Portrett av Patrícia Morais
Spillerprofil · komplett datakort

Patrícia Morais

KeeperTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
7Kamper
360Minutter
0Mål
0Målgivende
0Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Keeperprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2027Lite datagrunnlagForrige sesong 2025
Pasningspresisjon
0100
96,9 %67,6 %
Kampvurdering
510
6,616,80

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9Vietnam7.3Italia6.3Belgia6.6Nord-Ir
  1. Vietnam W6.9 vurdering
    27. juli 2023 · 90 min
  2. Italia7.3 vurdering
    7. juli 2025 · 90 min
  3. Belgia6.3 vurdering
    11. juli 2025 · 90 min
  4. Nord-Irland6.6 vurdering
    13. okt. 2026 · 90 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,000,00MINUTTER1802025902027
  1. 20250,00 målpoeng / 90
    180 min · 0 mål · 0 målgivende
  2. 20270,00 målpoeng / 90
    90 min · 0 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 20231 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 20252 kamper · 180 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90
  • 20271 kamper · 90 min · 0 mål · 0 målgivende · 0,00/90 · Lite datagrunnlag
Klubbkarriere

Klubb

Kamper
0
Mål
0
Målgivende
0
Lag
0
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · landslag

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – landslag

1 turneringer
Flagg: PortugalVM-kvalifisering Europa kvinnerLandslag · Portugal · 20276.61
Kamper
1
Minutter
90
Mål
0
Målgivende
0
Pasning %
96.875
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
20271 turnering · 1 kamp · 0 mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra VM-kvalifisering Europa kvinner.

Registrert spilletid

  • VM-kvalifisering Europa kvinnerPortugal
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

VM-kvalifisering Europa kvinnerPortugal
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

VM-kvalifisering Europa kvinnerPortugal
–

Pasningspresisjon

VM-kvalifisering Europa kvinnerPortugal
96,9 %

Kampvurdering

VM-kvalifisering Europa kvinnerPortugal
6,61

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · VM-kvalifisering Europa kvinner
  • Landslag · Portugal · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,61

Angrep

Mål
0
Målgivende
0
Skudd
0
Skudd på mål
0
Pasninger
32
Nøkkelpasninger
0
Vellykkede driblinger
0

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
96,9 %
Taklinger
0
Vunne dueller
0

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20251 turnering · 2 kamper · – mål · 0 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Europamesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Europamesterskapet kvinnerPortugal
    180 min · 100 %

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Europamesterskapet kvinnerPortugal
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Europamesterskapet kvinnerPortugal
–

Pasningspresisjon

Europamesterskapet kvinnerPortugal
67,6 %

Kampvurdering

Europamesterskapet kvinnerPortugal
6,80

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Europamesterskapet kvinner
  • Landslag · Portugal · G

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
180
Kaptein
Nei
Vurdering
6,80

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
37

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
67,6 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
20231 turnering · 1 kamp · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Verdensmesterskapet kvinner.

Registrert spilletid

  • Verdensmesterskapet kvinnerPortugal
    90 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Redninger / 90

Verdensmesterskapet kvinnerPortugal
–

Baklengsmål / 90Lavere er bedre

Verdensmesterskapet kvinnerPortugal
–

Pasningspresisjon

Verdensmesterskapet kvinnerPortugal
90,9 %

Kampvurdering

Verdensmesterskapet kvinnerPortugal
6,90

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Verdensmesterskapet kvinner
  • Landslag · Portugal · G

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
1
Fra start
1
Minutter
90
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Pasninger
11

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,9 %

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

0 registrert

Ingen overganger registrert.

Kamplogg

Siste kamper – landslag

7 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
13. oktober · Portugal–Nord-IrlandVM-kvalifisering Europa kvinner · 2027906.6
11. juli · Portugal–BelgiaEuropamesterskapet kvinner · 2025906.3
7. juli · Portugal–ItaliaEuropamesterskapet kvinner · 2025907.3
3. juli · Portugal–SpaniaEuropamesterskapet kvinner · 2025––
1. august · Portugal–USA WVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
27. juli · Portugal–Vietnam WVerdensmesterskapet kvinner · 2023906.9
23. juli · Portugal–NederlandVerdensmesterskapet kvinner · 2023––
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 3 tilgjengelige sesonger, 3 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Patrícia Morais: statistikk, kamper og karriere | Coro