 målpoeng / 90
    172 min · 0 mål · 2 målgivende
  5. 2025-260,00 målpoeng / 90
    223 min · 0 mål · 0 målgivende
  6. 20271,64 målpoeng / 90
    55 min · 0 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 105 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20234 kamper · 290 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,62/90
  • 2023-2410 kamper · 715 min · 2 mål · 3 målgivende · 0,63/90
  • 2024-258 kamper · 367 min · 2 mål · 1 målgivende · 0,74/90
  • 20253 kamper · 172 min · 0 mål · 2 målgivende · 1,05/90 · Lite datagrunnlag
  • 2025-265 kamper · 223 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20271 kamper · 55 min · 0 mål · 1 målgivende · 1,64/90 · Lite datagrunnlag
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Flagg: NederlandVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Nederland · 20277.01
Kamper
1
Minutter
55
Mål
0
Målgivende
1
Pasning %
86.20689655172414
London City Lionesses W logoFA Women's Super LeagueKlubb · London City Lionesses W · 2025-266.50
Kamper
5
Minutter
223
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
73.4375
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
    55 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
1,64

Nøkkelpasninger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
1,64

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
86,2 %

Taklinger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
0

Vunne dueller

VM-kvalifisering Europa kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Nederland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
55
Kaptein
Nei
Vurdering
7,01

Angrep

Mål
0
Målgivende
1
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
29
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,2 %
Taklinger
0
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2025-261 turnering · 5 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra FA Women's Super League.

Registrert spilletid

  • FA Women's Super LeagueLondon City Lionesses W
    223 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueLondon City Lionesses W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueLondon City Lionesses W
0,81

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueLondon City Lionesses W
73,4 %

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueLondon City Lionesses W
3,63

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueLondon City Lionesses W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · London City Lionesses W · Midfielder

Spilletid

Kamper
5
Fra start
3
Minutter
223
Kaptein
Ja
Vurdering
6,50

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
64
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
73,4 %
Taklinger
9
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 3 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerNederland
    172 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Nøkkelpasninger / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
1,57

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerNederland
77,6 %

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerNederland
1,05

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
3
Fra start
2
Minutter
172
Kaptein
Nei
Vurdering
7,19

Angrep

Målgivende
2
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
67
Nøkkelpasninger
3
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,6 %
Taklinger
2
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 8 kamper · 2 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    367 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueLyon W
0,74

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,23

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
86,5 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,96

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Midfielder

Spilletid

Kamper
8
Fra start
4
Minutter
367
Kaptein
Nei
Vurdering
7,47

Angrep

Mål
2
Målgivende
1
Skudd
9
Skudd på mål
4
Pasninger
163
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,5 %
Taklinger
8
Vunne dueller
17

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · 2 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    715 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueLyon W
0,63

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,51

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
82,1 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
2,27

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Midfielder

Spilletid

Kamper
10
Fra start
8
Minutter
715
Kaptein
Nei
Vurdering
7,44

Angrep

Mål
2
Målgivende
3
Skudd
11
Skudd på mål
9
Pasninger
336
Nøkkelpasninger
12
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,1 %
Taklinger
18
Vunne dueller
46

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
20231 turnering · 4 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerNederland
    290 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
0,62

Nøkkelpasninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
1,24

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
77,1 %

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
3,1

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerNederland
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Nederland · Midfielder

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
290
Kaptein
Nei
Vurdering
7,55

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
5
Skudd på mål
5
Pasninger
166
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
77,1 %
Taklinger
10
Vunne dueller
36

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    105 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
0,86

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
72,3 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
5,14

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
105
Kaptein
Nei
Vurdering
6,60

Angrep

Pasninger
47
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
72,3 %
Taklinger
6
Vunne dueller
12

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

6 registrert
  1. →Lyon W → London City Lionesses Wtir 1. juli 2025Fri overgang
  2. →Arsenal W → Lyon Wtor 1. juli 2021Fri overgang
  3. →Göteborg W → Arsenal Wfre 1. januar 2016Ikke oppgitt
  4. →PSV/Eindhoven W → Göteborg Wons 1. juli 2015Ikke oppgitt
  5. →VVV Venlo → PSV/Eindhoven Wsøn 1. juli 2012Fri overgang
  6. →Willem II → Ukjentfre 1. juli 2011Fri overgang
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

33 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Landslag13. oktober · Nederland–Hungary WVM-kvalifisering Europa kvinner · 2027557.01
Klubb21. mars · London City Lionesses W–Chelsea WFA Women's Super League · 2025-26456.3
Klubb15. mars · London City Lionesses W–Arsenal WFA Women's Super League · 2025-26656.6
Klubb15. februar · London City Lionesses W–Manchester United WFA Women's Super League · 2025-26636.5
Klubb8. februar · London City Lionesses W–Everton WFA Women's Super League · 2025-26306.5
Klubb25. januar · London City Lionesses W–Manchester City WFA Women's Super League · 2025-26206.6
Landslag13. juli · Nederland–FrankrikeEuropamesterskapet kvinner · 2025846.6
Landslag9. juli · Nederland–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 2025246.3
Landslag5. juli · Nederland–WalesEuropamesterskapet kvinner · 2025648.32
Klubb27. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25217.2
Klubb19. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25676.5
Klubb26. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb17. desember · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25197.91
Klubb11. desember · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25908.911
Klubb20. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25637.5
Klubb13. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25226.9
Klubb17. oktober · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-2596.2
Klubb8. oktober · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25766.9
Klubb25. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2023-24816.6
Klubb28. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb20. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24326.9
Klubb27. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24636.6
Klubb31. januar · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24627.0
Klubb25. januar · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24277.2
Klubb21. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24907.3
Klubb13. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24907.71
Klubb22. november · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24908.51
Klubb14. november · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24909.012
Landslag6. august · Nederland–South Africa WVerdensmesterskapet kvinner · 2023757.2
Landslag1. august · Nederland–Vietnam WVerdensmesterskapet kvinner · 2023458.711
Landslag27. juli · Nederland–USA WVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.3
Landslag23. juli · Nederland–PortugalVerdensmesterskapet kvinner · 2023807.5
Klubb30. mars · Lyon W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-231056.6
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 7 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
D. van de Donk: statistikk, kamper og karriere | Coro