Portrett av Francisca Nazareth
Spillerprofil · komplett datakort

Francisca Nazareth

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
22Kamper
929Minutter
5Mål
6Målgivende
1,07Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
07,5
6,193,32
Pasningspresisjon
0100
92,1 %91,9 %
Taklinger / 90
04
0,953,32

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68107.3Hammarb6.9Manches6.7Bayern 7.2Roma W7.3OH Leuv6.5Paris F6.6Real Ma6.6Bayern 6.7Bayern 6.9Lyon W
  1. OH Leuven W7.3 vurdering
    12. nov. 2025 · 22 min
  2. Paris FC W6.5 vurdering
    17. des. 2025 · 18 min
  3. Real Madrid W6.6 vurdering
    2. apr. 2026 · 32 min
  4. Bayern Munich W6.6 vurdering
    25. apr. 2026 · 17 min
  5. Bayern Munich W6.7 vurdering
    3. mai 2026 · 11 min
  6. Lyon W6.9 vurdering
    23. mai 2026 · 10 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,542,210,95MINUTTER4962023-242442024-251892025-26
  1. 2023-240,54 målpoeng / 90
    496 min · 1 mål · 2 målgivende
  2. 2024-252,21 målpoeng / 90
    244 min · 3 mål · 3 målgivende
  3. 2025-260,95 målpoeng / 90
    189 min · 1 mål · 1 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2023-246 kamper · 496 min · 1 mål · 2 målgivende · 0,54/90
  • 2024-256 kamper · 244 min · 3 mål · 3 målgivende · 2,21/90
  • 2025-269 kamper · 189 min · 1 mål · 1 målgivende · 0,95/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

3 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

1 turneringer
Barcelona W logoChampions League kvinnerKlubb · Barcelona W · 2025-266.89
Kamper
9
Minutter
189
Mål
1
Målgivende
1
Pasning %
92.0863309352518
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-261 turnering · 9 kamper · 1 mål · 1 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBarcelona W
    189 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
0,95

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
6,19

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBarcelona W
92,1 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
0,95

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Barcelona W · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
1
Minutter
189
Kaptein
Nei
Vurdering
6,89

Angrep

Mål
1
Målgivende
1
Skudd
6
Skudd på mål
3
Pasninger
139
Nøkkelpasninger
13
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,1 %
Taklinger
2
Vunne dueller
11

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-251 turnering · 6 kamper · 3 mål · 3 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBarcelona W
    244 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
2,21

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
3,32

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBarcelona W
91,9 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
3,32

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Barcelona W · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
2
Minutter
244
Kaptein
Nei
Vurdering
9,03

Angrep

Mål
3
Målgivende
3
Skudd
9
Skudd på mål
8
Pasninger
197
Nøkkelpasninger
9
Vellykkede driblinger
8

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,9 %
Taklinger
9
Vunne dueller
25

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 6 kamper · 1 mål · 2 målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueSL Benfica W
    496 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueSL Benfica W
0,54

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueSL Benfica W
0,91

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueSL Benfica W
80,9 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueSL Benfica W
2,36

Vunne dueller

Women's Champions LeagueSL Benfica W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · SL Benfica W · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
6
Minutter
496
Kaptein
Nei
Vurdering
7,33

Angrep

Mål
1
Målgivende
2
Skudd
4
Skudd på mål
1
Pasninger
262
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
17

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
80,9 %
Taklinger
13
Vunne dueller
40

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →SL Benfica W → Barcelona Wons 17. juli 2024Permanent overgang
  2. →SL Benfica → Barcelona Wtor 4. juli 2024Ikke oppgitt
Kamplogg

Siste kamper – klubb

22 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
23. mai · Barcelona W–Lyon WChampions League kvinner · 2025-26106.9
3. mai · Barcelona W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26116.7
25. april · Barcelona W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26176.6
2. april · Barcelona W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-26326.6
25. mars · Barcelona W–Real Madrid WChampions League kvinner · 2025-26––
17. desember · Barcelona W–Paris FC WChampions League kvinner · 2025-26186.5
20. november · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2025-263–
12. november · Barcelona W–OH Leuven WChampions League kvinner · 2025-26227.3
15. oktober · Barcelona W–Roma WChampions League kvinner · 2025-26597.211
7. oktober · Barcelona W–Bayern Munich WChampions League kvinner · 2025-26176.7
18. desember · Barcelona W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25166.9
12. desember · Barcelona W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25237.31
21. november · Barcelona W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-259010.021
12. november · Barcelona W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25909.511
16. oktober · Barcelona W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25136.9
9. oktober · Barcelona W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25126.6
27. mars · SL Benfica W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24907.3
19. mars · SL Benfica W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24697.2
21. desember · SL Benfica W–Eintracht Frankfurt WChampions League kvinner · 2023-24906.91
13. desember · SL Benfica W–Eintracht Frankfurt WChampions League kvinner · 2023-24907.71
22. november · SL Benfica W–Rosengård WChampions League kvinner · 2023-24707.61
14. november · SL Benfica W–Barcelona WChampions League kvinner · 2023-24877.3
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 5 tilgjengelige sesonger, 5 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
Francisca Nazareth: statistikk, kamper og karriere | Coro