Portrett av É. De Almeida
Spillerprofil · komplett datakort

É. De Almeida

ForsvarTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
24Kamper
1 976Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Forsvarsprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2025
Taklinger / 90
03,5
2,911,6

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Lyon W7.2England6.7Nederla7.2Tysklan6.9VfL Wol6.2Real Ma6.3Manches6.6Bayern 7.9OH Leuv5.5SL Benf
  1. VfL Wolfsburg W6.9 vurdering
    8. okt. 2025 · 90 min
  2. Real Madrid W6.2 vurdering
    16. okt. 2025 · 90 min
  3. Manchester United W6.3 vurdering
    12. nov. 2025 · 90 min
  4. Bayern Munich W6.6 vurdering
    20. nov. 2025 · 90 min
  5. OH Leuven W7.9 vurdering
    9. des. 2025 · 90 min
  6. SL Benfica W5.5 vurdering
    17. des. 2025 · 45 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER28220254952025-26
  1. 20250,00 målpoeng / 90
    282 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 2025-260,00 målpoeng / 90
    495 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20233 kamper · 299 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 2023-2410 kamper · 900 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90
  • 20253 kamper · 282 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 2025-266 kamper · 495 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

4 turneringsrader

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – begge spor

2 turneringer
Paris Saint Germain W logoChampions League kvinnerKlubb · Paris Saint Germain W · 2025-266.66
Kamper
6
Minutter
495
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
84.39490445859873
Flagg: FrankrikeEuropamesterskapet kvinnerLandslag · Frankrike · 20257.04
Kamper
3
Minutter
282
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
71.7948717948718
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 6 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
    495 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
2,91

Brudd / 90

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
84,4 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Paris Saint Germain W · Defender

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
495
Kaptein
Ja
Vurdering
6,66

Angrep

Målgivende
0
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
314
Nøkkelpasninger
6
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
84,4 %
Taklinger
16
Vunne dueller
23

Disiplin

Gule kort
3
Røde kort
0
20251 turnering · 3 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerFrankrike
    282 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
1,6

Brudd / 90

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
–

Blokkeringer / 90

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
–

Vunne dueller

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerFrankrike
71,8 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Frankrike · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
282
Kaptein
Nei
Vurdering
7,04

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
117
Nøkkelpasninger
4
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
71,8 %
Taklinger
5
Vunne dueller
14

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 10 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
    900 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
1,6

Brudd / 90

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
–

Blokkeringer / 90

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
–

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueParis Saint Germain W
82,3 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Paris Saint Germain W · Defender

Spilletid

Kamper
10
Fra start
10
Minutter
900
Kaptein
Nei
Vurdering
6,96

Angrep

Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
485
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
82,3 %
Taklinger
16
Vunne dueller
32

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
20231 turnering · 3 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
    299 min · 100 %

Måltall i turneringen

Taklinger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
3,01

Brudd / 90

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
–

Blokkeringer / 90

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
–

Vunne dueller

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerFrankrike
88,7 %

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Frankrike · Defender

Spilletid

Kamper
3
Fra start
3
Minutter
299
Kaptein
Nei
Vurdering
7,68

Angrep

Skudd
1
Pasninger
204
Nøkkelpasninger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
88,7 %
Taklinger
10
Vunne dueller
18

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Montpellier W → Paris Saint Germain Wfre 9. juli 2021Fri overgang
  2. →Paris FC W → Montpellier Wman 1. juli 2019Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb og landslag

24 registrert
SporKampTurneringMinVurderingMA
Klubb17. desember · Paris Saint Germain W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2025-26455.5
Klubb9. desember · Paris Saint Germain W–OH Leuven WChampions League kvinner · 2025-26907.9
Klubb20. november · Paris Saint Germain W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26906.6
Klubb12. november · Paris Saint Germain W–Manchester United WChampions League kvinner · 2025-26906.3
Klubb16. oktober · Paris Saint Germain W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-26906.2
Klubb8. oktober · Paris Saint Germain W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26906.9
Landslag19. juli · Frankrike–TysklandEuropamesterskapet kvinner · 20251127.2
Landslag13. juli · Frankrike–NederlandEuropamesterskapet kvinner · 2025906.7
Landslag9. juli · Frankrike–WalesEuropamesterskapet kvinner · 2025––
Landslag5. juli · Frankrike–EnglandEuropamesterskapet kvinner · 2025807.2
Klubb28. april · Paris Saint Germain W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb20. april · Paris Saint Germain W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb28. mars · Paris Saint Germain W–Häcken WChampions League kvinner · 2023-24907.3
Klubb20. mars · Paris Saint Germain W–Häcken WChampions League kvinner · 2023-24907.2
Klubb30. januar · Paris Saint Germain W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2023-24906.9
Klubb24. januar · Paris Saint Germain W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24907.5
Klubb20. desember · Paris Saint Germain W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24906.6
Klubb14. desember · Paris Saint Germain W–Roma WChampions League kvinner · 2023-24907.3
Klubb23. november · Paris Saint Germain W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2023-24907.0
Klubb15. november · Paris Saint Germain W–Ajax WChampions League kvinner · 2023-24906.3
Landslag12. august · Frankrike–AustraliaVerdensmesterskapet kvinner · 20231198.7
Landslag8. august · Frankrike–Morocco WVerdensmesterskapet kvinner · 2023907.3
Landslag2. august · Frankrike–Panama WVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.7
Landslag29. juli · Frankrike–BrasilVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 4 tilgjengelige sesonger, 4 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
É. De Almeida: statistikk, kamper og karriere | Coro