Portrett av S. Bacha
Spillerprofil · komplett datakort

S. Bacha

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
38Kamper
2 912Minutter
1Mål
8Målgivende
0,28Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Taklinger / 90
02,1
1,691,3

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.9Tysklan7.6Arsenal7.9VfL Wol6.6Juventu7.9Manches8.0Atletic7.9VfL Wol9.0VfL Wol7.3Arsenal6.2Barcelo
  1. Manchester United W7.9 vurdering
    10. des. 2025 · 90 min
  2. Atletico Madrid W8.0 vurdering
    17. des. 2025 · 90 min
  3. VfL Wolfsburg W7.9 vurdering
    24. mars 2026 · 90 min
  4. VfL Wolfsburg W9.0 vurdering
    2. apr. 2026 · 120 min
  5. Arsenal W7.3 vurdering
    2. mai 2026 · 100 min
  6. Barcelona W6.2 vurdering
    23. mai 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,520,350,180,000,32MINUTTER34520237692023-244962024-2534720258502025-26
  1. 20230,52 målpoeng / 90
    345 min · 0 mål · 2 målgivende
  2. 2023-240,35 målpoeng / 90
    769 min · 1 mål · 2 målgivende
  3. 2024-250,18 målpoeng / 90
    496 min · 0 mål · 1 målgivende
  4. 20250,00 målpoeng / 90
    347 min · 0 mål · 0 målgivende
  5. 2025-260,32 målpoeng / 90
    850 min · 0 mål · 3 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-231 kamper · 105 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20234 kamper · 345 min · 0 mål · 2 målgivende · 0,52/90
  • 2023-2410 kamper · 769 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,35/90
  • 2024-256 kamper · 496 min · 0 mål · 1 målgivende · 0,18/90
  • 20254 kamper · 347 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-269 kamper · 850 min · 0 mål · 3 målgivende · 0,32/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

6 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Lyon W logoChampions League kvinnerKlubb · Lyon W · 2025-267.65
Kamper
9
Minutter
850
Mål
–
Målgivende
3
Pasning %
85.0953206239168
Flagg: FrankrikeEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Frankrike · 20257.66
Kamper
4
Minutter
347
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
87.6923076923077
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 9 kamper · – mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    850 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,69

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
85,1 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
9
Fra start
9
Minutter
850
Kaptein
Nei
Vurdering
7,65

Angrep

Målgivende
3
Skudd
12
Skudd på mål
5
Pasninger
577
Nøkkelpasninger
31
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
85,1 %
Taklinger
16
Vunne dueller
58

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 4 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerFrankrike
    347 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
1,3

Brudd / 90

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
–

Blokkeringer / 90

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
–

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
87,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Frankrike · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
347
Kaptein
Nei
Vurdering
7,66

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
2
Pasninger
195
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87,7 %
Taklinger
5
Vunne dueller
19

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · – mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    496 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
1,81

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
83,9 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
496
Kaptein
Nei
Vurdering
7,55

Angrep

Målgivende
1
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
267
Nøkkelpasninger
15
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
83,9 %
Taklinger
10
Vunne dueller
24

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    769 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
3,39

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
81,5 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
9
Minutter
769
Kaptein
Nei
Vurdering
7,76

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
11
Skudd på mål
4
Pasninger
399
Nøkkelpasninger
35
Vellykkede driblinger
9

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
81,5 %
Taklinger
29
Vunne dueller
56

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20231 turnering · 4 kamper · – mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
    345 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
3,13

Brudd / 90

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
–

Blokkeringer / 90

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
–

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
79 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Frankrike · Defender

Spilletid

Kamper
4
Fra start
4
Minutter
345
Kaptein
Nei
Vurdering
7,78

Angrep

Målgivende
2
Skudd
8
Pasninger
119
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
6

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
79 %
Taklinger
12
Vunne dueller
31

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueLyon W
    105 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueLyon W
0,86

Brudd / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueLyon W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueLyon W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueLyon W
70,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Lyon W · Defender

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
105
Kaptein
Nei
Vurdering
7,20

Angrep

Skudd
1
Pasninger
48
Nøkkelpasninger
3

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
70,8 %
Taklinger
1
Vunne dueller
3

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

38 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb23. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26906.2
Klubb2. mai · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-261007.3
Klubb26. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb2. april · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-261209.01
Klubb24. mars · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26907.9
Klubb17. desember · Lyon W–Atletico Madrid WChampions League kvinner · 2025-26908.0
Klubb10. desember · Lyon W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26907.9
Klubb19. november · Lyon W–Juventus WChampions League kvinner · 2025-26906.61
Klubb11. november · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26907.91
Klubb15. oktober · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26––
Klubb7. oktober · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26907.6
Landslag19. juli · Frankrike–TysklandEuropamesterskapet kvinner · 20251207.9
Landslag13. juli · Frankrike–NederlandEuropamesterskapet kvinner · 2025717.0
Landslag9. juli · Frankrike–WalesEuropamesterskapet kvinner · 2025667.2
Landslag5. juli · Frankrike–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 2025908.2
Klubb27. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25907.3
Klubb19. april · Lyon W–Arsenal WChampions League kvinner · 2024-25897.0
Klubb26. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25907.6
Klubb18. mars · Lyon W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2024-25908.3
Klubb17. desember · Lyon W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2024-25717.2
Klubb11. desember · Lyon W–Galatasaray WChampions League kvinner · 2024-25667.91
Klubb20. november · Lyon W–Roma WChampions League kvinner · 2024-25––
Klubb25. mai · Lyon W–Barcelona WChampions League kvinner · 2023-24987.2
Klubb28. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24897.61
Klubb20. april · Lyon W–Paris Saint Germain WChampions League kvinner · 2023-24907.2
Klubb27. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24707.3
Klubb19. mars · Lyon W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24907.0
Klubb31. januar · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24908.0
Klubb25. januar · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24638.91
Klubb13. desember · Lyon W–BrannChampions League kvinner · 2023-24597.7
Klubb22. november · Lyon W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2023-24909.51
Klubb14. november · Lyon W–Slavia Praha WChampions League kvinner · 2023-24306.9
Landslag12. august · Frankrike–AustraliaVerdensmesterskapet kvinner · 20231208.2
Landslag8. august · Frankrike–Morocco WVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.9
Landslag2. august · Frankrike–Panama WVerdensmesterskapet kvinner · 2023458.01
Landslag29. juli · Frankrike–BrasilVerdensmesterskapet kvinner · 2023908.01
Landslag23. juli · Frankrike–Jamaica WVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
Klubb30. mars · Lyon W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-231057.2
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 6 tilgjengelige sesonger, 6 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
S. Bacha: statistikk, kamper og karriere | Coro