Portrett av K. Walsh
Spillerprofil · komplett datakort

K. Walsh

MidtbaneTilgjengelig
FødtIkke oppgittNasjonalitetIkke oppgittHøydeIkke oppgittVektIkke oppgitt
49Kamper
3 465Minutter
4Mål
0Målgivende
0,1Målpoeng/90
Spillerdata

Prestasjonen – raskt forklart

Aktiv rolle først, deretter kampform og karriere. Faktiske databaseverdier – ingen beregnede anslag.

Nå-profil

Midtbaneprofil

Siste registrerte sesong sammenlignet med forrige dekkede sesong.

Nyeste sesong 2025-26Forrige sesong 2024-25
Nøkkelpasninger / 90
01,2
0,640,95
Pasningspresisjon
0100
86,9 %91,2 %
Taklinger / 90
01,9
1,351,52

Ikke en rangering mot andre spillere. Per-90-tall krever registrerte minutter; prosentmål krever både teller og nevner.

Siste kamper

Formkurve

Formkurve for de siste registrerte kampeneKampvurdering fra fem til ti i kronologisk rekkefølge. Fokuser eller trykk på en kamp for detaljer.68106.9VfL Wol6.7Arsenal6.0Manches8.0Tottenh6.5Liverpo6.9Brighto6.6London 6.3Arsenal6.6Arsenal6.7Everton
  1. Liverpool W6.5 vurdering
    15. feb. 2026 · 74 min
  2. Brighton W6.9 vurdering
    18. mars 2026 · 90 min
  3. London City Lionesses W6.6 vurdering
    21. mars 2026 · 27 min
  4. Arsenal W6.3 vurdering
    24. mars 2026 · 90 min
  5. Arsenal W6.6 vurdering
    1. apr. 2026 · 84 min
  6. Everton W6.7 vurdering
    26. apr. 2026 · 71 min

Kampvurderingen vises bare der kilden har registrert en verdi.

Sesong for sesong

Karriereutvikling

Karriereutvikling per sesongMålpoeng per 90 minutter som grønn linje, og spilletid som marineblå stolper. Fokuser eller trykk på en sesong for detaljer.MÅLPOENG / 900,090,100,13MINUTTER9732023-249462024-251 3972025-26
  1. 2023-240,09 målpoeng / 90
    973 min · 1 mål · 0 målgivende
  2. 2024-250,10 målpoeng / 90
    946 min · 1 mål · 0 målgivende
  3. 2025-260,13 målpoeng / 90
    1 397 min · 2 mål · 0 målgivende
Mål + målgivende per 90Registrerte minutter
Vis tallene som liste
  • 2022-232 kamper · 149 min · 0 mål · 0 målgivende · –/90 · Lite datagrunnlag
  • 2023-2411 kamper · 973 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,09/90
  • 2024-2515 kamper · 946 min · 1 mål · 0 målgivende · 0,10/90
  • 2025-2619 kamper · 1 397 min · 2 mål · 0 målgivende · 0,13/90
Datagrunnlag

Hva grafene viser

7 turneringsrader · klubb

Nå-profilen summerer alle registrerte turneringer i den valgte visningen og velger måltall etter spillerens posisjon. Per-90-tall gjør sesonger med ulik spilletid sammenlignbare. Treffprosenter beregnes bare når både teller og nevner finnes, og er ikke en rangering mot andre spillere.

Aktuelt

Nyeste sesongdata – klubb

2 turneringer
Chelsea W logoFA Women's Super LeagueKlubb · Chelsea W · 2025-267.03
Kamper
12
Minutter
864
Mål
2
Målgivende
0
Pasning %
86.87050359712231
Chelsea W logoChampions League kvinnerKlubb · Chelsea W · 2025-266.86
Kamper
7
Minutter
533
Mål
–
Målgivende
0
Pasning %
86.95652173913044
Databank

Alle sesonger og turneringer

Behandlede turneringsdata · alle registrerte statistikkfelt tilgjengelig
2025-262 turneringer · 19 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i FA Women's Super League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • FA Women's Super LeagueChelsea W
    864 min · 61,8 %
  • Women's Champions LeagueChelsea W
    533 min · 38,2 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

FA Women's Super LeagueChelsea W
0,21
Women's Champions LeagueChelsea W
–

Nøkkelpasninger / 90

FA Women's Super LeagueChelsea W
0,52
Women's Champions LeagueChelsea W
0,84

Pasningspresisjon

FA Women's Super LeagueChelsea W
86,9 %
Women's Champions LeagueChelsea W
87 %

Taklinger / 90

FA Women's Super LeagueChelsea W
1,35
Women's Champions LeagueChelsea W
1,35

Vunne dueller

FA Women's Super LeagueChelsea W
–
Women's Champions LeagueChelsea W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Chelsea W · Midfielder

Spilletid

Kamper
12
Fra start
10
Minutter
864
Kaptein
Ja
Vurdering
7,03

Angrep

Mål
2
Målgivende
0
Skudd
11
Skudd på mål
6
Pasninger
556
Nøkkelpasninger
5
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
86,9 %
Taklinger
13
Vunne dueller
35

Disiplin

Gule kort
2
Røde kort
0
Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Chelsea W · Midfielder

Spilletid

Kamper
7
Fra start
7
Minutter
533
Kaptein
Ja
Vurdering
6,86

Angrep

Målgivende
0
Skudd
5
Skudd på mål
3
Pasninger
322
Nøkkelpasninger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
87 %
Taklinger
8
Vunne dueller
16

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2024-252 turneringer · 15 kamper · – mål · 0 målgivende
Slik fordeler sesongen seg

Mest spilletid i Women's Champions League.

Spilletid fordelt på turneringer

  • Women's Champions LeagueBarcelona W · Chelsea W
    673 min · 71,1 %
  • FA Women's Super LeagueChelsea W
    273 min · 28,9 %

Måltall etter turnering

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W · Chelsea W
0,26
FA Women's Super LeagueChelsea W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W · Chelsea W
1,07
FA Women's Super LeagueChelsea W
0,66

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBarcelona W · Chelsea W
91,9 %
FA Women's Super LeagueChelsea W
90,2 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W · Chelsea W
1,6
FA Women's Super LeagueChelsea W
1,32

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBarcelona W · Chelsea W
–
FA Women's Super LeagueChelsea W
–

Sammenligning innen samme sesong. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Barcelona W · Midfielder
  • Klubb · Chelsea W · Midfielder

Spilletid

Kamper
9
Fra start
8
Minutter
673
Kaptein
Nei
Vurdering
6,99

Angrep

Målgivende
0
Skudd
4
Skudd på mål
3
Pasninger
457
Nøkkelpasninger
8
Vellykkede driblinger
5

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
91,9 %
Taklinger
12
Vunne dueller
20

Disiplin

Gule kort
1
Røde kort
0
Vis alle tall · FA Women's Super League
  • Klubb · Chelsea W · Midfielder

Spilletid

Kamper
6
Fra start
3
Minutter
273
Kaptein
Nei
Vurdering
6,90

Angrep

Målgivende
0
Pasninger
194
Nøkkelpasninger
2
Vellykkede driblinger
2

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
90,2 %
Taklinger
4
Vunne dueller
9

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2023-241 turnering · 11 kamper · 1 mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBarcelona W
    973 min · 100 %

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
1,39

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBarcelona W
92,5 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
1,29

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Barcelona W · Midfielder

Spilletid

Kamper
11
Fra start
11
Minutter
973
Kaptein
Nei
Vurdering
7,32

Angrep

Mål
1
Skudd
2
Skudd på mål
1
Pasninger
801
Nøkkelpasninger
15
Vellykkede driblinger
4

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
92,5 %
Taklinger
14
Vunne dueller
30

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
2022-231 turnering · 2 kamper · – mål · – målgivende
Registrert turneringsprofil

Registrerte data kommer fra Women's Champions League.

Registrert spilletid

  • Women's Champions LeagueBarcelona W
    149 min · 100 %Lite datagrunnlag

Måltall i turneringen

Målpoeng / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
–

Nøkkelpasninger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
0,6

Pasningspresisjon

Women's Champions LeagueBarcelona W
89,5 %

Taklinger / 90

Women's Champions LeagueBarcelona W
–

Vunne dueller

Women's Champions LeagueBarcelona W
–

Turneringsprofil for én turnering i sesongen. Per-90 krever registrerte minutter. Lite datagrunnlag under 180 minutter.

Vis alle tall · Women's Champions League
  • Klubb · Barcelona W · Midfielder

Lite datagrunnlag

Spilletid

Kamper
2
Fra start
2
Minutter
149
Kaptein
Nei
Vurdering
6,50

Angrep

Pasninger
76
Nøkkelpasninger
1
Vellykkede driblinger
1

Ball og forsvar

Pasningspresisjon
89,5 %
Vunne dueller
2

Disiplin

Gule kort
0
Røde kort
0
Meritter

Trofeer og plasseringer

0 registrert

Ingen trofeer registrert.

Overganger

Klubbhistorikk

2 registrert
  1. →Barcelona W → Chelsea Wlør 1. februar 2025Permanent overgang
  2. →Manchester City W → Barcelona Wons 7. september 2022€ 400K
Kamplogg

Siste kamper – klubb

49 registrert
KampTurneringMinVurderingMA
26. april · Chelsea W–Everton WFA Women's Super League · 2025-26716.7
1. april · Chelsea W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26846.6
24. mars · Chelsea W–Arsenal WChampions League kvinner · 2025-26906.3
21. mars · Chelsea W–London City Lionesses WFA Women's Super League · 2025-26276.6
18. mars · Chelsea W–Brighton WFA Women's Super League · 2025-26906.9
15. februar · Chelsea W–Liverpool WFA Women's Super League · 2025-26746.5
8. februar · Chelsea W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2025-26458.01
1. februar · Chelsea W–Manchester City WFA Women's Super League · 2025-26736.0
24. januar · Chelsea W–Arsenal WFA Women's Super League · 2025-26346.7
17. desember · Chelsea W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2025-26756.9
14. desember · Chelsea W–Brighton WFA Women's Super League · 2025-26907.3
10. desember · Chelsea W–Roma WChampions League kvinner · 2025-26456.9
7. desember · Chelsea W–Everton WFA Women's Super League · 2025-26907.3
20. november · Chelsea W–Barcelona WChampions League kvinner · 2025-26906.9
11. november · Chelsea W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2025-26597.3
8. november · Chelsea W–Arsenal WFA Women's Super League · 2025-26906.7
15. oktober · Chelsea W–Paris FC WChampions League kvinner · 2025-26907.3
12. oktober · Chelsea W–Tottenham Hotspur WFA Women's Super League · 2025-26908.31
8. oktober · Chelsea W–Twente WChampions League kvinner · 2025-26––
3. oktober · Chelsea W–Manchester United WFA Women's Super League · 2025-26907.0
30. april · Chelsea W–Manchester United WFA Women's Super League · 2024-25906.9
27. april · Chelsea W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25906.2
23. april · Chelsea W–Crystal Palace WFA Women's Super League · 2024-25––
20. april · Chelsea W–Barcelona WChampions League kvinner · 2024-25906.0
30. mars · Chelsea W–West Ham WFA Women's Super League · 2024-2596.3
27. mars · Chelsea W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25927.2
23. mars · Chelsea W–Manchester City WFA Women's Super League · 2024-25276.7
19. mars · Chelsea W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25596.6
2. mars · Chelsea W–Brighton WFA Women's Super League · 2024-25456.6
16. februar · Chelsea W–Everton WFA Women's Super League · 2024-25907.2
2. februar · Chelsea W–Aston Villa WFA Women's Super League · 2024-25126.6
18. desember · Barcelona W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25747.5
21. november · Barcelona W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25907.3
12. november · Barcelona W–St. Pölten WChampions League kvinner · 2024-25688.21
16. oktober · Barcelona W–Hammarby WChampions League kvinner · 2024-25246.9
9. oktober · Barcelona W–Manchester City WChampions League kvinner · 2024-25866.9
25. mai · Barcelona W–Lyon WChampions League kvinner · 2023-24927.0
27. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2023-24907.3
20. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2023-24906.9
28. mars · Barcelona W–BrannChampions League kvinner · 2023-24907.0
20. mars · Barcelona W–BrannChampions League kvinner · 2023-24907.2
31. januar · Barcelona W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24906.9
25. januar · Barcelona W–Eintracht Frankfurt WChampions League kvinner · 2023-24907.3
21. desember · Barcelona W–Rosengård WChampions League kvinner · 2023-24908.71
13. desember · Barcelona W–Rosengård WChampions League kvinner · 2023-24907.7
22. november · Barcelona W–Eintracht Frankfurt WChampions League kvinner · 2023-24907.3
14. november · Barcelona W–SL Benfica WChampions League kvinner · 2023-24717.2
3. juni · Barcelona W–VfL Wolfsburg WChampions League kvinner · 2022-23896.5
27. april · Barcelona W–Chelsea WChampions League kvinner · 2022-23606.5
DatadekningProfilen kombinerer arkivert spillerprofil, 7 tilgjengelige sesonger, 10 turneringsrader, laghistorikk, trofeer, overganger, skader/fravær og Coros kampdatabase. Sesonger uten arkiverte sesongtall vises med tilgjengelig kampstatistikk. Manglende felter vises ikke som antakelser.Ingen fravær registrert i kildearkivet.
K. Walsh: statistikk, kamper og karriere | Coro